כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(9) קראו עוד

איך מגיעים מוכנים לשלבי המיון השונים באמצעות ערכת ההכנה?

  • מחזקים את השליטה בחומר - סביר להניח שחלף זמן רב מאז תרגלתם לאחרונה את סוגי השאלות הצפויים במבחן. קובצי "הסרת החלודה" יסייעו לכם לחזק את השליטה בכל הנושאים, ולהגיע ליום המיון כשאתם רגועים ומוכנים. 
  • מתרגלים את הנושאים בכל תחומי המבחן - ערכת ההכנה כוללת תרגול מעשי וממוקד בכל הנושאים הצפויים בבחינה. התרגול בערכה מוגבל בזמן, ומטרתו לדמות עד כמה שניתן את תנאי הבחינה האמיתיים.
  • מתנסים במבחני אישיות - הערכה כוללת הכנה מקיפה למבחני האישיות הצפויים ביום המיון, הכוללת מידע תיאורטי רב ותרגול מעמיק.
  • צוברים ביטחון וידע -  ערכת ההכנה כוללת מידע תיאורטי מקיף על המתרחש בתחנות המיון השונות הצפויות לכם, וכן טיפים ייחודיים שיסייעו לכם להגיע ליום המיונים בתחושת ודאות ורוגע.

הדרכה אחד על אחד למבחנים הפסיכוטכניים

מפגש הדרכה אישי בן 90 דקות עם מדריכה פסיכוטכנית מצוות ההדרכה של המכון. המפגש מתלווה לערכת האונליין, והוא מאפשר היכרות מעמיקה יותר עם הנושאים הצפויים במבחנים הפסיכוטכניים. בנוסף, המפגש יאפשר לכם להעלות את כל השאלות והנושאים שבהם התקשיתם במהלך התרגול ולהיעזר במדריכה כדי ללמוד כיצד להתמודד איתם בצורה טובה. במהלך ההדרכה תצייד אתכם המדריכה בטיפים חשובים ובשיטות פתרון יעילות, אשר יסייעו לכם להתמודד עם הגבלת הזמן שבמבחנים, וכן תכוון אתכם כיצד להמשיך להתכונן בעזרת ערכת ההכנה עד הבחינה.

מעוניינים? סמנו  בתיבת הרכישה וניצור אתכם קשר לתיאום מועד ההדרכה


תוכנית צוערים לשירות המדינה

התוכנית נוסדה בשנת 2012 במטרה להכשיר צוערים חדשים לעתודה ניהולית איכותית לתפקידים שונים בשירות המדינה. ההשתתפות בתוכנית כרוכה בתהליך מיון קפדני, הכולל היבחנות במבחנים קוגניטיביים, השתתפות במרכז הערכה, מיון אקדמי וריאיון אישי על ידי ועדת בוחנים. בסיום תהליך המיון יזכו להתקבל לתוכנית כ-30 מועמדים בלבד.

מרגע הקבלה לתוכנית, מועסקים הצוערים כעובדי מדינה, ועליהם להתחייב לעבוד בשירות המדינה במשך 4 שנים לפחות ממועד סיום ההכשרה. הלימודים בתוכנית ההכשרה צפויים להתחיל בינואר 2022, אך ייתכן שהמתקבלים לתוכנית יידרשו להשתתף במפגשי אוריינטציה שונים טרם תחילת הלימודים בתוכנית.

תנאי הסף להגשת מועמדות לקבלה לתוכנית

הגשת המועמדות פתוחה לבוגרי תואר ראשון או תואר שני במוסדות אקדמיים המוכרים על ידי המל"ג, ושסיימו בהצטיינות או בממוצע 85 ומעלה*. 

 זכאים לביצוע מטלה חלופית לתנאי הסף - מחזור ט' של תוכנית צוערים לשירות המדינה הוגדר כניסיוני, וככזה הוא יאפשר למועמדים הנמנים על אחת או יותר מהאוכלוסיות הזכאיות לייצוג הולם על פי חוק (מועמדים מהחברה הערבית, הדרוזית או הצ'רקסית, מועמדים מהמגזר החרדי, אנשים עם מוגבלויות, עולים חדשים, מועמדים יוצאי אתיופיה וכו'), להגיש בקשה לביצוע מטלה חלופית לתנאי הסף. מועמדים אלה יוכלו להגיש את הבקשה בתנאי שהם בעלי תואר אקדמי ממוסד מוכר על ידי המל"ג, ושסיימו את לימודיהם בציון ממוצע סופי הנע בין 80 ל-85. על מועמדים אלה לצרף לתיק המועמד שלהם מכתב מנומק המבקש להיבחן במטלה החלופית. המועמדים שיגישו את המטלה ויעמדו בדרישותיה, כפי שייקבעו, ייחשבו כמי שעומדים בתנאי הסף לקבלה לתוכנית ההכשרה של צוערים לשירות המדינה. 

*מועמדים אשר יגיעו לשלב מתקדם יידרשו לגשת לחלק הכמותי של מבחן ה-GRE ולהשיג בו ציון 146.

שלבי תוכנית ההכשרה

  • שלב ההכשרה – שלב ההכשרה אורך שנתיים, וכולל לימודי תואר שני מורחב במדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית, בשילוב הכשרה עיונית וחווייתית במגוון היבטים הקשורים לעשייה הציבורית והתמחות עם חונך המותאם באופן אישי לצוער.
  • שלב ההשמה – שלב זה אורך ארבע שנים, ובמהלכו ישתלבו הצוערים בעבודה בשירות המדינה למשך ארבע שנים בהתאם לכישוריהם ולהכשרה שעברו. בתום שלב זה יתקדמו הצוערים לשירות המדינה בהתאם להישגיהם ולעבודתם בשטח.

"בזכות הערכה שלכם קיבלתי ציון 9 מתוך 9! תודה רבה למכון נועם!"

 

נבחנה במיוני צוערים לשירות המדינה – מאי 2019

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.