כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(6) קראו עוד

למה כדאי להתכונן מראש למיונים לתוכנית עתידים באוניברסיטת חיפה?

    • כדי לרענן את החומר לקראת הבחינה: סביר שהחומר שאתם נדרשים לדעת כדי להצליח במבחן הפסיכוטכני מוכר לכם מלימודיכם בעבר. עם זאת, ודאי עבר זמן רב מאז תרגלתם אותו. הערכה שלנו מצוידת בקבצי הסרת חלודה שיעזרו לכם לרענן את החומר ולשפר את השליטה בו וכן תרגול מקיף בכל הנושאים הצפויים בבחינה. 
    • כדי להתרגל לפתרון המבחן במגבלת זמן: ככל שתכירו את מבנה המבחן טוב יותר ותהיו מורגלים בפתרון השאלות במגבלת הזמן, כך ייגברו סיכוייכם להצליח. בערכת ההכנה תוכלו למצוא תרגולים מקיפים בכל נושאי המבחן, וכן סימולציה מלאה המדמה את תנאי מבחן האמיתי.
    • כדי שתגיעו למבחן כשאתם רגועים ובטוחים בעצמכם: ערכת ההכנה שלנו כוללת אלפי שאלות מכל התחומים הצפויים להופיע במבחן. היכרות מעמיקה עם נושאי הבחינה, סוגי השאלות ודרגות הקושי תעניק לכם יתרון על פני מועמדים שלא התכוננו, ותסייע לכם להגיע למבחן בתחושת ודאות, רוגע וביטחון עצמי.

משוב אישי על מכתב ההישגים

ב"מכתב ההישגים" שתידרשו לכתוב במסגרת תהליך המיון תתבקשו לתאר את הישגיכם בחיים עד עכשיו. באפשרותכם להוסיף לערכת ההכנה משוב אישי שיישלח אליכם ממדריך במכון נועם, שיתייחס הן לתוכן המכתב שכתבתם והן לניסוחו. משוב זה יסייע לכם לשפר את המכתב, וכך להגדיל את סיכויי הקבלה שלכם. 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.