הליך הקבלה והמיון לתנובה

הליך הקבלה כולל מספר שלבים:

 • ריאיון טלפוני – שיחה עם מנהל מקצועי לבחינת התאמתכם לתפקיד, הן מבחינת הרלוונטיות של הניסיון המקצועי שלכם והן מבחינת אישיותית.
 • ריאיון עם מנהלי המפעל - לעיתים תוזמנו לריאיון אישי מול מנהל המחלקה או מנהל המפעל.
 • מרכז הערכה – תעברו מבדקי התאמה במשרדי החברה הכוללים ריאיון אישי, מבחנים פסיכוטכניים, דינמיקה קבוצתית ומבחני אישיות.

חשוב! שלבי המיון עשויים להשתנות בהתאם לתפקיד אליו אתם מתמיינים. רצוי לשאול מה צפוי לכם ביום המיונים ובכך נוכל להתאים לכם את ההכנה המתאימה.


הכנה למבחני תנובה 

לבחירתכם, תרגול אונליין המיועד ללמידה עצמית או יום הכנה מלא אצלנו במכון שכולל גם תרגול אונליין.

אפשרות א': הכנה אונליין

הכנה אונליין באמצעות תוכנה מקוונת כולל: 

  • מבחנים פסיכוטכניים – ערכת תרגול אינטרנטית המכילה מגוון רחב של מבחנים ושאלות בנושאי הבחינה הצפויה לכם במיונים לתנובה, וכן מבחן אישיות להתנסות בבית. הערכה זמינה עבורכם 24/7 וניתן לתרגל בה מכל מחשב טאבלט וסמרטפון. 
  • מידע תאורטי – טיפים והסברים שנכתבו על ידי הצוות המקצועי שלנו בנושאים: מבחני אישיות, דינמיקה קבוצתית וריאיון אישי.

אפשרות ב': הכנה אונליין + הדרכות אישיות במכון

יומיים של הכנה אישית ומקיפה לכל שלבי המיון, הכוללת גם את ערכת ההכנה אונליין. ההכנה מתבצעת במכון נועם בסניף ת"א או בסניף חיפה, לבחירתכם. ההכנה האישית מסייעת להוריד את מפלס הלחץ ומקנה תחושת ביטחון. היא כוללת בתוכה:

  • מבחנים פסיכוטכניים – הדרכה עם מאבחנת שתדריך אתכם על ביצוע המבחנים הפסיכוטכניים. תציג בפניכם את סוגי המבחנים ותלמד אתכם לפתור את התרגילים באופן המהיר והמדויק ביותר. כמו כן, תקבלו גישה לערכת התרגול המקוונת הזמינה מכל מחשב וסמארטפון בכל שעות היממה שתאפשר לכם להתכונן ביסודיות למבחני החשיבה.
  • דינמיקה קבוצתית – סימולציה של מבחן קבוצתי. הסימולציה נערכת בקבוצה של 6 עד 10 משתתפים וכוללת משימות הרלוונטיות למכון ותפקיד אליו אתם מתמיינים. לאחר ביצוע המשימות המנחה ייתן משוב לכל אחד מהמשתתפים באשר להתנהלותם בדינמיקה, יסביר את המשמעות של המשימות וייתן המלצות לביצוע במבחן האמיתי.
  • ריאיון אישי – ההכנה כוללת סימולציה של ריאיון עבודה. הסימולציה נערכת על ידי מראיין מקצועי, ובסיומה תקבלו משוב מהמראיין על התרשמותו וכן תקבלו המלצות לשימור ושיפור בריאיון שתעברו במכון המיון.
  • מבחני אישיות – במסגרת ההכנה אתם תיכנסו לכיתת המבחנים שלנו ותבצעו את מבחני האישיות הרלוונטיים במלואם. ביצוע המבחנים אורך כ-3 שעות, ולאחר מכן מדריך מקצועי יעבור אתכם על המבחנים שביצעתם, יסביר את משמעותם וידריך אתכם על אופן הביצוע המומלץ.

חברת תנובה

תנובה היא חברה ישראלית לייצור ושיווק מזון בתחום הגבינות, ירקות קפואים והבשר. סניפיה פרושים ברחבי הארץ, מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום.
היצע המשרות בקבוצה רחב וכולל מגוון תחומים: ייצור, לוגיסטיקה, רכש, שיווק, שירות ומכירות, אדמיניסטרציה ותפעול, הנדסה וטכנולוגית מזון, משאבי אנוש, כספים, אבטחת איכות ועוד.

משכורת התחלתית בחברת תנובה עומדת על 5,300 ש"ח לתפקיד בעבודה מועדפת ומגיעה ל-15 אלף ש"ח למנהל אתר.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.