כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(17) קראו עוד

הדרך להצלחה במבחנים הפסיכוטכניים

ערכת האונליין שלנו מציעה את כל מה שאתם צריכים כדי להתכונן בצורה נוחה ויעילה למיונים לקורס פרמדיקים במד"א:

  • תרגול מקיף - במבחנים הפסיכוטכניים מופיעה שורה ארוכה של נושאים: מסדרות ומטריצות ועד אנלוגיות ומבחני זריזות ודיוק. חלק מהנושאים אולי תרגלתם בעבר, וחלק כנראה זרים לכם לגמרי. התרגול הממוקד בערכה, שמחולק לפי נושאים ונעשה בהגבלת זמן דומה לזו של המבחן, יאפשר לכם להגיע גם בזמן קצר יחסית לרמת שליטה גבוהה בנושאי המבחן. ובעזרת ההסברים שמלווים כל תרגול, תלמדו את הטריקים ואת קיצורי הדרך שיחסכו לכם זמן במבחן.
  • התנסות בסימולציה - אחרי שתתרגלו כל אחד מהנושאים ותרגישו שאתם כבר די שוחים בחומר, זה יהיה הזמן להמשיך לסימולציה מלאה של המבחן. הסימולציה בעצם מורכבת מכל הנושאים ברצף, וקצובה בזמן ממש כמו המבחן האמיתי. הביצועים שלכם בסימולציה הם האינדיקציה הכי טובה למוכנות שלכם למבחן. ואם תראו שיש עוד מקום לשיפור בתוצאות שלכם, תוכלו כמובן לחזור ולתרגל שוב את הנושאים שאתם מתקשים בהם יותר.
  • למידה מטעויות - חלק בלתי נפרד מהתרגול בערכה הוא דוח התוצאות שמקבלים בסיום כל פרק תרגול ובסיום הסימולציה. הדוח עובר שאלה-שאלה ומציג את הפתרון שלה ואת דרך ההגעה אליו. אנחנו ממליצים לעבור גם על ההסברים של השאלות שצדקתם בהן - לא פעם מגלים שהייתה דרך קלה יותר לפתור אותן, או שנחשפים לאסטרטגיות פתרון חדשות שיכולות לשמש אתכם גם בשאלות אחרות. בקיצור, הדוח הוא הכלי שלכם להשיג שיפור מתרגול לתרגול.  
  • ועוד הרבה מעבר - אומנם ההכנה למבחנים הפסיכוטכניים עומדת בבסיס הערכה, אבל לצידה תמצאו עוד כמה דברים שיעזרו לכם בהמשך המיונים למד"א: חומר תיאורטי על ריאיון אישי, דינמיקה קבוצתית ומבחני אישיות ואמינות, וגם סימולציה של מבחן אישיות ממוחשב (עם יותר מ-200 היגדים!). בנוסף, אם דרוש לכם קצת חיזוק של נושאים כמותיים או מילוליים לקראת המבחנים הפסיכוטכניים, תוכלו להיעזר בשיעורי הווידיאו שצירפנו לערכה :)

 

הכנה למבחן אמינות

מבחן האמינות הוא כלי של המעסיקים לאיתור נטיות אישיותיות או דפוסי התנהגות בעייתיים שעלולים לפגוע בהתאמה של המועמדים לתפקיד ולארגון. במבחן תתבקשו לסמן את מידת הסכמתכם עם היגדים בנושאים כמו יחסי אנוש, התנהלות כלכלית, צריכת סמים ואלכוהול ועוד. ערכת ההכנה תעזור לכם להבין איך ניגשים למבחן האמינות ומתמודדים עם שאלות בנושאים שלא תמיד נוח לנו לדבר עליהם. הערכה מורכבת מתרגול ממוקד של 14 תחומי האמינות שנבדקים במבחן, שלוש סימולציות מלאות וגם חומר תיאורטי שטוב לדעת לקראת המבחן.

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת המכירה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.