כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(7) קראו עוד

האם צריך להתכונן למיונים לתוכנית עתידים צוערים בטכניון?

תוכנית עתידים צוערים מתנה את הקבלה אליה במספר תנאים, בינהם גם השתתפות במרכז הערכה במכון אדם מילא. במסגרת מרכז ההערכה, תיבחנו במבחנים פסיכוכטניים שונים שנועדו לבחון את התאמתכם לתוכנית ולמסגרת הלימודים שבה. סביר שרוב החומר המופיע במבחן מוכר לכם, ושברובו נתקלתם בלימודיכם בעבר. עם זאת, ודאי חלף זמן רב מאז תרגלתם אותו לאחרונה, ובדיוק לשם כך נחוצה הכנה מוקדמת.

איך עושים את זה?

    • מחזקים את השליטה בחומר: הערכה שלנו מצוידת במאות תרגלים מלווים בהסברים מפורטים ובשיטות פתרון ייחודיות שיסייעו לכם לרענן את הידע לקראת המבחן.  
    • מתרגלים עבודה במגבלת זמן: מלבד היכרות טובה עם החומר בכל תחומי המבחן, חשוב גם להכיר את מבנה המבחן ולהתרגל לעבוד במגבלת זמן – כפי שתידרשו לעשות בזמן אמת. משום כך, כללנו בערכת ההכנה תרגול מוגבל בזמן בכל הנושאים הצפויים להופיע בבחינה, וכן סימולציה מלאה המדמה את תנאי המבחן האמיתי.
    • מפחיתים את תחושת הלחץ לקראת המבחן ובמהלכו: התרגול בערכה, ההיכרות המעמיקה עם שלל הנושאים הכלולים במבחן ועם דרגות הקושי שיופיעו בו יגמרו לכם להגיע לרגע האמת כשאתם רגועים, בטוחים בעצמכם וביכולתיכם ומוכנים להפגין אותם בצורה הטובה ביותר. 

באפשרותכם להוסיף לערכת ההכנה אונליין הדרכה אישית עם מאבחנת פסיכוטכנית. הדרכה זו מתקיימת במפגש פנים אל פנים או בזום, ובמהלכו תעבור איתכם המאבחנת על הנושאים הצפויים במבחן ותיתן לכם טיפים וכלים חשובים לקראת המבחן. בזמן ההדרכה תוכלו להעלות שאלות שהתקשיתם איתן בזמן התרגול. סמנו וי בתיבת המכירה אם אתם מעוניינים גם בהכנה זו. 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.