כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(14) קראו עוד

אילו הכנות אנחנו מציעים?

הכנה אונליין לפסיכוטכני

המבחנים הפסיכוטכניים הם חלק מרכזי במיונים לקורס הפרמדיקים של מד"א. במסגרת המבחנים תתבקשו לענות על מגוון רחב של שאלות בנושאים שונים (מלוגיקה והבנת הנקרא ועד הסקה כמותית ומטריצות) ובהגבלת זמן נוקשה. ערכת האונליין שלנו למבחנים הפסיכוטכניים של מכון פילת מציעה תרגול ממוקד בכל אחד מנושאי המבחן. לאחר כל תרגול תקבלו דו"ח תוצאות מפורט עם הסברים וטיפים לפתרון מהיר. הערכה מיועדת ללמידה עצמאית, בזמן ובקצב שלכם, ותאפשר לכם להגיע למבחנים כשאתם יודעים בדיוק מה מצפה לכם. 

הכנה לריאיון האישי

בהכנה לריאיון האישי תיפגשו עם מדריך או מדריכה מצוות המכון, ותעברו סימולציה של הריאיון שעורכים בפילת; תישאלו למשל על הסיבות שבגינן אתם רוצים להיות פרמדיקים, על האופן שבו הניסיון האישי והתעסוקתי שלכם יכול לתרום לתפקיד ועל דרכי ההתמודדות שלכם במצבי לחץ. לאחר מכן תקבלו משוב מפורט שישקף את הרושם האישי והמקצועי שהותרתם בסימולציה וינחה אתכם איך לשפר את המענה שלכם כך שידגיש את התאמתכם לתפקיד. ההדרכה נערכת בזום ונמשכת שעה.

גם וגם: ערכת אונליין לפסיכוטכני והדרכה לריאיון האישי

אם אתם רוצים ללכת על בטוח ולהגיע למיונים בפילת מוכנים מכל הכיוונים, אנחנו ממליצים על ההכנה המקיפה שלנו, שכוללת גם ערכת אונליין למבחנים הפסיכוטכניים וגם הדרכה אישית שתכין אתכם לקראת כל האתגרים של הריאיון האישי.


המלצות

4.7
כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.