שלוש דרכים שבהן הכנה קצרה תסייע לכם להגיע מוכנים: 

 • היא תסייע לכם להסיר חלודה - חלק ניכר מהנושאים במבחני אדם מילא מוכרים לכם ממבחנים אחרים שכבר נבחנתם בהם, כגון מבחני הבגרות, מבחני הדפ"ר והבחינה הפסיכומטרית. אולם ספק אם אתם שולטים בחומר ברמה מספקת, שתאפשר לכם להתמודד עם השאלות הקשות יותר במבחן ועם מגבלת הזמן. הכנה של שעות בודדות יכולה לסייע לכם להסיר את החלודה, להיזכר באסטרטגיות הפתרון ולשלוט בחומר שוב. 
 • היא תסייע לכם להתגבר על מגבלת הזמן - התמודדות עם מגבלת הזמן מחייבת מיומנות, אך לא נדרש זמן רב כדי לפתח אותה. גם התנסות קצרה בפתרון שאלות במגבלת זמן תסייע לכם ללמוד איך להתרכז בשאלה ולא בספירה לאחור המופיעה לפניכם. כמו כן, היא תעזור לכם לפתח "שעון פנימי" אשר יסייע לכם לאמוד את קצב הפתרון שלכם, ולהחליט אם לדלג על השאלה או להתעכב עליה.   
 • היא תיתן לכם תחושת ודאות - חוסר הוודאות בנוגע לנושאים המופיעים בבחינה הוא קושי המשותף כמעט לכל המועמדים. גם אם אין לכם הרבה זמן להתכונן, מעבר על ערכת ההכנה אונליין, הכוללת את כל הנושאים שעתידים להופיע בבחינה, יאפשר לכם להתוודע לנושאי הבחינה ולדעת מה מצפה לכם.

התאימו את ההכנה ללוח הזמנים שלכם   

ערכת ההכנה אונליין כוללת שתי סימולציות המדמות את המבחן האמיתי. לא רק שהסימולציות מאפשרות להתנסות בתנאי המבחן ובנושאים השונים שבו, אלא שהן גם כלי אבחוני מן המדרגה הראשונה, אשר יעזור לכם לדעת במה עליכם להתמקד כדי לקבל את הציון שאתם צריכים. 

אז מה עליכם לעשות? 

 1. ביצוע סימולציה ראשונה - בערכת ההכנה אונליין שתי סימולציות הכוללות פרקים מכל נושאי הבחינה. הסימולציות מוגבלות בזמן - משך כל אחת הוא פחות משעה - והן כוללות שאלות במגוון סוגים ורמות קושי. ההיבחנות בסימולציה תאפשר לכם להתנסות בתנאי המבחן ולהתמודד עם הנושאים השונים שבו.  
 2. תחקור ואבחון - בסיום הסימולציה תקבלו דו"ח תוצאות מקיף. הדו"ח יכלול פירוט של השאלות שבהן צדקתם ושל השאלות שבהן טעיתם. הדו"ח יסייע לכם לזהות את הנושאים החלשים יותר, שבהם נדרש תרגול נוסף. כמו כן, הדו"ח יאפשר לכם לקרוא הסברים וללמוד מן הטעויות שלכם. 
 3. תרגול ממוקד - ערכת ההכנה כוללת פרקי תרגול ממוקדים מכל נושאי הבחינה, ועל כן, לאחר שזיהיתם את הנושאים שבהם אתם מתקשים, באפשרותכם לגשת לתרגל אותם באופן ממוקד.
 4. ביצוע סימולציה שנייה - לאחר תרגול הנושאים החלשים, התנסו בסימולציה השנייה בערכה. תרגול הסימולציה השנייה יאפשר לכם להתנסות בעוד כמה שאלות בכל נושאי המבחן, להרגיש יותר בנוח עם פתרון השאלות במגבלת זמן ולהגיע מוכנים טוב יותר למה שמצפה לכם במבחן.

מעוניינים להגיע מוכנים גם למבחן האמינות הממוחשב? בעת רכישת ערכת הכנה אונליין לאדם מילא באפשרותכם לרכוש הכנה אונליין למבחן האמינות במחיר מוזל.
בחלק התיאורטי של ערכת ההכנה תוכלו למצוא הסברים מפורטים על מבנה המבחן, על התחומים הנבדקים בו ועל הדרך המומלצת להתמודדות עם השאלות. בחלק המעשי תוכלו למצוא מבחנים לתרגול ו-3 סימולציות שבסופן דו"ח תוצאות מפורט. מטרת הערכה היא לסייע לכם להבין מה בודקות השאלות בכל תחום, להציג לפניכם את האתגרים הצפויים במבחן וכמובן לספק לכם את כל התרגול הנחוץ, שיסייע לכם להגיע מוכנים למבחן. 


"ההכנה הייתה מצוינת, היא עזרה לי להתמקד ולהבין מה עליי לשפר כדי לזכות בתפקיד. תודה רבה!"

 

הכנה לתפקיד ניהולי אדם מילא, אפריל 2019


מה כוללת ההכנה? 

 • חדש! סימולציה מלאה: תרגול מקיף המדמה את המבחן המלא.
 • מבחנים כמותיים: סדרות, בעיות דרך והספק, הסקה כמותית ועוד
 • מבחנים מילוליים: אנלוגיות, לוגיקה, סכינים ומזלגות, מבחן תרשימים ועוד
 • מבחני צורות: צורות בשורה, מטריצות
 • מבחני זריזות ודיוק: תווים, מספרים ומילים 
 • מבחנים באנגלית: הבנת הנקרא, ניסוח מחדש ועוד
 • קובצי PDF להסרת חלודה: בנושאים כמותיים

 • מבחני אישיות: תיאורטיים + מבחן מעשי של כ-220 שאלות ודו"ח מפורט  
 • דינמיקה קבוצתית: הסבר תיאורטי + דוגמאות לאדם מילא
 • ראיון עבודה: סרט של 20 דקות + הסבר תיאורטי

 • תרגול מתוזמן המדמה את יום המבחנים
 • תרגול מודרך המלווה בהסברים ובטיפים לפתרון
 • ניתן לתרגל כל מבחן ללא הגבלה
 • השימוש בערכה זמין מכל מחשב ודפדפן
 • ניתן לתרגל 24/7

הדרכות במכון - כך תשפרו את סיכויי הקבלה

  • הדרכה למבחנים הפסיכוטכניים - פגישה בת שעה וחצי עם מאבחנת פסיכוטכנית מקצועית, שבמהלכה תפתרו שאלות מסוגים שונים, ועל סמך ביצועיכם תתאים לכם המאבחנת המלצות אישיות. המאבחנת תזהה את הנושאים שבהם אתם חלשים יותר, ותחלוק איתכם טיפים ואסטרטגיות לפתרון מהיר ויעיל יותר של השאלות. לקוחות רבים מעידים שהמאבחנת הפסיכוטכנית עזרה להם להבין את "החשיבה הפסיכוטכנית" שצריך כדי לעבור את המבחנים.

  • הדרכה לחדר בריחה - הדרכה שאורכה כשעתיים ושתאפשר לכם להתנסות בסימולציה בתנאים אמיתיים ולקבל משוב הכולל נקודות לשיפור ולשימור. להדרכה שני חלקים. בחלק הראשון שמשכו כשעה תשתתפו בסימולציה קבוצתית של חדר בריחה. המשימה שתקבלו תהיה להיחלץ ממתחם סגור באמצעות פתירת חידות וביצוע משימות שונות בשיתוף פעולה ובמגבלת זמן. בזמן שתבצעו את המשימה מדריך מקצועי יבחן את כישוריכם ויעריך את תפקודכם בהתאם לתחומים הנבדקים במבחן. בחלק השני, כל אחד מהמשתתפים יקבל משוב אישי מפורט על תפקודו בסימולציה. המשוב כולל ניתוח אישיותי מלא, והוא מותאם לתפקיד הניהולי שאליו אתם מועמדים.

  • הדרכה למבחן האמינות - ההדרכה מבוססת על ערכת ההכנה אונליין של מכון נועם למבחן האמינות. בצד חומרים תיאורטיים ומבחנים לתרגול, כוללת הערכה 3 סימולציות, ובהדרכה תקבלו משוב אישי ממדריך מקצועי על אחת מהן. המדריך מקצועי יעבור איתכם על השאלות והתחומים במבחן שבהם התקשיתם, ינחה אתכם כיצד יש לענות על השאלות כדי לעבור בהצלחה ויספק לכם הסבר על מבנה המבחן ודו"ח התוצאות.  

  • הדרכה למבחני האישיות - הדרכה בת 5 שעות, הכוללת מענה על שאלוני אישיות ומשוב אישי. מילוי השאלונים אורך 4 שעות, והוא מתבצע בתנאים המדמים את יום המיונים. לאחריו צפויה לכם פגישה עם מדריך של מכון נועם, שבה תקבלו משוב מפורט. בעזרת המשוב תוכלו להבין מהן הציפיות מכם בכל אחד מהשאלונים, כיצד להתמודד עם השאלות, באילו שאלות מוטב לסמן תשובות ניטרליות, ולעומת זאת באילו שאלות מתבקשות תשובות מובהקות יותר ועוד. 

  • הדרכה לריאיון - בחצי השעה הראשונה של ההדרכה תעברו סימולציה של ריאיון, שמדמה את הריאיון שתעברו באדם מילא. במסגרת הריאיון תישאלו על האופן שבו התמודדתם עם קונפליקטים במקום העבודה, על היחסים שהיו לכם עם הממונים עליכם ועל התגובות שלכם למצבים שונים. בסיום הסימולציה תקבלו משוב מפורט, שיאיר את החוזקות ואת החולשות שלכם, ותקבלו לכם כלים שיסייעו לכם להציג את עצמכם בצורה הטובה ביותר, תוך כדי הבלטת הצדדים החזקים שלכם. 
אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.