איך נרשמים לבחינה הפסיכומטרית?

ההרשמה לפסיכומטרי נעשית דרך המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. בעת ההרשמה הנבחנים יכולים לבחור לאילו מוסדות לימוד יועבר הציון שלהם באופן אוטומטי. חשוב להדגיש שגם אם אתם רוצים לנסות להתקבל לכמה מוסדות לימוד, אין צורך להירשם ליותר מבחינה פסיכומטרית אחת. כמו כן, הרשמה למוסד לימודים אינה תנאי להרשמה לפסיכומטרי ולהפך.

קיימות שתי דרכים להרשם לבחינה:

הרשמה לפסיכומטרי בטופס הרשמה מנייר

את טופס ההרשמה תוכלו לקבל בחנויות הספרים סטימצקי וצומת ספרים או בפנייה טלפונית למדור הפצה של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה.

הרשמה לפסיכומטרי באינטרנט

הרשמה באינטרנט נעשית דרך דף ההרשמה באתר המרכז הארצי. במהלך ההרשמה תמסרו פרטיים אישיים, תבחרו את איזור הבחינה המועדף וכן את המוסדות האקדמיים שהייתם רוצים שיקבלו את ציונכם. שימו לב שלא ניתן לשלם באמצעות הפיקדון בהרשמה מקוונת, על מנת לשלם בדרך זו יש להירשם באמצעות הדואר בלבד.


פסיכומטרי – הרשמה מאוחרת

אם החמצתם את מועד ההרשמה ואין באפשרותכם לגשת למועד הבא של המבחן הפסיכומטרי, תוכלו לנסות להירשם בהרשמה מאוחרת. כדי לעשות זאת עליכם ליצור קשר טלפוני עם המרכז הארצי לבחינות ולהערכה עד 8 ימי עבודה לפני מועד הבחינה. חשוב לדעת כי במקרה של הרשמה מאוחרת לא תוכלו לבחור את אזור הבחינה, ושיבוצכם ייקבע על בסיס מקום פנוי. כמו כן, בהרשמה מאוחרת אין אפשרות להירשם לבחינה פסיכומטרית מותאמת. מועמדים שיירשמו במועד מאוחר יידרשו לשלם 150% מדמי ההרשמה.

הרשמה ביום הבחינה

אם החמצתם גם את מועד ההרשמה המאוחרת, ייתכן שתוכלו להירשם ביום הבחינה. במקרה זה, עליכם ליצור קשר טלפוני עם המרכז הארצי עד 6 ימי עבודה לפני מועד הבחינה. אם יתאפשר לכם להיבחן, תשובצו לבחינה באזור שיש בו מקום פנוי, ללא אפשרות בחירה. התשלום במקרה זה יהיה בשיעור של 250% מדמי ההרשמה הרגילים, וייעשה שעתיים לפני תחילת הבחינה במקום הבחינה.


ביטול הרשמה לפסיכומטרי

אם לאחר שנרשמתם החלטתם שלא לגשת לבחינה הפסיכומטרית, תוכלו לבטל את ההרשמה באמצעות שליחת דוא"ל או פקס למרכז הרישום או בשיחת טלפון. אם הביטול נעשה עד יום לפני סגירת ההרשמה לבחינה, תחויבו בדמי ביטול בסך 15%. אם ביטלתם את השתתפותכם בבחינה לאחר סגירת ההרשמה, תחויבו ב-30% מדמי ההרשמה. אי אפשר לבטל הרשמה מאוחר מ-3 חודשים אחרי יום הבחינה.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.