כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למיונים לשייטת 13, חובלים וצוללות

סוף סוף קיבלתם את הזימון למיונים לשייטת, חובלים וצוללות כמו שתמיד רציתם? כדי להגיע מוכנים ליום המיונים ותגיעו לתפקיד עליו אתם חולמים, תנו לנו לעזור! למכון נועם הכנה מקיפה שתסייע לכם לעבור את המבחנים בהצלחה. למדו עוד על יחידות חיל הים.
 

ההכנה למיונים כוללת:

  • ראיון – לנבחנים לשייטת בלבד, הכנה אישית מול מדריך. ההכנה תתחיל בסימולציה של ראיון ולאחר מכן משוב על אופן ביצוע הראיון.
     
  • מבחני אישיות – ביצוע מבחני אישיות כגון שאלונים, מבחן 300, מבחני אמינות ומוטיבציה. לאחר ביצוע המבחנים ייערך משוב אישי עם פסיכולוג.
     
  • בחינות פסיכוטכניות – תרגול מבחני החשיבה כגון סדרות, צורות, בעיות דרך והספק וטכני. התרגול מבוצע באינטרנט אונליין ובעזרת מדריך פסיכוטכני.
  |  
להכנה אישית במכון כיתבו לנו:

info@machon-noam.co.il
 
   "עזרתם לי מאוד וכיוונתם אותי בדיוק לשאלות תודה רבה!"
הכנה לשייטת, חובלים וצוללות- יוני 2015


היחידות המובחרות של חיל הים:   


שייטת 13
שייטת 13 היא אחת היחידות המובחרות בצה"ל. השייטת הינה יחידת קומנדו ימי הפועלת בים, באוויר וביבשה. היחידה מתמחה באיסוף מידע מודיעיני ובביצוע פעילות מבצעית מעבר לקווי האויב כמו פגיעה בכלי שיט ובמתקנים חיוניים בנמלי האויב.
הדרך לשייטת 13 ארוכה ומלאה מכשולים. מי שהצליח לעבור את הגיבוש, יכנס למסלול הכשרה ארוך ומסנן שנמשך כ-20 חודשים. במהלך המסלול, מתמחים הלוחמים בלחימה ימית, אימוני חי"ר ולוחמה בטרור. בין היתר, עוברים לוחמי היחידה קורס צניחה, הכשרה בשיטות פשיטה והפעלת כלי שיט.

חובלים
קורס חובלים הוא קורס קצינים יעודי לקציני ים. הקורס מכשיר את בוגריו לפיקוד על כלי השיט השונים של חיל הים ואורך כשנתיים וחצי. במהלך הקורס עוברים חיילי הקורס הכשרות על כלי שיט שונים ומשלב בו גם לימודים אקדמיים. בסיומו מקבלים הבוגרים דרגות סגן ותואר אקדמי. קורס חובלים נחשב לאחד הקורסים היוקרתיים והתובעניים ביותר בצה"ל.
הקורס פתוח לבנים ולבנות וכיום יש גם חובלות בצה"ל. 

צוללות
אחת היחידות היקרות והמתקדמות בצה"ל. הצוללות הן כלי המלחמה היקר ביותר בצה"ל והשימוש בהן הוא איסוף מודיעין והגנה ופטרול מול חופי הארץ. רוב הפעילות של היחידה מסווגת ולא מגיעה לתקשורת בגלל רגישות מבצעית.
הקורס נחשב ליוקרתי מאוד ומסלול הכשרה כלוחם ביחידה נמשך כשנה. 


איך מתקבלים למיונים לשייטת, צוללות וחובלים?

ראשית, כדאי להצהיר כבר בצו הראשון על כך שאתם מעונינים להגיע ליחידות המיוחדות של חיל הים.
שייטת- בשלב הראשון עליכם לעבור את יום הסיירות ולקבל גיבוש המשך לשייטת. לאחר מכן תעברו בדיקות רפואיות ותזומנו ליום מיון פסיכוטכני בביתן חיל הים בתל השומר.
חובלים וצוללות- המתאימים לפי נתונים אישיים יזומנו ליום מיונים פסיכוטכניים בביתן חיל הים בתל השומר. 
בביתן חיל הים תעברו מבחנים פסיכוטכנים כמותיים ומילוליים ומבחנים אישיותיים, כמו השלמת משפטים, מבחן 300 ומבחני אמינות ומוטיבציה. 

איך מכון נועם יכול לעזור לכם?

מכון נועם, המכון המקצועי והוותיק ביותר להכנה למבחני מיון, מציע לכם הכנה לקראת המבחנים הפסיכוטכניים אותם אתם צפויים לעבור ביום המיון לשייטת, צוללות וחובלים.

ערכות ההכנה של מכון נועם כוללות:
  1. ערכת הכנה אונליין- ערכה המכילה מגוון מבחנים בנושאים שונים כגון: כמותי,מילולי, צורני, טכני ועוד. הערכה כוללת הסברים מלאים לכל השאלות. כדי לדמות את המבחנים ביום המיון, התרגול נעשה על מחשב והינו מוגבל בזמן.
  2. הכנה לראיון עם מדריך- במהלך ההכנה תיערך סימולציה של ראיון ובהמשך תקבלו משוב מפורט על התנהלותכם במהלך הסימולציה.
  3. הכנה למבחני האישיות עם מדריך מנוסה- הכנה למבחני האישיות הכוללת התנסות במבחני האישיות בכיתת המבחנים של מכון נועם ולאחריה משוב אחד על אחד עם מדריך מקצועי.רוצים להתנסות במבחן לדוגמה? 
רוצים לראות שאלות מתוך ערכת ההכנה?
לחצו כאן.למדו עוד על:
צו ראשון
גדנע צלילה
צוות אוויר
הכנה למודיעיןלתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
ערכות תרגול לצו ראשון
הכנה ליחידות חיל היםכל ערכות ההכנה לצהל


מבחני דוגמא בחינם
מבחן צו ראשון לדוגמא
שאלות לדוגמא לחיל הים


ממליצים
בני קיבל קב"א 54 דפ"ר 60. הרבה מאוד בזכות ההכנה
צו ראשון, ינואר 2013 – הכנה לדפ"ר
תודה רבה לכם עזרתם לי מאוד והדפ"ר שלי מאוד טוב!!
צו ראשון, מרץ 2015 – הכנה לדפ"רמידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id