למה כדאי להתכונן לריאיון האישי בתוכנית חותם?

בתוכנית חותם מחפשים אנשים שאפתנים שמאמינים שחינוך הוא הדרך לשינוי חברתי אמיתי. הריאיון האישי שתעברו בתהליך המיונים הוא ההזדמנות שלכם להראות שאתם האנשים המתאימים ביותר לתוכנית, ושהניסיון שלכם בתחומים של הדרכה/חינוך/פיקוד (כפי שנדרש בתנאי הקבלה של התוכנית) הכין אתכם בדיוק לזה. 

שלב הריאיון האישי מגיע אחרי שכבר עברתם כמה שלבי מיון: השאלון האישי, השאלון הביוגרפי ומרכז ההערכה. זה השלב שבו צוללים עוד יותר לעומק כדי לבחון את ההתאמה שלכם לפרופיל האישיותי של החותמיסטים. במהלך הריאיון תישאלו, כאמור, על הניסיון שלכם, אבל גם על השאיפות, התכונות הבולטות והתפיסות החינוכיות שלכם. המענה שלכם יקבע אם אתם עוברים לשלב האחרון במיונים לתוכנית - ריאיון עם מנהל/ת בית ספר.


איך עובדת ההכנה שלנו לריאיון האישי?

ההכנה לריאיון אורכת שעה, ונערכת במכון או בזום (לבחירתכם). למעשה, ההכנה מתחלקת לשניים:

בחלק הראשון תעברו סימולציה של הריאיון האישי בתוכנית חותם, מול מדריך או מדריכה מצוות המכון. הסימולציה היא ההזדמנות שלכם להתנסות במענה על השאלות שאתם צפויים להישאל בריאיון - דבר שיחסוך לכם הפתעות ויוריד את מפלס הלחץ ברגע האמת.

החלק השני יוקדש למשוב מקיף על ההתנהלות שלכם בסימולציה - באילו תשובות כדאי לפרט יותר או פחות, איך לדבר על היתרונות שאתם מביאים איתכם דרך הניסיון המקצועי שלכם, מה שפת הגוף שלכם אומרת עליכם וכן הלאה. בעזרת הפידבק המקצועי, תוכלו לגבש תשובות רהוטות ומשכנעות בריאיון האמיתי.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.