בחרו עכשיו את ההכנה המתאימה לכם, והגדילו את סיכוייכם להתקבל למשרה:

תפקידים בשירות המדינה

הכנה למבחני נציבות (תוכניות צוערים, מפקחי מס הכנסה, מאגר הסטודנטים, משפטנים ועוד)   

הכנה למיונים למשרד ראש הממשלה

הייטק

אינטל

אלביט

אמדוקס

מהנדסים

אדם מילא

פילת

קינן שפי

רפאל

ראיית חשבון 

קוסט פורר

סומך חייקין

קסלמן

דלויט

זיו האפט

גופים וארגונים

משטרה

בנקים

בזק

חברת החשמל

 

לא מצאתם את מה שחיפשתם? היעזרו בשורת החיפוש שבעמוד הבית כדי למצוא את החברה המבוקשת.


הכנות נוספות של מכון נועם – כך מתקבלים היום לעבודה

בעוד שבעבר די היה בריאיון עבודה מוצלח כדי לזכות במשרה נחשקת, כיום נדרשים מועמדים רבים לעבור תהליך מורכב יותר. נוסף על ריאיון העבודה המסורתי, נבחנים המועמדים בשורה של מבחנים ומבדקים, שאמורים לספק תמונה מלאה על כישוריהם השכליים, האישיותיים והחברתיים. ימי המיון נערכים במכונים הגדולים (אדם מילא, קינן שפי, פילת ואחרים) או אצל המעסיק עצמו (משטרה), והם משתנים ממשרה למשרה ומארגון לארגון, אך רובם כוללים את המבדקים והמבחנים הבאים:

מבחני אישיות 

מבחני אישיות הם שם כולל לשורה של מבחנים, שתכליתם היא בניית פרופיל אישיותי של המועמד. במבחנים אלו כלולים בין השאר שאלונים אישיים, מבחן ציורים, כתיבת סיפורים, העתקת צורות ועוד. הקושי המרכזי שמציבים המבחנים נובע מעמימותם. מכיוון שלנבחנים לא ברור מה מצופה מהם להשיב, הם עלולים לבצע את המבחנים בצורה כזו שלא להציג אותם בצורה מיטבית, ובדרך זו לפגום בסיכויי הקבלה שלהם.

מכון נועם ממליץ לכם להתכונן לקראת מבחני האישיות. במסגרת ההכנה, תיבחנו במבחנים המדמים את המבחן האמיתי, תקבלו משוב מקיף, הכולל נקודות לשימור ונקודות לשיפור, והיכרות מוקדמת זו עם המבחנים תסייע לכם להגיע ליום המיונים בטוחים, רגועים וממוקדי מטרה.

דינמיקה קבוצתית 

מבדק לא שגרתי נוסף, שנועד לבחון את היכולות של המועמדים לעבוד בצוות. המבדק הוא מבדק קבוצתי, שמייצר קושי רב עבור מרבית המועמדים. קושי זה נובע משילוב של גורמים, ובהם משימות משונות שלא ברור מה הקשר בינן ובין התפקיד שאליו אתם מועמדים, העובדה שכל הפעולות והאינטראקציות נעשות אל מול עיניהם הבוחנות של עורכי המבדק (דבר המייצר לחץ בקרב המועמדים), עייפות מצטברת מאורכו של יום המיונים ועוד. על כל הדברים הללו אפשר להתגבר בעזרת הכנה מוקדמת, אשר מאפשרת להבין את הרציונל העומד מאחורי המבדק ולדעת כיצד נכון להתנהל מול יתר החברים לקבוצה בסיטואציות שונות.

מכון נועם מזמין אתכם להשתתף בהכנה לדינמיקה קבוצתית וללמוד מהי ההתנהגות המתאימה והנכונה לאופי התפקיד שאליו אתם מועמדים.

ריאיון עבודה

האם אתם יודעים להציג את עצמכם כהלכה? האם אתם יודעים מה משדרת שפת הגוף שלכם? כיצד עונים על שאלות קשות? אם אתם מתקשים להשיב על שאלות אלו – כדאי שתשקלו להתכונן לקראת ריאיון העבודה.

למכון נועם ניסיון של יותר מ-25 שנים בהכנה לראיונות עבודה. המכון מכין לכל סוגי הראיונות הקיימים: ריאיון עבודה פרונטלי, ריאיון עבודה באנגלית, ריאיון עבודה מצולם וריאיון עבודה טלפוני.

כתיבת קורות חיים 

קורות החיים הם דלת הכניסה למשרות שאתם מעוניינים בהן. היות שמעסיקים מקדישים שניות אחדות בלבד לכל מסמך של קורות חיים, חשוב לדעת כיצד להתבלט ולגרום להם להתמקד דווקא בקורות החיים שלכם.

מכון נועם ייצר עבורכם כלים לכתיבת קורות חיים:

איך לכתוב קורות חיים מקצועיים

קורות חיים להורדה

קורות חיים עורך דין

קורות חיים תכניתן

קורות חיים מהנדס

קורות חיים תפקידי מכירות

קורות חיים מנהל כספים

שדרוג ותיקון קורות חיים

בחירת כיוון תעסוקתי 

בעוד מעטים ניחנו ביכולת לדעת מה הם רוצים לעשות בעתיד, רוב בני האדם מתקשים לקבל החלטה בנוגע לקריירה המתאימה להם. אם אתם מתחבטים בנוגע למקצוע המתאים לכם, תוכלו לקבל ייעוץ תעסוקתי מקיף בנושא מפסיכולוג תעסוקתי מקצועי וותיק.

 

 

 

 

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.