כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה לקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה

ההכנה של מכון נועם לקבלה לתואר השני בפסיכולוגיה היא הדרך המקיפה והמקצועית ביותר להגיע מוכן למבחנים. צוות הפסיכולוגים של מכון נועם מלווה את המועמד ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה בכל שלבי הקבלה. הכנה במכון נועם מגדילה משמעותית את הסיכוי להיות בין מעט המועמדים שמתקבלים לתואר הנכסף.


  "רציתי להודות מקרב לב על ההכנה לראיונות. העזרה, התמיכה וההכוונה היו מאוד מקצועיים. תודה רבה!"
מועמדת שביצעה הכנה לראיון לתואר שני בפסיכולוגיה, מאי 2016


המעוניינים להתקבל ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה נדרשים לעבור שלבים רבים בדרך אל התואר: ציון גבוה בתואר הראשון, ציון גבוה במבחן המתאם, שליחת טופס קורות חיים אישי ומעבר בהצלחה של ראיונות עומק ודינמיקה קבוצתית. אחד הקשיים הבולטים של המועמדים הינו העמימות הרבה סביב המבחנים. עמימות זו נובעת בין השאר מכיוון שצוות הבוחנים מורכב כולו מפסיכולוגיים, ואצל המועמד נוצרת תחושה שהוא אינו בטוח לחלוטין אילו חלקים בו בוחנים, ואילו חלקים בעצמו כדאי להציג.

הכנה להתמחויות קליניות-ישומיות כוללת:

  • קורות חיים אישיים – פסיכולוג בעל הכשרה קלינית, יקרא לעומק את מסמך קורות החיים האישיים. בפגישה אישית, יסייע לך לעבד ולחדד את המסרים שברצונך להציג, תוך התייחסות ליתרונותיך היחסיים בהתאמה ללימודי תואר שני. כמו כן, יינתן משוב בכתב על אופן הצגת הדברים בתיאור.

  • דינמיקה קבוצתית – מפגש קבוצתי, הכולל סימולציה ייעודית המותאמת למרכזי ההערכה האופייניים למסלול הקליני ומעוברת על ידי פסיכולוג בעל הכשרה קלינית. המפגש יאפשר התנסות חווייתית בהתמודדות עם ההצגה העצמית, התמודדות עם קונפליקטים, שיקוף והיכולת להביא לידי ביטוי יכולות הבנה וניתוח. בסיום המפגש יינתן משוב אישי בפורמט קבוצתי. פורמט זה מאפשר הבנה מעמיקה יותר של ההתמודדות בסימולציה, כמו גם הזדמנות ללמידה קבוצתית.

  • ראיון עומק – מפגש אישי עם פסיכולוג בעל הכשרה קלינית הכולל סימולציה לראיון קבלה מעמיק המספקת אפשרות להתנסות חווייתית ומשוב אישי. במשוב יינתן דגש על אופן ההצגה העצמית וההתמודדות בסיטואציית הראיון. כמו כן, תינתן הזדמנות לעבד ולהעמיק במסרים ובתכנים שברצונך להציג באופן שיאפשר לך להביא את עצמך לידי ביטוי בצורה מיטבית.

למכון נועם ניסיון רב בהכנה לתהליכי מיון והערכה. אנו מאמינים כי התנסות חווייתית בשילוב עם מרחב להתבוננות ולעיבוד של מסריך, יסייעו לך להתמודד בצורה הטובה ביותר בסיטואציה ולמקסם את סיכויי קבלתך.

למידע נוסף על התמחויות:


↑ בחזרה לראש העמוד

הכנה להתמחויות ארגוניות-תעסוקתיות כוללת:

  • ראיון קבלה – ההכנה תכלול סימולציה של ראיון קבלה מעמיק באוריינטציה הרלוונטית, אשר בסופה יינתן משוב אישי על ידי פסיכולוג. הכנה זו מאפשרת הזדמנות לחדד את המסרים והתכנים שברצונך להדגיש בראיונות הקבלה, תוך מתן דגש על אופן הצגת כוונותיך המחקריות, מוטיבציות, כישורים אישיים ויתרונותיך היחסיים בהתאמה ללימודי התואר השני.

  • דינמיקה קבוצתית למגמות (ארגוניות, חברתית, תעסוקתיות) – השתלבות בסימולציה של דינמיקה קבוצתית באוריינטציה תעסוקתית, תוך מתן דגש על הצגה עצמית, התמודדות עם קונפליקטים ויכולת הבנה וניתוח.

  • קורות חיים אישיים – פסיכולוג בעל הכשרה קלינית, יסייע בתיקון ועדכון קורות החיים שלך. הפגישה היא אישית ומטרתה לעבד וחדד מסרים שברצונך להציג תוך הצפת היתרונות האישיים שלך.

מידע נוסף על התמחויות:


↑ בחזרה לראש העמוד

הכנה להתמחויות מחקריות (כגון קוגניטיבית, פסיכו-ביולוגיה):

  • ראיון קבלה – ההכנה תכלול סימולציה של ראיון קבלה מעמיק באוריינטציה הרלוונטית, אשר בסופה יינתן משוב אישי על ידי פסיכולוג. הכנה זו מאפשרת הזדמנות לחדד את המסרים והתכנים שברצונך להדגיש בראיונות הקבלה, תוך מתן דגש על אופן הצגת כוונותיך המחקריות, מוטיבציות, כישורים אישיים ויתרונותיך היחסיים בהתאמה ללימודי התואר השני.

↑ בחזרה לראש העמוד


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה לראיון לתואר שני פסיכולוגיההכנה לשאלון ביוגרפי לפסיכולוגיההכנה מלאה לתואר שני בפסיכולוגיה

מבחני דוגמא בחינם


ממליצים
אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלהם- מצויינים!!
מאי 2015 – הכנה למבחני מיון
"לאחר הכנה במכון שלכם עברתי מבחני פילת ואדם מילא, וכן התקבלתי לתפקיד שרציתי בעדיפות הראשונה. אני מאוד מרוצה מהקורס וכן אמליץ עליו."
נבחנה באדם מילא ופילת לתפקידי רפואה, יולי 2013


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id