כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למבחנים בביטוח לאומי

הזמינו אתכם למבחנים לביטוח הלאומי?
מבחני הקבלה לביטוח הלאומי הם מבחנים של חברת טופ-שיא ויכולים להתקיים גם באדם מילא. ההכנה במכון נועם היא הדרך להשיג את התפקיד אליו אתם מתמודדים. במהלך ההכנה תעברו ראיון אישי עם פסיכולוג, מבחני אישיות והדרכה עליהם, הדרכה על מבחני החשיבה (המבחנים הפסיכוטכניים) ודינמיקה קבוצתית המותאמים למכון המיון.
למדו עוד על ההכנה שלנו.


  "ההכנה תרמה מאוד, היא רעננה אצלי חומר לימודי שלא נגעתי בו קרוב ל 20 שנים".
נבחן למשרה בביטוח לאומי - מאי 2017

הכנה למבחני קבלה ביטוח לאומי במכון נועם כוללת

ההכנה למבחנים של ביטוח לאומי נעשית בשני דרכים: יום הכנה מלאה במשרדי מכון נועם והכנה אינטרנטית.

יום הכנה במכון:

 • הכנה לדינמיקה קבוצתית – ההכנה לדינמיקה הקבוצתית כוללת סימולציה קבוצתית של 8-10 אנשים, ולאחר מכן משוב אישי על ידי מדריך הסימולציה על התפקוד האישי ואיך להתנהג במבחן קבוצתי כדי להצליח במבחן.
   
 • הכנה לראיון עבודה – סימולציה של ראיון עבודה לביטוח לאומי עם מדריך מקצועי הכולל מעבר על שאלות כגון: תאר את עצמך, מהם חולשותיך, מהם יתרונותיך על פני מתמודדים אחרים. במהלך הראיון יחוזק תחושת הערך העצמי. בסיום הראיון תעברו משוב בנוגע לראיון העבודה ותתרגלו שאלות בעיתיות כגון האם לשקר במהלך ראיון. את ההכנה לראיון ניתן לבצע באחד מסניפי מכון נועם או באמצעות הכנה אונליין בסקייפ.

 • הכנה למבחני אישיות – ניתן להגיע למשרדי המכון ולבצע את מבחני האישיות. מדריך מנוסה יעבור על המבחנים וייתן הדרכה על הביצוע ומשוב של מבחני אישיות שנותנים בביטוח הלאומי.   

 • הדרכה אישית למבחנים פסיכוטכניים  ניתן להגיע למשרדי מכון נועם ולתרגל את מבחני ביטוח לאומי עם מאבחנת פסיכוטכנית. יחד נעבור על המבחנים הפסיכוטכניים, טיפים לפתרון מהיר של המבחנים וטיפים ליום המיון כולו.ערכת ההכנה אונליין:


 • הכנה למבחנים פסיכוטכניים  למכון נועם ערכות הכנה אונליין שיאפשרו לכם ללמוד ולתרגל את נושאי המבחנים מכל מקום ובכל זמן, מכל דפדפן, מחשב, סמארטפון או טאבלט 24/7. ערכות ההכנה מותאמות לתפקיד אילו אתם מתמיינים ולמכון המיון בו המיון מתבצע.

 • מידע תיאורטי – בנוסף למבחני התרגול, ניתן למצוא בערכת ההכנה הסברים וטיפים לכל שלבי המבחנים של ביטוח לאומי ביניהם: דינמיקה קבוצתית, ראיון ומבחני אישיות. הסברים אלו נכתבו על ידי הצוות המקצועי שלנו בנושאי מבחני מיון לביטוח לאומי. 


  "עברתי את כל המבחנים בביטוח לאומי, אין ספק שהרבה בזכות הלמידה מתוך האתר. תודה רבה!".
נבחנה למשרה בביטוח לאומי - נובמבר 2016

תהליך הקבלה למשרת ביטוח לאומי

תהליך הקבלה והמיון של ביטוח לאומי כולל שלושה שלבים מרכזיים. כל שלב הוא ממיין ורק במידה עברתם שלב מיון מסוים תזומנו לשלב המיון שאחריו. שלבי המיון הם:

 1. הגשת מועמדות - יש למלא טופס להגשת מועמדות לטובת מכרז ספציפי ולצרף אליו קבצים נדרשים, ביניהם קורות חיים. מכון נועם מציע שדרוג ותיקון קורות חיים בהתאם למשרה אליה רוצים להתקבל.

 2. יום מיון - ביטוח לאומי מבצע את מבחני האישיות, המבחנים הפסיכוטכניים, דינמיקה קבוצתית וראיון אישי ביום הערכה מרוכז. מבחני אדם מילא או טופ שיא ביטוח לאומי נערכים לרוב במשרדי ביטוח לאומי. אם ביצעת מבחני מיון לביטוח לאומי בעבר ניתן לבדוק מול משרדי ביטוח לאומי האם מבחנים אלו עדיין תקפים.

 3. ועדת בוחנים - שלב המיון האחרון כולל ראיון אל מול ועדת בוחנים. ועדת הבוחנים מורכבת משלושה חברים: שני נציגים מהביטוח הלאומי ונציג ממשרד ממשלתי אחר.​


למדו עוד על:
הכנה למבחני טופ שיאמבחני אישיות
הכנה לראיון עבודההכנה לדינמיקה קבוצתית
קורות חיים

↑ בחזרה לראש העמוד


למידע נוסף ולתיאום הכנה - השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם:


↑  בחזרה לראש העמוד


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
אדם מילא - הכנה לביטוח לאומיטופ שיא - הכנה לביטוח לאומי

מבחני דוגמא בחינם
מבחן פסיכוטכני חינם - ביטוח לאומי

ממליצים
תודה רבה... הדינמיקה במכון נועם הייתה מעמיקה ויסודית הרבה מעבר למה שאכן היה במבחן עצמו
ניהולי בכיר, מאי 2012 – בית חולים
הערכה שקניתי מכם מצויינת וברמה הנדרשת להצלחה במבחני המיון. עברתי את המבחן בהצלחה... תודה מכל הלב.
נבחן באדם מילא לתפקיד בביטוח לאומי, מרץ 2013


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id