כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(19) קראו עוד

איך הערכה שלנו תעזור לכם להגיע מוכנים למבחן תיל?

ערכת האונליין למבחן תיל מתמקדת בהכנה למבחנים הפסיכוטכניים שצפויים לכם, ומכילה גם עזרים תיאורטיים למבחנים הנוספים שתפגשו ביום המיון. הערכה תאפשר לכם ללמוד באופן עצמאי, בזמן ובמקום שמתאימים לכם, והיא תסייע לכם בכמה היבטים מרכזיים:  

  • הסרת חלודה - מבחן תיל כולל נושאים שייתכן שלמדתם בעבר, כמו שברים, חזקות ושורשים, אבל סביר שלא עסקתם בהם זמן רב ואתם לא בדיוק זוכרים כיצד לגשת אליהם. ההכנה שלנו תסייע לכם לרענן את הזיכרון ולצבור מחדש שליטה בנושאים ששכחתם.
  • תרגול מקיף - בערכה שלנו תמצאו פרקי תרגול מקיפים בכל נושאי הבחינה ובכל דרגות הקושי, שיאפשרו לכם לפתח את רמת המיומנות הנדרשת למבחן. בסיום כל פרק תרגול תקבלו דו"ח תוצאות, ובו הסברים מלאים לכל השאלות. כך תוכלו ללמוד מטעויות, להבין מה הדרך המהירה ביותר לפתור כל שאלה ולשפר את הביצועים מתרגול לתרגול. 
  • עבודה בהגבלת הזמן - ההתמודדות עם הגבלת הזמן במבחן תיל מחייבת התמצאות באסטרטגיות פתרון מהירות. התרגול בערכה מתוזמן בהתאם להגבלת הזמן במבחן תיל, כדי שתפתח קצב מענה מהיר ותתנסו בשיטות הפתרון היעילות ביותר. 
  • התנסות במבחן תיל לדוגמה - בערכת ההכנה תמצאו סימולציה מלאה של מבחן תיל, בהגבלת זמן הזהה לזו של המבחן האמיתי. הסימולציה תספק לכם תמונת מצב של מידת המוכנות שלכם, ותשקף לכם אילו נושאים אתם צריכים עוד לחזק (אם יש כאלו). כך תגיעו לבחינה אחרי שכבר התנסיתם במבחן בתנאים דומים.
  • הפגת חוסר הוודאות - ערכת ההכנה תספק לכם תמונה מלאה של נושאי הבחינה, כך שבמועד עצמו לא תיאלצו להתמודד עם הפתעות שיגזלו מכם זמן יקר. גם אם אין לכם הרבה זמן להתכונן, מעבר מהיר על נושאי הבחינה בהחלט יכול לשפר את סיכויי ההצלחה שלכם.

ערכת הכנה אונליין למבחן האמינות הממוחשב

במהלך המיונים שלכם אתם צפויים להיבחן גם במבחן אמינות. מבחן זה נועד לאתר דפוסי התנהגות ונטיות אישיות שעלולים להיות בעייתיים מבחינת המעסיקים. במהלך המבחן יוצגו לפניכם היגדים בנושאים שונים (צריכת סמים ואלכוהול, שימוש במידע פנימי, גניבות, התנהלות עם כסף ועוד), ותתבקשו  לדרג עד כמה הם נכונים לגביכם. מכיוון שמדובר בנושאים רגישים, חשוב לדעת כיצד לגשת לכל שאלה.

בערכת ההכנה שלנו תמצאו תרגול ממוקד שמחולק לתחומים השונים שנבדקים במבחן, וגם שלוש סימולציות מלאות של מבחן האמינות. בסוף כל תרגול וסימולציה תקבלו דו"ח תוצאות, שמסביר מה המשמעות של כל היגד, איך מומלץ לגשת אליו והאם הציון שקיבלתם תקין או לא. בנוסף, בערכה יש גם חומרים תיאורטיים שיעמיקו את ההבנה שלכם בנוגע לפרקטיקה של מבחן האמינות.

מעוניינים להגיע מוכנים גם למבחן האמינות? סמנו  ✓  בתיבת המכירה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.