כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(24) קראו עוד

הכנה שמותאמת למבחן שלכם

מבחן תיל הוא מבחן פסיכוטכני ממוחשב, המשמש מכללות רבות כמבחן קבלה ומיון. למרות שבכל המכללות הוא מכונה מבחן תיל (על שם החברה המקיימת אותו, תיל אינטרנשיונל), הרכב הנושאים בו אינו קבוע, והוא משתנה ממכללה למכללה וממסלול לימוד אחד לאחר.  

הערכה שלפניכם הותאמה במיוחד למבחן הקבלה למסלול האקדמי בהנדסת תעשייה וניהול ב-HIT. בעזרת משובים שערכנו למועמדים רבים שניגשו למבחן ועברו אותו, ריכזנו בה את כל הנושאים הכלולים בו. בכל אחד מנושאי המבחן (המופיעים בטבלה שלפניכם) תוכלו למצוא תרגול מתאים, המלווה בפתרונות ובהסברים מלאים, שיסייעו לכם לשפר את השליטה בחומר. 

מבחן תיל  ערכת ההכנה 
מטריצות (צורות)
סדרות 
בעיות מילוליות ובעיות בהסתברות
הסקה כמותית
לוגיקה
זריזות ודיוק: זיהוי ספרה וצמדי תווים

איך התרגול בערכה יסייע לכם להצליח בבחינה?

    • הוא יעזור לכם לרענן את החומר לקראת הבחינה - חלק ניכר מהחומר לבחינה מוכר לכם מלימודיכם בעבר, אך סביר שעבר זמן רב מאז תרגלתם אותו. הערכה שלנו מצוידת בהסברים מפורטים, בטיפים ובשיטות פתרון ייחודיות שיסייעו לכם לרענן את הידע ולהחזיר את השליטה בחומר. 
    • הוא ירגיל אתכם לעבודה במגבלת זמן - מבחן תיל נערך במגבלת זמן. בשונה ממבחנים פסיכוטכניים אחרים, במבחן זה לא תוכלו לדעת כמה זמן יוקצב לכם לכל שאלה. כדי להכין אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן, וידאנו ששעון העצר בסימולציות יוסתר מכם כך שלא תוכלו לדעת כמה זמן נותר לכם. 
    • הוא יסייע לכם להגיע למבחן כשאתם רגועים ומכירים את כל נושאי הבחינה - ערכת ההכנה שלנו תואמת למבחן תיל לקבלה למסלול הנדסת תעשייה וניהול, וכוללת אלפי שאלות מכל הנושאים הצפויים להופיע במבחן. היכרות מעמיקה עם נושאי הבחינה, סוגי השאלות ודרגות הקושי תסייע לכם להגיע לבחינה כשאתם מוכנים ובטוחים בעצמכם ובביצועים שלכם. 

קבלו את ערכת אמירנט במחיר מיוחד!

מבחן אמירנט אינו תנאי קבלה ל-HIT, אבל אם תחליטו שלא להיבחן בו, תידרשו לעבור כמה קורסים באנגלית. מלבד ההוצאה הכספית המיותרת, בקורסים האלה יש חובת השתתפות, וציון טוב אמירנט יכול לחסוך לכם אותם. בערכת ההכנה שלנו תוכלו למצוא אוצר מילים ייעודי למבחן, תרגול רב בכל נושאי הבחינה ו-16 סימולציות מלאות, המדמות את המבחן האמיתי. 

הוסיפו את ערכת ההכנה לאמירנט במעמד הרכישה, וקבלו את הערכה ששוויה 489-289 ₪

במחיר מיוחד של 100 ₪ בלבד!

מה- 1.5.24 מבחן אמירנט מחליף את מבחן אמיר"ם

משפרים את מיומנויות הקשב וריכוז

ערכת שיפור מיומנויות הקשב והריכוז שלנו מיועדת לכל מי שרוצה לחזק את השריר שיעבוד הכי קשה באקדמיה - המוח 😏

תרגול של 10-5 דקות מדי יום יהפוך את יכולות הקשב שלכם לעמידות יותר להסחות דעות, ויעזור לכם לעקוב אחר הוראות ולהשלים משימות יותר בקלות. והכול בדרך משחקית ונחמדה, שלא מרגישה כמו שיעורי בית.

בנוסף, בערכה תמצאו גם תרגולי מיינדפולנס למיקוד הקשב ולהפחתת לחצים.


שאלות נפוצות - מבחן תיל 

מהו מבחן תיל?

מבחן תיל הוא מבחן פסיכוטכני ממוחשב שנועד לבחון את התאמתכם למסלול הלימודים המבוקש. השאלות במבחן תיל הן שאלות רב-ברירתיות (אמריקאיות), והן לקוחות מתחומים שונים, כגון חשיבה כמותית, כושר מילולי וכושר טכני. טווח הציונים במבחן תיל נע בין 800-200.

כדי לתאם את מועד הבחינה יש ליצור קשר עם משרדי חברת תיל או להתקשר לטלפון: 03-5787444

 

מהו הציון הדרוש לקבלה למכללת HIT?

טווח הציונים במבחן תיל הוא 800-200. לקבלה למכללת HIT נדרש ציון תיל 550 ומעלה.

לא עברתי את הבחינה, מתי אוכל להיבחן שנית?

אפשר לגשת לבחינה שוב לאחר 3 חודשים, אך לא יותר מ-3 פעמים בתקופה של 13 חודשים. 

שימו לב, חשוב לוודא את אפשרות הבחינה מחדש עם המכללה המבוקשת משום שישנן מכללות המגבילות את ההיבחנות במבחן תיל לפעמיים בלבד.

האם כדאי לנחש את התשובות?

בהחלט. השאלות במבחן תיל הין שאלות רב-ברירה (שאלות אמריקאיות) המציגות 4 אפשרויות לרוב. אם אינכם יודעים מהי התשובה הנכונה, מומלץ לנחש ולבחור באחת האפשרויות המוצגות. באופן זה תוכלו להעלות את סיכויי ההצלחה בשאלה ב-25%.

שימו לב! המלצה זו תקפה רק במקרים שבהם לא נאמר במפורשות שקיים קנס על תשובות שגויות. 

האם מותר להשתמש במחשבון במבחן?

השימוש במחשבון אסור, אך מותר לעשות שימוש בדפי הטיוטה שיחולקו לכם. 

יש לי לקויות למידה ואני זכאי להקלות. מה עליי לעשות?

עליכם לעדכן את המכללה או את חברת תיל בדבר ההקלות שברשותכם טרם מועד המבחן. ההקלות הניתנות במבחן תיל הן אפשרות לבחינה עם מחשבון, מילונית (עבור מבחן באנגלית בלבד) ותוספת זמן של 25%.

על אודות מכללת HIT

מכללת HIT, המכון הטכנולוגי חולון, נוסד ב-1969. ב-1999 הפך למוסד אקדמי להשכלה גבוהה המציע לתלמידיו תוכניות לימוד מגוונות לתואר ראשון ושני בתחומים כגון,  מדעי המחשבטכנולוגיות למידה, טכנולוגיות דיגיטליות ברפואה והנדסת חשמל ואלקטרוניקה.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.