שאלון ביוגרפי - מה הוא בא לבדוק?

מטרתו של השאלון הביוגרפי היא לבחון את מידת התאמתכם לתוכנית חותם. מלבד נתונים "יבשים", כמו ההשכלה והניסיון המקצועי שלכם, השאלון עוסק בעיקר ביכולות ובתוכנות אישיות שלכם. 

השאלות המופיעות בשאלון נועדו לבחון את ההתאמה שלכם להשתתפות בתוכנית חותם, בסיבות שהובילו אתכם להתעניין בה, בתפיסות החינוכיות שלכם ובעשייה חברתית שלקחתם בה חלק לאורך השנים. השאלון עוסק גם בהיבטים אישיים ורגשיים, ואתם עשויים להישאל על ילדותכם, אירועים מעצבים בחייכם, וכן להתבקש לתאר תכונות אופי ונקודות תורפה. כמו כן, תתבקשו לנסח את דעתכם על נושאים שונים הנוגעים בחינוך. 

השאלון הביוגרפי בוחן, בין היתר, את יכולתכם לענות בצורה ממוקדת ועניינית, להיות תמציתיים ולהבחין בין עיקר לטפל. הוא בוחן את יכולת ההתנסחות שלכם, וכן כיצד אתם מעבירים את המסרים החשובים לכם. 

כך תגיעו מוכנים לשאלון הביוגרפי

ההדרכה האישית שלנו היא הדרכה בת שעה המתקיימת במכון נועם או בזום, לבחירתכם. ההדרכה תעזור לכם להגיע מוכנים למילוי השאלון הביוגרפי, תעניק לכם כלים חשובים להתמודדות עם האתגרים בשאלון, תסייע לכם בבחירת אירועי חיים מתאימים ותעזור לכם לנסח בצורה מיטבית את העמדות והתפיסות החינוכיות שלכם.

לפני ההדרכה תתבקשו למלא שאלון ביוגרפי שתואם את זה של תוכנית חותם ותואם את דרישותיה. לאחר מילוי השאלון, נתאם עבורכם מפגש הדרכה אישי עם מדריך מנוסה מצוות המכון. המדריך יעבור אתכם על כל שאלה, יסביר לכם כיצד התשובות שלכם עשויות להתפרש בעיניי הבוחנים, ירא לכם אילו תשובות דורשות שיפור, העמקה וחידוד וינחה אתכם כיצד לעשות זאת. 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.