כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא
(6) קראו עוד

על המיונים באדם מילא

כל אחד מהמבחנים באדם מילא בוחן אספקט אחר: קוגניטיבי, אישיותי וחברתי. בהתאם לכך, כל מבחן מציב אתגרים מעט שונים, שעלולים להכשיל את מי שאינו מורגל בהם. בעזרת ההכנות שלנו, תוכלו להכיר את האתגרים הנפוצים בהם מראש ולהתכונן לקראתם, כך שלא תפגשו בהם לראשונה רק ביום המיון. ההכנות שלנו לקראת המיונים באדם מילא מותאמות למבחנים באופן יסודי ומקיף. הכנו כמה חבילות הכנה שונות, כדי שתוכלו לבחור את זו שהכי מתאימה לכם ועונה על הצרכים שלכם לקראת המיונים. 

פסיכוטכני - האופציה הקלאסית 

 ערכת פסיכוטכני ← המבחנים הפסיכוטכניים הם אחד החלקים המאתגרים והמלחיצים ביותר ביום המיון שצפוי לכם - כדי להצליח בהם תידרשו להפגין ידע במגוון רחב של תחומים וגם מיומנות גבוהה, שתאפשר לכם להתמודד עם הגבלת הזמן ולפתור את השאלות בזריזות.

ערכת האונליין שלנו כוללת קובצי הדרכה, שיעזרו לכם לכם להסיר את החלודה בנושאים שלא תרגלתם מזמן. לצידם, תוכלו למצוא בה תרגולים ממוקדים בכל אחד מנושאי המבחן. כל תרגול יסתיים בדו"ח תוצאות מפורט, הכולל פתרונות והסברים מפורטים, אשר יעזרו לכם להפנים את הטיפים ושיטות העבודה שמוצגים בקובצי ההדרכה, וגם להבין באילו נושאים אתם צריכים להתמקד כדי לשפר את הציון שלכם. לסיום, תחכה לכם סימולציה מלאה, אשר תאפשר לכם התנסות קרובה ככל האפשר למבחן שצפוי.  

פסיכוטכני + אמינות - החבילה המשתלמת

 ערכת פסיכוטכני ↑

  הכנה למבחן אמינות ← מבחן האמינות הממוחשב הוא אחד ממבחני האישיות המכשילים ביותר. מטרתו היא לדלות עליכם מידע שעלול להיות בעייתי עבור מעסיקים, כגון רישום פלילי, חובות, יחס להימורים ועוד. השאלות במבחן זה נוטות לבלבל, ובנוסף במהלך המבחן יופעל עליכם לחץ באמצעות התרעות שונות והודעות שיופיעו על המסך, ושעלולות לגרום לכם להסס ולעיתים גם לחשוף מידע מיותר. 

ערכת ההכנה שלנו תעזור לכם להכיר את מבחן האמינות עוד לפני יום המיון, לדעת לזהות את האתגרים שהוא מציב ולהתמודד איתם. בערכה תמצאו חומרי קריאה תיאורטיים שיעזרו לכם להבין מה עומד מאחורי השאלות המבלבלות וכיצד מומלץ לגשת אליהן. כמו כן, תמצאו בה תרגולים רבים, כולל שלוש סימולציות מלאות של מבחן אמינות. לצד התרגולים תקבלו גם דו"ח תוצאות שיסייע לכם להשתפר מתרגול לתרגול וללמוד מטעויות תוך כדי תנועה.

בחבילה זו תקבלו את ערכת האמינות ב-100 שקלים בלבד, במקום ב-300 שקלים. 

פסיכוטכני + אמינות + ריאיון - החבילה המורחבת

1.  ערכת פסיכוטכני ↑ 

2. הכנה למבחן אמינות ↑

3. הכנה אישית לריאיון ← הצלחה בריאיון לא תמיד קשורה למידת ההתאמה שלכם לתפקיד. זהו מעמד מלחיץ, ולכן מועמדים רבים שלהם ניסיון קודם בראיונות וכל הכישורים הנדרשים להצלחה בתפקיד, לא תמיד מצליחים לייצר את הרושם המתאים ברגע האמת. לא פעם אפשר לצאת מריאיון עם תחושה טובה, ובכל זאת לא להתקבל לתפקיד - מבלי לדעת היכן טעיתם ואיך תוכלו להשתפר לקראת הריאיון הבא. 

בהכנה שלנו תתרגלו את מעמד הריאיון באמצעות סימולציית ריאיון מלאה. הסימולציה תתקיים פנים אל פנים או בזום, בהתאם לריאיון שאליו זומנתם, ותיערך על ידי מדריך או מדריכה מקצועיים מצוות המכון. במהלך הסימולציה תישאלו שאלות הצפויות לעלות בריאיון, בהתאם לתפקיד שאליו אתם מתמיינים. בחלקה השני של ההכנה תקבלו משוב מפורט על התשובות שנתתם וכן על הרושם שהותרתם. המשוב יכלול התייחסות להופעה, לשפת הגוף ולתוכן התשובות שלכם (עד כמה הן היו ענייניות ומלאות). בנוסף, תקבלו הצעות לתשובות טובות יותר עבור השאלות שהמענה שלכם עליהן לא היה מספק והכוונה בנוגע לתכונות האישיות הרלוונטיות לתפקיד ולחוזקות שלכם שכדאי להבליט. כך תוכלו להעלות את סיכוייכם להותיר את הרושם הטוב ביותר. 

שחקן חיזוק - מפגש הכנה לחדר בריחה (דינמיקה קבוצתית)*

כשמדברים על התאמה לתפקיד, לא תמיד מתכוונים רק לידע המקצועי שאתם מביאים אתכם, למיומנויות הקוגניטיביות ולניסיון המקצועי שלכם - פעמים רבות, מה שחשוב למעסיקים באמת זה לדעת שאתם שחקני צוות ושיש לכם יכולות לפתור בעיות מורכבות ולהשמיע את קולכם.

בעבר מכוני המיון היו בוחנים את הכישורים הללו באמצעות משימות דינמיקה קבוצתית שכללו משחקי תפקידים ודיונים קבוצתיים שונים. עידן מבחני המיון המקוונים הביא איתו שינוי, וכעת המטרה היא לפתור את דרככם החוצה מחדר בריחה. העיקרון ברור - המבחן עומד לבחון את כל הפרמטרים שבחנה הדינמיקה הקבוצתית, רק באופן מקוון. אתם תתחברו מהבית לשיחת וידאו, שבה תצפו, יחד עם שאר הנבחנים, בחדר הבריחה שלכם. כולכם יחד תתבקשו לפתור חידות שונות, לפעול בשיתוף פעולה בדרך להחלטות קבוצתיות ולדון בבעיות שיצוצו בדרך.

ההכנה שלנו כוללת סימולציה מלאה של משימת חדר הבריחה (עד 7 משתתפים) בהנחיה מקצועית של מדריך או מדריכה מטעם המכון. לאחר שתתנסו במשימה, תקבלו משוב מפורט, אשר יסקור את האופן שבו התנהלתם בקבוצה ואת מידת הדומיננטיות שלכם, וכן יצייד אתכם בנקודות לשימור ולשיפור ובטיפים מועילים. המשוב יינתן לכל אחד מהמשתתפים בפורום הקבוצתי, כך שתוכלו ללמוד לא רק מהמשוב שאתם קיבלתם, אלא גם ממשובים שקיבלו שאר חברי הקבוצה. 

מעוניינים? לחצו על התוספת בתיבת המכירה

*בזימון שקיבלתם למיונים ייתכן שמבחן המיון מופיע כדינמיקה קבוצתית. בפועל מדובר במשימת חדר בריחה.


המלצות

5
כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא
אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.