כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(7) קראו עוד

איך מתכוננים למבחני נציבות שירות המדינה בעזרת ערכת ההכנה?

   • מחזקים את השליטה בחומר: קובצי "הסרת החלודה" יסייעו לכם לרענן את החומר הכלול במבחן. 
   • מתרגלים את נושאי המבחן: הערכה שלנו כוללת תרגול מקיף בכל נושאי המבחן ובכל סוגי השאלות שעתידות להופיע בו. התרגול בערכה מתבצע במגבלת זמן הזהה לזו הקיימת במבחן האמיתי, שמטרתה להרגיל אתכם לתנאי המבחן ולפתח את מיומנויות הפתרון המהיר שלכם. 
   • מבצעים סימולציה מלאה: הערכה כוללת סימולציה מלאה הכוללת שאלות במגוון נושאים למענה במגבלת זמן. מטרת הסימולציה היא לדמות את תנאי המבחן האמיתי, את רמות הקושי הצפויות בו ואת האינטנסיביות שלו. 
   • מתחילים להתכונן מראש למבחן שלב ב': בשלב ב' של המיונים לנציבות, עוברים המועמדים מבחנים נוספים, כגון מבחני אישיות ודינמיקה קבוצתית. ערכת ההכנה שלנו כוללת מידע תיאורטי מקיף על מבחני האישיות, הדינמיקה הקבוצתית והריאיון האישי. כמו כן, כוללת הערכה דוגמאות מפורטות לתרחישים שונים ותרגול מעמיק של מבחני האישיות. 

באפשרותכם להוסיף לערכת ההכנה אונליין הדרכה אישית עם מאבחנת פסיכוטכנית. הדרכה זו מתקיימת במפגש פנים אל פנים או בזום, ובמהלכו תעבור איתכם המאבחנת על הנושאים הצפויים במבחן ותיתן לכם טיפים וכלים חשובים לקראת המבחן. בזמן ההדרכה תוכלו להעלות שאלות שהתקשיתם איתן בזמן התרגול. סמנו וי בתיבת המכירה אם אתם מעוניינים גם בהכנה זו. 


"ההכנה במכון נועם הייתה מקיפה ואפקטיבית. ניתן לומר שהגעתי מוכן לכל אחד מהשלבים בבחינות האמת שהתקיימו באדם מילא. קיבלתי מהצוות המלצות מעולות. כבר בזמן הבחינות חשתי שיש לי יתרון משמעותי על המועמדים האחרים, קיבלתי ציון ממש טוב, גבוה ב-30% (!) מציון הרף שנקבע למכרז בו אני מתמודד ועברתי לשלב הסופי!"

נבחן לתפקיד ניהולי בכיר באדם מילא - מאי 2019


קורס צוערים למשרד הכלכלה

קורס דגל זה מכשיר את צועריו למשרות בתור נספחים כלכליים של משרד הכלכלה. מטרתו היא לשלבם בתחום המסחר הישראלי בזירה הבינלאומית.

המיונים הקפדניים מבטיחים לנספחים העתידיים עשייה מגוונת ומאתגרת כגון קידום הסכמים בתחום המסחר עם מדינות שונות, הגדלת הייצוא לחו"ל, עידוד ותמיכה בחברות יצואניות, פיתוח התעשייה הישראלית מול תעשיות בינלאומיות, יזמות, השתלבות בשווקים חדשים ועוד.

קורס הצוערים נמשך 12-10 שבועות בסביבת ירושלים, הקורס מתבצע בתנאי פנימייה. במהלכו יילמדו נושאים מגוונים כמו: עידוד השקעות, שיווק, כלכלה, יצירת שיתופי פעולה, קידום קשרים עסקיים ויצוא. בנוסף, ירכשו הצוערים מיומנויות ניהול, מיומנויות אישיות ועבודת משותפת.

הבוגרים יתחילו תקופת הכשרה והתמחות של כ-3 שנים ויצטרפו לשורותיו של מנהל סחר חוץ בתפקידי מטה. לאחר מכן ישולבו גם בחו"ל ויוצבו במדינות סחר מרכזיות ובמדינות מתפתחות ברחבי העולם.

תנאי קבלה:

 • תואר ראשון (עדיפות לתואר בכלכלה, מנהל עסקים וכו').
 • אזרחות ישראלית.
 • מעבר בדיקות רפואיות וביטחוניות.
 • הפגנת שליטה מלאה בשפה העברית והאנגלית.
 • מעבר שלבי המיון בהצלחה.

 

 

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.