שלוש דרכים שבהן הכנה קצרה תסייע לכם להגיע מוכנים: 

 • היא תסייע לכם להסיר חלודה - חלק ניכר מהנושאים במבחני אדם מילא מוכרים לכם ממבחנים אחרים שכבר נבחנתם בהם, כגון מבחני הבגרות, מבחני הדפ"ר והבחינה הפסיכומטרית. אולם ספק אם אתם שולטים בחומר ברמה מספקת, שתאפשר לכם להתמודד עם השאלות הקשות יותר במבחן ועם מגבלת הזמן. הכנה של שעות בודדות יכולה לסייע לכם להסיר את החלודה, להיזכר באסטרטגיות הפתרון ולשלוט בחומר שוב. 
 • היא תסייע לכם להתגבר על מגבלת הזמן - התמודדות עם מגבלת הזמן מחייבת מיומנות, אך לא נדרש זמן רב כדי לפתח אותה. גם התנסות קצרה בפתרון שאלות במגבלת זמן תסייע לכם ללמוד איך להתרכז בשאלה ולא בספירה לאחור המופיעה לפניכם. כמו כן, היא תעזור לכם לפתח "שעון פנימי" אשר יסייע לכם לאמוד את קצב הפתרון שלכם, ולהחליט אם לדלג על השאלה או להתעכב עליה.   
 • היא תיתן לכם תחושת ודאות - חוסר הוודאות בנוגע לנושאים המופיעים בבחינה הוא קושי המשותף כמעט לכל המועמדים. גם אם אין לכם הרבה זמן להתכונן, מעבר על ערכת ההכנה אונליין, הכוללת את כל הנושאים שעתידים להופיע בבחינה, יאפשר לכם להתוודע לנושאי הבחינה ולדעת מה מצפה לכם.

התאימו את ההכנה ללוח הזמנים שלכם   

 בערכת ההכנה שלנו יצרנו תהליך למידה ממוקד המורכב מ-3 שלבים - מבחן היכרות, תרגול ממוקד וסימולציות מלאות. תהליך הלמידה יסייע לכם להפיק את המקסימום מהזמן העומד לרשותכם, ולהבטיח למידה אפקטיבית. 

איך עושים את זה?

 1. מתחילים במבחן היכרות - המבחן נועד לערוך לכם היכרות עם מבנה הבחינה ועם סוגי השאלות שיש בה. כמו כן, הוא יאפשר לכם להבין באילו נושאים אתם מתקשים, כדי שתוכלו להתמקד בהם בהמשך.
 2. מתרגלים באופן ממוקד - שלב זה נועד לשפר את השליטה שלכם בנושאי המבחן באמצעות תרגול ממוקד לפי נושאים. מומלץ להתחיל בנושאים שבהם התקשיתם כדי להשיג את השיפור הגדול ביותר. 
 3. מבצעים סימולציות - הסימולציות מדמות את המבחן שאתם צפוים לעבור מבחינת הנושאים, סוגי השאלות ורמתן, האינטנסיביות ומגבלת הזמן. כמו כן, תרגול הסימולציות מאפשר לבחון את ההתקדמות שהשגתם בתרגול הממוקד בשלב הקודם. 

אז מה כוללת הערכה? 

 • מבחן היכרות - מסייע לכם לזהות את נקודות התורפה שלכם ולדעת במה להתמקד בתרגול. 
 • תרגול מקיף בכל נושאי המבחן - מבחנים כמותיים ומילוליים, מבחני צורות, מבחני זריזות ודיוק, מבחנים באנגלית. 
 • סימולציות מלאות - מדמות את המבחן האמיתי וכוללות דו"ח תוצאות מלא והסברים מפורטים. 
 • משחק תכנון אסטרטגי - מבוך אסטרטגי (rush hour), שבו 20 שלבים, בדרגת קושי עולה. 
 • מבחני אישיות: תיאורטיים + שתי סימולציות של מבחן אישיות ממוחשב בן 240 היגדים + דו"חות מפורטים. 

ערכת הכנה אונליין למבחן האמינות הממוחשב

מבחן האמינות נועד לאתר נטיות, פרטים ודפוסי התנהגות שעלולים להיות בעייתיים מבחינת מעסיקים. במבחן האמינות הממוחשב יוצגו לפניכם היגדים בנושאים שונים ויהיה עליכם לדרג אם ועד כמה הם נכונים לגביכם. בין היתר, ההיגדים יעסקו בצריכת סמים ואלכוהול, התנהלות עם כספי ארגון, שימוש במידע פנימי, רישום פלילי וכדומה. אלו נושאים רגישים עם חשיבות רבה, ולכן חשוב שתדעו איך להתמודד עם השאלות. בערכת האונליין שלנו תוכלו למצוא הכנה תיאורטית ומעשית למבחן האמינות: הסברים על מה הוא כולל ואיך כדאי לגשת אליו, לצד מבחנים ממוקדים בתחומי האמינות השונים וסימולציות מלאות - כולם מלווים בדו"ח תוצאות מפורט. 

מעוניינים להגיע מוכנים גם למבחן האמינות? סמנו  ✓  בתיבת המכירה

הכנה לתרגיל דואר נכנס

מבחן דואר נכנס נערך בחלק ממכוני המיון ומיועד למועמדים לתפקידי ניהול, בעיקר בכירים. המבחן מדמה יום עבודה עמוס במשרד, ובודק יכולות ניהוליות שונות כגון יכולת לתעדף משימות, להתמודד עם מצבי לחץ ולקבל החלטות בזריזות. ההכנה שלנו כוללת סימולציה מלאה המדמה את המבחן האמיתי, ופגישת משוב אישית עם מדריך מקצועי. במהלך הפגישה המדריך ינתח את הביצועים שלכם במבחן וייתן לכם כלים וטיפים חשובים שיסייעו לכם לשפר את ההתנהלות שלכם במבחן האמיתי. 

משך ההכנה:  שעה וחצי במכון, או שעתיים בזום

מעוניינים? סמנו  ✓  בתיבת המכירה 

הדרכה אישית וממוקדת עם מדריכה פסיכוטכנית 

פגישה ממוקדת בת חצי שעה עם מדריכה פסיכוטכנית מקצועית מצוות המכון שלנו. המדריכה תעזור לכם להבין איך להתגבר על הקשיים שעולים בתרגול בערכה, תחלוק איתכם אסטרטגיות חכמות להתמודדות עם הנושאים שאתם מעלים ותסייע לכם בהמשך ההכנה עד למועד המבחן. ההדרכה נערכת בזום או במכון, לבחירתכם. 

מעוניינים? סמנו  ✓  בתיבת המכירה 

קבלו הצצה למבחן תכנון אסטרטגי שמחכה לכם בערכה

Play

הדרכות במכון - כך תשפרו את סיכויי הקבלה

  • הדרכה למבחנים הפסיכוטכניים - פגישה בת שעה וחצי עם מאבחנת פסיכוטכנית מקצועית, שבמהלכה תפתרו שאלות מסוגים שונים, ועל סמך ביצועיכם תתאים לכם המאבחנת המלצות אישיות. המאבחנת תזהה את הנושאים שבהם אתם חלשים יותר, ותחלוק איתכם טיפים ואסטרטגיות לפתרון מהיר ויעיל יותר של השאלות. לקוחות רבים מעידים שהמאבחנת הפסיכוטכנית עזרה להם להבין את "החשיבה הפסיכוטכנית" שצריך כדי לעבור את המבחנים.

  • הדרכה לחדר בריחה - הדרכה שאורכה כשעתיים ושתאפשר לכם להתנסות בסימולציה בתנאים אמיתיים ולקבל משוב הכולל נקודות לשיפור ולשימור. להדרכה שני חלקים. בחלק הראשון שמשכו כשעה תשתתפו בסימולציה קבוצתית של חדר בריחה. המשימה שתקבלו תהיה להיחלץ ממתחם סגור באמצעות פתירת חידות וביצוע משימות שונות בשיתוף פעולה ובמגבלת זמן. בזמן שתבצעו את המשימה מדריך מקצועי יבחן את כישוריכם ויעריך את תפקודכם בהתאם לתחומים הנבדקים במבחן. בחלק השני, כל אחד מהמשתתפים יקבל משוב אישי מפורט על תפקודו בסימולציה. המשוב כולל ניתוח אישיותי מלא, והוא מותאם לתפקיד הניהולי שאליו אתם מועמדים.

  • הדרכה למבחן האמינות - ההדרכה מבוססת על ערכת ההכנה אונליין של מכון נועם למבחן האמינות. בצד חומרים תיאורטיים ומבחנים לתרגול, כוללת הערכה 3 סימולציות, ובהדרכה תקבלו משוב אישי ממדריך מקצועי על אחת מהן. המדריך מקצועי יעבור איתכם על השאלות והתחומים במבחן שבהם התקשיתם, ינחה אתכם כיצד יש לענות על השאלות כדי לעבור בהצלחה ויספק לכם הסבר על מבנה המבחן ודו"ח התוצאות.  

  • הדרכה למבחני האישיות - הדרכה בת 5 שעות, הכוללת מענה על שאלוני אישיות ומשוב אישי. מילוי השאלונים אורך 4 שעות, והוא מתבצע בתנאים המדמים את יום המיונים. לאחריו צפויה לכם פגישה עם מדריך של מכון נועם, שבה תקבלו משוב מפורט. בעזרת המשוב תוכלו להבין מהן הציפיות מכם בכל אחד מהשאלונים, כיצד להתמודד עם השאלות, באילו שאלות מוטב לסמן תשובות ניטרליות, ולעומת זאת באילו שאלות מתבקשות תשובות מובהקות יותר ועוד. 

  • הדרכה לריאיון - בחצי השעה הראשונה של ההדרכה תעברו סימולציה של ריאיון, שמדמה את הריאיון שתעברו באדם מילא. במסגרת הריאיון תישאלו על האופן שבו התמודדתם עם קונפליקטים במקום העבודה, על היחסים שהיו לכם עם הממונים עליכם ועל התגובות שלכם למצבים שונים. בסיום הסימולציה תקבלו משוב מפורט, שיאיר את החוזקות ואת החולשות שלכם, ותקבלו לכם כלים שיסייעו לכם להציג את עצמכם בצורה הטובה ביותר, תוך כדי הבלטת הצדדים החזקים שלכם. 

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.