איך מתכוננים למבחני המיון לקורס צוערים לשלטון מקומי בעזרת ערכת ההכנה?

    • מחזקים את השליטה בחומר: קובצי "הסרת החלודה" יסייעו לכם לרענן את החומר הכלול במבחן. 
    • מתרגלים את נושאי המבחן: הערכה שלנו כוללת תרגול מקיף בכל נושאי המבחן ובכל סוגי השאלות שעתידות להופיע בו. התרגול בערכה מתבצע במגבלת זמן הזהה לזו הקיימת במבחן האמיתי, שמטרתה להרגיל אתכם לתנאי המבחן ולפתח את מיומנויות הפתרון המהיר שלכם. 
    • מבצעים סימולציה מלאה: הערכה כוללת סימולציה מלאה הכוללת שאלות במגוון נושאים למענה במגבלת זמן. מטרת הסימולציה היא לדמות את תנאי המבחן האמיתי, את רמות הקושי הצפויות בו ואת האינטנסיביות שלו. 
    • מתחילים להתכונן מראש למבחן שלב ב': בשלב ב' של המיונים לנציבות, עוברים המועמדים מבחנים נוספים, כגון מבחני אישיות ודינמיקה קבוצתית. ערכת ההכנה שלנו כוללת מידע תיאורטי מקיף על מבחני האישיות, הדינמיקה הקבוצתית והריאיון האישי. כמו כן, כוללת הערכה דוגמאות מפורטות לתרחישים שונים ותרגול מעמיק של מבחני האישיות. 

באפשרותכם להוסיף לערכת ההכנה אונליין הדרכה אישית עם מאבחנת פסיכוטכנית. הדרכה זו מתקיימת במפגש פנים אל פנים או בזום, ובמהלכו תעבור איתכם המאבחנת על הנושאים הצפויים במבחן ותיתן לכם טיפים וכלים חשובים לקראת המבחן. בזמן ההדרכה תוכלו להעלות שאלות שהתקשיתם איתן בזמן התרגול. סמנו וי בתיבת המכירה אם אתם מעוניינים גם בהכנה זו. 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.