כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(21) קראו עוד

מכינים את הקרקע להצלחה

מבחן תיל לקבלה למכללת HIT כולל מבחנים בנושאי לוגיקה, צורות, סדרות, בעיות מילוליות, חשיבה מרחבית וזריזות ודיוק. במסלול טכנולוגיות דיגיטליות ברפואה תידרשו להיבחן גם במבחן אנגלית. המבחנים הללו עלולים להישמע מאיימים, אך חלקם בוודאי מוכרים לכם משנות הלימודים. עם זאת, בין שהם מוכרים לכם ובין שלא, כדי להצליח במבחן תיל עליכם לשלוט בחומר היטב. לשם כך נדרש תרגול.    

ערכת ההכנה שלנו מצוידת בחומרי הדרכה ובתרגול רב, שיאפשרו לכם לרענן את הזיכרון, לרכוש את המיומנויות הדרושות להצלחה במבחן וגם להתוודע אל הנושאים שאינכם מכירים. חומרי ההדרכה יסייעו לכם להכיר את נושאי המבחן וסוגי השאלות בו, וגם יציידו אתכם בשיטות פתרון יעילות. בשלב התרגול תוכלו ליישם את שיטות הפתרון ואחריו להיעזר בהסברים המפורטים המלווים את כל השאלות. לבסוף תוכלו לתרגל סימולציות, שהן הדבר הקרוב ביותר למבחן האמיתי, ובסיומן תקבלו דו"ח תוצאות מסכם שיעזור לכם לזהות את הקשיים שלכם ולמקד את התרגול.


איך התרגול בערכה יסייע לכם להצליח בבחינה?

  • הוא יעזור לכם לרענן את החומר לקראת הבחינה - חלק ניכר מהחומר לבחינה מוכר לכם מלימודיכם בעבר, אך סביר שעבר זמן רב מאז תרגלתם אותו. הערכה שלנו מצוידת בהסברים מפורטים, טיפים ושיטות פתרון ייחודיות  שיסייעו לכם לרענן את הידע ולהחזיר את השליטה בחומר. 
  • הוא ימקד אתכם למבחן בדיוק - התרגול בערכת ההכנה שלנו מותאם במיוחד למבחן תיל לקבלה למכללת HIT במסלול טכנולוגיות דיגטליות ברפואה, וכולל את כל הנושאים שעתידים להופיע בבחינה, כגון מבחנים מילוליים, טכניים, לוגיים ועוד.
  • הוא ירגיל אתכם לעבודה במגבלת זמן - מבחן תיל נערך במגבלת זמן. בשונה ממבחנים פסיכוטכניים אחרים, במבחן זה לא תוכלו לדעת כמה זמן יוקצב לכם לכל שאלה. כדי להכין אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן, וידאנו ששעון העצר בסימולציות יוסתר מכם כך שלא תוכלו לדעת כמה זמן נותר לכם. 
  • הוא יסייע לכם להגיע למבחן כשאתם רגועים ומכירים את כל נושאי הבחינה - ערכת ההכנה שלנו תואמת למבחן תיל וכוללת אלפי שאלות מכל הנושאים הצפויים להופיע במבחן. היכרות מעמיקה עם נושאי הבחינה, סוגי השאלות ודרגות הקושי תסייע לכם להגיע לבחינה כשאתם מוכנים ובטוחים בעצמכם ובביצועים שלכם. 

ערכת אמירנט במחיר מיוחד לנבחני תיל בHIT -
מסלול טכנולוגיות דיגיטליות ברפואה

 מכללת HIT מתנה את הקבלה למסלול טכנולוגיות דיגיטליות ברפואה בציון 85 ומעלה במבחן אמירנט. באמצעות הכנה מקיפה תוכלו לקבל ציון גבוה במבחן ואף לחסוך לעצמכם קורסי אנגלית מיותרים במהלך התואר. בערכת ההכנה שלנו תוכלו ללמוד איך להתגבר על פערי שפה ולענות תשובות נכונות גם כשאינכם מבינים כל מילה. הערכה מציעה אוצר מילים ייעודי למבחן, תרגול רב בכל נושאי הבחינה ו-16 סימולציות, המדמות את המבחן האמיתי. 

הוסיפו את ערכת ההכנה לאמירנט במעמד הרכישה, וקבלו את הערכה, ששווייה 489-289 ₪,
במחיר מיוחד של 100 ₪ בלבד

מה- 1.5.24 מבחן אמירנט מחליף את מבחן אמיר"ם

ערכה לשיפור מיומנויות הקשב והריכוז

מאחר שמיומנויות הקשב והריכוז שלכם הולכות לעבוד שעות נוספות באקדמיה, זה זמן מעולה לשייף ולצחצח אותן!

תרגול יומיומי בערכה של 10-5 דקות יעזור לכם, בהדרגה, לחזק את היכולת שלכם להתרכז ולעקוב אחר הוראות גם במצבי לחץ וגם כשיש סביבכם גירויים חיצוניים והסחות דעת.

מיטיבי הלכת יוכלו ליהנות גם מתרגולי המיינדפולנס שהוספנו לערכה 😊

אז שנתחיל לעבוד?


"ההכנה סיפקה הסברים מפורטים ועזרה לרענן את החשיבה ולייצר שיטות מהירות לחישוב שסייעו לי במבחן"

 

עברה הכנה למכללת HIT, יוני 2022שאלות נפוצות - מבחן תיל 

מהו מבחן תיל?

מבחן תיל הוא מבחן פסיכוטכני ממוחשב שנועד לבחון את התאמתכם למסלול הלימודים המבוקש. השאלות במבחן תיל הן שאלות רב-ברירתיות (אמריקאיות), והן לקוחות מתחומים שונים, כגון חשיבה כמותית, כושר מילולי וכושר טכני. טווח הציונים במבחן תיל נע בין 800-200.

כדי לתאם את מועד הבחינה יש ליצור קשר עם משרדי חברת תיל באתר או להתקשר לטלפון: 03-5787444

 

לא עברתי את הבחינה, מתי אוכל להיבחן שנית?

אפשר לגשת לבחינה שוב לאחר 3 חודשים, אך לא יותר מ-3 פעמים בתקופה של 13 חודשים. 

שימו לב, חשוב לוודא את אפשרות הבחינה מחדש עם המכללה המבוקשת משום שישנן מכללות המגבילות את ההיבחנות במבחן תיל לפעמיים בלבד.

כמה זמן אורך מבחן תיל?

אורכו הממוצע של מבחן תיל הוא 3 שעות. עם זאת, חשוב לציין כי מספר השאלות הכולל שיופיע במבחן וכן הזמן שיוקצב לכל פרק אינם ידועים לנבחנים טרם הבחינה. כמו כן, הזמנים עשויים להשתנות ממגמת לימוד אחת לאחרת. יציאה להפסקות קצרות לשירותים תתאפשר במעבר שבין פרקי הבחינה. 

האם כדאי לנחש את התשובות?

בהחלט. השאלות במבחן תיל הין שאלות רב-ברירה (שאלות אמריקאיות) המציגות 4 אפשרויות לרוב. אם אינכם יודעים מהי התשובה הנכונה, מומלץ לנחש ולבחור באחת האפשרויות המוצגות. באופן זה תוכלו להעלות את סיכויי ההצלחה בשאלה ב-25%.

שימו לב! המלצה זו תקפה רק במקרים שבהם לא נאמר במפורשות שקיים קנס על תשובות שגויות. 

האם מותר להשתמש במחשבון במבחן?

השימוש במחשבון אסור, אך מותר לעשות שימוש בדפי הטיוטה שיחולקו לכם. 

יש לי לקויות למידה ואני זכאי להקלות. מה עליי לעשות?

עליכם לעדכן את המכללה או את חברת תיל בדבר ההקלות שברשותכם טרם מועד המבחן. ההקלות הניתנות במבחן תיל הן אפשרות לבחינה עם מחשבון, מילונית (עבור מבחן באנגלית בלבד) ותוספת זמן של 25%.

מהם תנאי הקבלה למסלול טכנולוגיות דיגיטליות ברפואה?

על המועמדים המעוניינים להתקבל למסלול טכנולוגיות דיגיטליות ברפואה לעמוד בתנאים הבאים:

 • ציון מבחן תיל 600 ומעלה.
 • ציון בגרות משוקלל 90 לפחות. מתמטיקה 5 יחידות - בציון 75 ומעלה, מתמטיקה 4 יחידות - בציון 85 ומעלה. פיזיקה 5 יחידות בציון 75 ומעלה, פיזיקה 4 יחידות בציון 85 ומעלה. לחלופין, אפשר להשתתף במכינת פיזיקה או לערוך השלמות בשנה א'. 
 • ריאיון קבלה. 

 

הקבלה למסלול תלויה בשקלול הציונים הסופי - 40% ציון פסיכומטרי/תיל, 40% ציוני בגרות ו-20% ריאיון אישי, ומותנית במספר המקומות הפנויים. 

 

מהן אפשרויות הלימוד הפתוחות בפני הסטודנטים במסלול טכנולוגיות דיגיטליות ברפואה?

בשנת הלימודים השלישית, יבחרו הסטודנטים במסלול טכנולוגיות דיגיטליות ברפואה באחד משני מסלולי הלימוד - מסלול טכנולוגיות מידע או מסלול מדעי הרפואה. 

מסלול מדעי הרפואה נועד כדי להכשיר את בוגריו לתחרות על קבלה למסלול הארבע-שנתי בלימודי רפואה. הבוגרים ייצויידו בכל הידע הנדרש בועדת מקורי, בשליטה מלאה בטכנולוגיות מידע וביתרון משמעותי בהבנת טיפול מכוון נתונים (Data Driven Care) - אחד מהאלמנטים המשמעותיים ביותר כיום במחקר ובטיפול רפואי. 

על אודות מכללת HIT

מכללת HIT, המכון הטכנולוגי חולון, נוסד ב-1969. ב-1999 הפך למוסד אקדמי להשכלה גבוהה המציע לתלמידיו תוכניות לימוד מגוונות לתואר ראשון ושני בתחומים כגון, ניהול טכנולוגיה ועיצוב, הנדסה וטכנולוגיה. 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.