כל עבודה בהישג ידך
 

הרשמה לבחינה הפסיכומטרית – כל המידע והפרטים להרשמה

החלטתם לגשת לבחינה הפסיכומטרית? מבקשים לדעת כיצד להירשם למבחן? ריכזנו בעבורכם את כל המידע על דרכי ההרשמה למבחן הפסיכומטרי, ובכלל זה פרטים על הרשמה מאוחרת ועל ביטול הרשמה במקרה הצורך. 
    

איך נרשמים לבחינה הפסיכומטרית?

ההרשמה לפסיכומטרי נעשית דרך המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. בעת ההרשמה הנבחנים יכולים לבחור לאילו מוסדות לימוד יועבר הציון שלהם באופן אוטומטי. חשוב להדגיש שגם אם אתם רוצים לנסות להתקבל לכמה מוסדות לימוד, אין צורך להירשם ליותר מבחינה פסיכומטרית אחת. כמו כן, הרשמה למוסד לימודים אינה תנאי להרשמה לפסיכומטרי ולהפך.

קיימות שתי דרכים להרשם לבחינה:

הרשמה לפסיכומטרי בדואר

כדי להירשם בדואר עליכם לרכוש ערכת הרשמה. ערכות הרשמה בעברית ובערבית אפשר לרכוש בחנויות הספרים של האוניברסיטאות (חוץ מאוניברסיטת תל אביב), בחנויות סטימצקי וצומת ספרים או בפנייה טלפונית למדור הפצה במאל"ו. נהלי הרשמה באמצעות טופס הרשמה מנייר ניתן למצוא באתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה.

הרשמה לפסיכומטרי באינטרנט

הרשמה באינטרנט נעשית דרך אתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. במהלך ההרשמה תמסרו פרטיים אישיים, תבחרו את איזור הבחינה המועדף וכן את המוסדות האקדמיים שהייתם רוצים שיקבלו את ציונכם. שימו לב שלא ניתן לשלם באמצעות הפיקדון בהרשמה מקוונת, על מנת לשלם בדרך זו יש להירשם באמצעות הדואר בלבד.

↑ בחזרה לראש העמוד

פסיכומטרי – הרשמה מאוחרת

אם החמצתם את מועד ההרשמה ואין באפשרותכם לגשת למועד הבא של המבחן הפסיכומטרי, תוכלו לנסות להירשם בהרשמה מאוחרת. כדי לעשות זאת עליכם ליצור קשר טלפוני עם המרכז הארצי לבחינות ולהערכה עד 8 ימי עבודה לפני מועד הבחינה. חשוב לדעת כי במקרה של הרשמה מאוחרת לא תוכלו לבחור את אזור הבחינה, ושיבוצכם ייקבע על בסיס מקום פנוי. כמו כן, בהרשמה מאוחרת אין אפשרות להירשם לבחינה פסיכומטרית מותאמת. מועמדים שיירשמו במועד מאוחר יידרשו לשלם 150% מדמי ההרשמה.

הרשמה ביום הבחינה
אם החמצתם גם את מועד ההרשמה המאוחרת, ייתכן שתוכלו להירשם ביום הבחינה. במקרה זה, עליכם ליצור קשר טלפוני עם המרכז הארצי עד 6 ימי עבודה לפני מועד הבחינה. אם יתאפשר לכם להיבחן, תשובצו לבחינה באזור שיש בו מקום פנוי, ללא אפשרות בחירה. התשלום במקרה זה יהיה בשיעור של 250% מדמי ההרשמה הרגילים, וייעשה שעתיים לפני תחילת הבחינה במקום הבחינה.

ביטול הרשמה לפסיכומטרי

אם לאחר שנרשמתם החלטתם שלא לגשת לבחינה הפסיכומטרית, תוכלו לבטל את ההרשמה באמצעות שליחת דוא"ל או פקס למרכז הרישום או בשיחת טלפון. אם הביטול נעשה עד יום לפני סגירת ההרשמה לבחינה, תחויבו בדמי ביטול בסך 15%. אם ביטלתם את השתתפותכם בבחינה לאחר סגירת ההרשמה, תחויבו ב-30% מדמי ההרשמה. אי אפשר לבטל הרשמה מאוחר מ-3 חודשים אחרי יום הבחינה.

↑ בחזרה לראש העמוד


למדו עוד על:
הכנה לפסיכומטרי
תרגול פסיכומטרי אונליין
ציוני פסיכומטרי
הקלות בבחינה הפסיכומטרית
מה זה פסיכומטרי?
מבחן פסיכומטרי לדוגמא חינם


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה לפרק האנגלית
לכל ערכות התרגול לפסיכומטרי
לכל ערכות התרגול למפע"ם
הכנה לכתיבת חיבורהתמודדות עם חרדת בחינות
תרגול סימולציות אונליין
תרגול מבואות וסימולציות אונליין
הכנה לפרק הכמותי


מבחני דוגמא בחינם
מבחן פסיכומטרי לדוגמא
אנגלית בפסיכומטרי לדוגמא


ממליצים
לולא אתם הייתי נאבד בין מבחני דמה של כל מיני אתרים במקום להתרכז באחד מסודר ומוסבר היטב כמו שלכם. הציון שקיבלתי הוא הישג אדיר. המון תודה, המשיכו כך!
אביב, נבחן באמיר"ם – מאי 2015
"קיבלתי את התוצאה של מבחן אמי"ר. בזכות הקורס השגתי פטור באנגלית!"
תלמידה בקורס אמי"ר, אוקטובר 2016


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id