כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(27) קראו עוד

הכנה שמותאמת למבחן שלכם

מבחן תיל הוא מבחן קבלה רווח במכללות השונות, אך לא מדובר במבחן אחד בלבד. למעשה, כל מכללה בוחרת אילו נושאים לכלול במבחן שלה בהתאם לדרישות הקבלה למכללה ולמסלולי הלימוד השונים שהיא מציעה.

מכללת HIT כוללת במבחן תיל למסלול מדעי המחשב שאלות בנושאי לוגיקה, מבחנים כמותיים, ומבחני זריזות ודיוק. ערכת ההכנה שלנו הותאמה למבחן זה, והיא כוללת תרגול ממוקד בכל הנושאים הללו, כך שבעזרתה תוכלו להגיע מוכנים למה שמצפה לכם.

מבחן תיל  ערכת ההכנה 
מטריצות 
סדרות ובעיות מילוליות 
בעיות דרך והספק וגיאומטריה
בעיות בהסתברות (בחלק מהמועדים)  
לוגיקה
זריזות ודיוק: זיהוי ספרה

 


איך התרגול בערכה יסייע לכם להצליח בבחינה?

    • הוא יעזור לכם לרענן את החומר לקראת הבחינה - חלק ניכר מהחומר לבחינה מוכר לכם מלימודיכם בעבר, אך סביר שעבר זמן רב מאז תרגלתם אותו. הערכה שלנו מצוידת בהסברים מפורטים, טיפים ושיטות פתרון ייחודיות שיסייעו לכם לרענן את הידע ולהחזיר את השליטה בחומר. 
    • הוא ירגיל אתכם לעבודה במגבלת זמן - מבחן תיל נערך במגבלת זמן. בשונה ממבחנים פסיכוטכניים אחרים, במבחן זה לא תוכלו לדעת כמה זמן יוקצב לכם לכל שאלה. כדי להכין אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן, וידאנו ששעון העצר בסימולציות יוסתר מכם כך שלא תוכלו לדעת כמה זמן נותר לכם. 
    • הוא יסייע לכם להגיע למבחן כשאתם רגועים ומכירים את כל נושאי הבחינה - ערכת ההכנה שלנו תואמת למבחן תיל וכוללת אלפי שאלות מכל הנושאים הצפויים להופיע במבחן. היכרות מעמיקה עם נושאי הבחינה, סוגי השאלות ודרגות הקושי תסייע לכם להגיע לבחינה כשאתם מוכנים ובטוחים בעצמכם ובביצועים שלכם. 

ערכת אמירנט במחיר מיוחד לנבחני תיל בHIT

 מכללת HIT אינה דורשות מהסטודנטים המבקשים להתקבל אליה להיבחן במבחני אמירנט, אך הזכות עדיין שמורה לכם! תוכלו לבחור להיבחן ולקבוע את רמתכם באנגלית. באמצעות הכנה מקיפה תוכלו לקבל ציון גבוה ולחסוך לעצמכם קורסי אנגלית מיותרים, זמן, אנרגיה וכסף.

הוסיפו את ערכת ההכנה אמירנט במעמד הרכישה, וקבלו את הערכה ששווייה 489-289 ₪ במחיר מיוחד של 100 ₪ בלבד!

מה- 1.5.24 מבחן אמירנט מחליף את מבחן אמיר"ם

רוצים לשפר את מיומנויות הקשב והריכוז?

שיפור מיומנויות קשב וריכוז יכולות לעזור לכם גם בלמידה לקראת המבחן הקרוב, וגם באופן כללי, במהלך תקופתכם באקדמיה.

הערכה שלנו מתאימה לכולם, והיא עוזרת לתרגל מילוי משימות, התמודדות עם גירויים ותרגול עבודה זריזה ומדויקת. זה אומנם נשמע הרבה, אבל מדובר בסך הכל בתרגול של 10-5 דקות ביום.

עוד תוכלו למצוא בערכה תרגילי מיינדפולנס, שיעזרו לכם להתמודד עם חרדת בחינות ולחץ, כדי שתוכלו להתכונן בצורה רגועה ותגיעו כמה שיותר שלווים למבחנים.

להוספת הערכה סמנו  בתיבת הרכישה

שאלות נפוצות - מבחן תיל 

מהו מבחן תיל?

מבחן תיל הוא מבחן פסיכוטכני ממוחשב שנועד לבחון את התאמתכם למסלול הלימודים המבוקש. השאלות במבחן תיל הן שאלות רב-ברירתיות (אמריקאיות), והן לקוחות מתחומים שונים, כגון חשיבה כמותית, כושר מילולי וכושר טכני. טווח הציונים במבחן תיל נע בין 800-200.

כדי לתאם את מועד הבחינה יש ליצור קשר עם משרדי חברת תיל באתר או להתקשר לטלפון: 03-5787444

 

לא עברתי את הבחינה, מתי אוכל להיבחן שנית?

אפשר לגשת לבחינה שוב לאחר 3 חודשים, אך לא יותר מ-3 פעמים בתקופה של 13 חודשים. 

שימו לב, חשוב לוודא את אפשרות הבחינה מחדש עם המכללה המבוקשת משום שישנן מכללות המגבילות את ההיבחנות במבחן תיל לפעמיים בלבד.

כמה זמן אורך מבחן תיל?

אורכו הממוצע של מבחן תיל הוא 3 שעות. עם זאת, חשוב לציין כי מספר השאלות הכולל שיופיע במבחן וכן הזמן שיוקצב לכל פרק אינם ידועים לנבחנים טרם הבחינה. כמו כן, הזמנים עשויים להשתנות ממגמת לימוד אחת לאחרת. יציאה להפסקות קצרות לשירותים תתאפשר במעבר שבין פרקי הבחינה. 

האם כדאי לנחש את התשובות?

בהחלט. השאלות במבחן תיל הין שאלות רב-ברירה (שאלות אמריקאיות) המציגות 4 אפשרויות לרוב. אם אינכם יודעים מהי התשובה הנכונה, מומלץ לנחש ולבחור באחת האפשרויות המוצגות. באופן זה תוכלו להעלות את סיכויי ההצלחה בשאלה ב-25%.

שימו לב! המלצה זו תקפה רק במקרים שבהם לא נאמר במפורשות שקיים קנס על תשובות שגויות. 

האם מותר להשתמש במחשבון במבחן?

השימוש במחשבון אסור, אך מותר לעשות שימוש בדפי הטיוטה שיחולקו לכם. 

יש לי לקויות למידה ואני זכאי להקלות. מה עליי לעשות?

עליכם לעדכן את המכללה או את חברת תיל בדבר ההקלות שברשותכם טרם מועד המבחן. ההקלות הניתנות במבחן תיל הן אפשרות לבחינה עם מחשבון, מילונית (עבור מבחן באנגלית בלבד) ותוספת זמן של 25%.

על אודות מכללת HIT

מכללת HIT, המכון הטכנולוגי חולון, נוסד ב-1969. ב-1999 הפך למוסד אקדמי להשכלה גבוהה המציע לתלמידיו תוכניות לימוד מגוונות לתואר ראשון ושני בתחומים כגון, ניהול טכנולוגיה ועיצוב, הנדסה וטכנולוגיה. 

 

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.