איך נראה תהליך המיון להתמחות בדלויט?

דלויט היא אחת מפירמות ראיית החשבון הגדולות והמובילות בעולם. רשימת המועמדים להתמחות שם היא ארוכה, וכדי להתקבל צריך לעבור כמה שלבים:

בשלב הראשון תתבקשו להגיש דרך אתר דלויט את קורות החיים שלכם, בצירוף גיליון ציונים מהלימודים. תצטרכו גם לציין את ענף ההתמחות שמעניין אתכם, ואת המקום שאתם רוצים להתמחות בו (יש בארץ כמה סניפים של דלויט: בתל אביב, בחיפה, בירושלים, באילת ועוד). המועמדים שיימצאו מתאימים יזומנו לשלב הבא.

בשלב השני תיבחנו בסדרה של מבחני מיון שנערכים מטעם מכון אדם מילא. המבחנים מתקיימים בצורה מקוונת ונמשכים בדרך כלל כשעתיים. אלו המבחנים שצפויים לכם:

  • מבחנים פסיכוטכניים - מבחנים קוגניטיביים שבוחנים תחומים של חשיבה כמותית, חשיבה לוגית, זריזות ודיוק ועוד. לכל פרק יש הגבלת זמן, ולאורך כל המבחן תתבקשו להיות עם מצלמת אינטרנט פתוחה.
  • מבחן אנגלית - מבחן שנועד לבדוק שיש לכם את רמת האנגלית הדרושה לעבודה. המבחן מורכב משני סוגים של שאלות - השלמת משפטים והבנת הנקרא.
  • ריאיון מצולם - הריאיון המצולם הוא בעצם ריאיון בלי מראיינים. במסגרת הריאיון תוצג לפניכם רשימה של שאלות ותתבקשו לענות עליהן באנגלית מול המצלמה. לאחר מכן התשובות יועברו להערכת הבוחנים.
  • משחקי חשיבה - משחק חשיבה שבו תתחרו מול המחשב, וכדי לנצח תצטרכו להסתגל במהירות לחוקים חדשים ולהפגין יכולות חשיבה ותכנון אסטרטגיות. במשחק יש כמה סבבים, והוא אורך בסך הכול כ-20 דקות.
  • מבחני אישיות ואמינות - חלק מהמועמדים יתבקשו להשלים גם מבחני אישיות ואמינות. אלו מבחנים שיבחנו אם נטיות האישיות, דפוסי ההתנהגות והערכים שלכם מתאימים לפרופיל האישיותי של עובדים בדלויט. 

בשלב השלישי, שאליו תגיעו רק אם תעברו בהצלחה את יום המיונים באדם מילא, מצפים לכם שני ראיונות. הראיונות נערכים באותו היום, ואפשר לבחור אם לקיים אותם בזום או בצורה פרונטלית:

  • ריאיון HR - ריאיון עם בעל או בעלת תפקיד ממשאבי האנוש בחברה. הריאיון נועד לבדוק את ההתאמה האישיותית שלכם לתפקיד ול-DNA של החברה באופן כללי.
  • ריאיון מקצועי - ריאיון עם אחד השותפים או הדירקטורים בחברההריאיון הזה מתמקד בההערכת ההתאמה שלכם לתפקיד מבחינת היכולות והידע המקצועי שלכם.

וזהו! 😉 את התשובות תקבלו בתוך שבועיים מהמיונים.


ואיך אנחנו יכולים לעזור לכם בזה?

מכון נועם מציע הכנה יסודית למבחני המיון הבאים בדלויט:

ערכת אונליין: מבחנים פסיכוטכניים + מבחן אנגלית

במבחנים הפסיכוטכניים מחכים לכם שאלות ותרגילים מכל מיני סוגים: לוגיקה, השוואת תווים, הסקה כמותית, הבנת הנקרא וכו'. אם אתם לא בטוחים עד כמה אתם שולטים בכל הנושאים האלה, יש לנו פתרון נוח ויעיל בשבילכם. 

בערכת האונליין שלנו תמצאו תרגול ממוקד של כל נושאי המבחנים הפסיכוטכניים (כולל מבחן האנגלית). התרגול מוגבל בזמן - בדומה להגבלת הזמן במבחן - כדי שתיכנסו לקצב המהיר של המבחנים. בסיום כל תרגול תקבלו דוח תוצאות שיעזור לכם ללמוד מהטעויות שלכם וגם להכיר שיטות פתרון חדשות שיקצרו לכם את הדרך לתשובה. בנוסף, מאחר שחלק מהמועמדים נבחנים גם במבחני אישיות, צירפנו לערכה גם סימולציה של מבחן אישיות ממוחשב עם יותר מ-200 היגדים!

 

תוספת להכנה: ערכת אונליין למבחן אמינות

דרך מבחן האמינות המעסיקים למעשה בודקים אם למועמדים יש איזשהם נטיות אישיות או דפוסי התנהגות שעלולים להשפיע לרעה על תפקודם בחברה. במבחן מוצגים היגדים בנושאים כמו צריכת סמים ואלכוהול, יחסים עם קולגות, התנהלות כלכלית וכו' - והמועמדים צריכים לסמן עד כמה ההיגדים האלה רלוונטיים כלפיהם.

בערכת האונליין שלנו למבחן אמינות תוכלו לתרגל שאלות בכל אחד מתחומי האמינות שנבדקים במבחן, להתנסות בשלוש סימולציות מלאות של המבחן, וגם לקרוא על הרציונל שעומד מאחורי השאלות השונות במבחן ואיך כדאי לגשת אליהן. אחרי התרגול בערכה, לא תהיה שאלה במבחן שתתפוס אתכם לא מוכנים.

נשמע טוב? סמנו ✓ במקום המתאים בתיבת המכירה

← עברתם את יום המיונים של אדם מילא? כבוד! מוזמנים להתכונן איתנו לריאיון האישי (ריאיון HR)


קצת על דלויט

חברת דלויט היא אחת מה-Big Four - ארבעת משרדי ראיית החשבון הבינלאומיים הגדולים בעולם. דלויט ישראל מונה כ-2,000 עובדים ומתמחים, ומדי שנה מגייסים למשרדים עוד 150 מתמחים חדשים. בין היתר, המתמחים יכולים לעסוק בתחומים של תעשייה ומסחר, נדל"ן, הייטק, פיננסים ועוד. 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.