כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(23) קראו עוד

הכנה שמותאמת למבחן שלכם

מבחן תיל הוא מבחן פסיכוטכני ממוחשב המשמש מבחן קבלה ומיון במכללות רבות. למרות ששם המבחן זהה בכל המכללות, הרכב הנושאים בו משתנה ממכללה למכללה וממסלול לימוד אחד לאחר.    

ערכת ההכנה שלנו הותאמה במיוחד למבחן תיל שנערך ב-HIT לקבלה למסלול הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, והיא כוללת תרגול ממוקד בכל הנושאים הכלולים במבחן, כך שבעזרתה תוכלו להגיע מוכנים למה שמצפה לכם.

מבחן תיל  ערכת ההכנה 
מטריצות (צורות)
סדרות 
בעיות מילוליות, דרך והספק והסתברות 
לוגיקה
הסקה כמותית  
זריזות ודיוק: זיהוי ספרה
מבחנים טכניים: ידע כללי וגלגלי שיניים
חשיבה מרחבית: תיבות נוגעות

איך התרגול בערכה יסייע לכם להצליח בבחינה?

    • הוא יעזור לכם לרענן את החומר לקראת הבחינה - חלק ניכר מהחומר לבחינה מוכר לכם מלימודיכם בעבר, אך סביר שעבר זמן רב מאז תרגלתם אותו. הערכה שלנו מצוידת בהסברים מפורטים, טיפים ושיטות פתרון ייחודיות שיסייעו לכם לרענן את הידע ולהחזיר את השליטה בחומר. 
    • הוא ירגיל אתכם לעבודה במגבלת זמן - מבחן תיל נערך במגבלת זמן. בשונה ממבחנים פסיכוטכניים אחרים, במבחן זה לא תוכלו לדעת כמה זמן יוקצב לכם לכל שאלה. כדי להכין אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן, וידאנו ששעון העצר בסימולציות יוסתר מכם כך שלא תוכלו לדעת כמה זמן נותר לכם. 
    • הוא יסייע לכם להגיע למבחן כשאתם רגועים ומכירים את כל נושאי הבחינה - ערכת ההכנה שלנו תואמת למבחן תיל לקבלה למסלול הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, וכוללת אלפי שאלות מכל הנושאים הצפויים להופיע במבחן. היכרות מעמיקה עם נושאי הבחינה, סוגי השאלות ודרגות הקושי תסייע לכם להגיע לבחינה כשאתם מוכנים ובטוחים בעצמכם ובביצועים שלכם. 

קבלו את ערכת אמירנט במחיר מיוחד!

מבחן אמירנט אינו תנאי קבלה ל-HIT, אבל אם תחליטו שלא להיבחן בו, תידרשו לעבור קורסים באנגלית בהתאם לרמתכם עד להגעה לרמת פטור. מלבד ההוצאה הכספית המיותרת, בקורסים האלה יש חובת השתתפות, וציון טוב באמירנט יכול לחסוך לכם אותם. בערכת ההכנה שלנו תוכלו למצוא אוצר מילים ייעודי למבחן, תרגול רב בכל נושאי הבחינה ו-16 סימולציות מלאות, המדמות את המבחן האמיתי. 

הוסיפו את ערכת ההכנה לאמירנט במעמד הרכישה, וקבלו את הערכה, ששווייה 489-289 ₪,
במחיר מיוחד של 100 ₪ בלבד!

מה-1.5.24 מבחן אמירנט מחליף את מבחן אמיר"ם

משפרים את מיומנויות הקשב וריכוז

רגע לפני שאתם מתחילים בהכנה למבחן תיל שייקבע איך ייראו השנים הבאות שלכם, כדאי לחזק את השריר שהולך לעבוד הכי קשה - המוח! כאן נכנסת לתמונה ערכת שיפור מיומנויות הקשב והריכוז שלנו, שעוזרת לשפר את הקשב והריכוז בדרך קלה, משחקית ומהנה - ומיועדת לכולם.

באמצעות תרגול בן 5-10 דקות ביום, תוכלו להפוך בהדרגה את יכולות הקשב שלכם לעמידות לגירויים חיצוניים, ותגלו במהרה שמילוי הוראות ועבודה זריזה ומדויקת הופכים אצלכם לחלק מהשגרה. 

בנוסף למשחקי שיפור המיומנויות, הוספנו לערכה גם תרגולי מיינדפולנס, שיעזרו לכם לנהל את רמות הסטרס ויביאו אתכם למבחן רגועים וממוקדים.

יאללה, מתחילים?


שאלות נפוצות - מבחן תיל 

מהו מבחן תיל?

מבחן תיל הוא מבחן פסיכוטכני ממוחשב שנועד לבחון את התאמתכם למסלול הלימודים המבוקש. השאלות במבחן תיל הן שאלות רב-ברירתיות (אמריקאיות), והן לקוחות מתחומים שונים, כגון חשיבה כמותית, כושר מילולי וכושר טכני. טווח הציונים במבחן תיל נע בין 800-200.

כדי לתאם את מועד הבחינה יש ליצור קשר עם משרדי חברת תיל או להתקשר לטלפון: 03-5787444

 

מהו הציון הדרוש לקבלה למכללת HIT?

טווח הציונים במבחן תיל הוא 800-200. לקבלה למכללת HIT נדרש ציון תיל 550 ומעלה.

לא עברתי את הבחינה, מתי אוכל להיבחן שנית?

אפשר לגשת לבחינה שוב לאחר 3 חודשים, אך לא יותר מ-3 פעמים בתקופה של 13 חודשים. 

שימו לב, חשוב לוודא את אפשרות הבחינה מחדש עם המכללה המבוקשת משום שישנן מכללות המגבילות את ההיבחנות במבחן תיל לפעמיים בלבד.

האם כדאי לנחש את התשובות?

בהחלט. השאלות במבחן תיל הין שאלות רב-ברירה (שאלות אמריקאיות) המציגות 4 אפשרויות לרוב. אם אינכם יודעים מהי התשובה הנכונה, מומלץ לנחש ולבחור באחת האפשרויות המוצגות. באופן זה תוכלו להעלות את סיכויי ההצלחה בשאלה ב-25%.

שימו לב! המלצה זו תקפה רק במקרים שבהם לא נאמר במפורשות שקיים קנס על תשובות שגויות. 

האם מותר להשתמש במחשבון במבחן?

השימוש במחשבון אסור, אך מותר לעשות שימוש בדפי הטיוטה שיחולקו לכם. 

יש לי לקויות למידה ואני זכאי להקלות. מה עליי לעשות?

עליכם לעדכן את המכללה או את חברת תיל בדבר ההקלות שברשותכם טרם מועד המבחן. ההקלות הניתנות במבחן תיל הן אפשרות לבחינה עם מחשבון, מילונית (עבור מבחן באנגלית בלבד) ותוספת זמן של 25%.

על אודות מכללת HIT

מכללת HIT, המכון הטכנולוגי חולון, נוסד ב-1969. ב-1999 הפך למוסד אקדמי להשכלה גבוהה המציע לתלמידיו תוכניות לימוד מגוונות לתואר ראשון ושני בתחומים כגון, מדעי המחשבטכנולוגיות למידה, טכנולוגיות דיגטליות ברפואה והנדסת תעשייה וניהול.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.