כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למבחני קבלה לחברת החשמל

חברת החשמל היא החברה שהכי טוב לעבוד בה כבר שנה רביעית ברציפות ואחד ממקומות העבודה הנחשקים עבור מועמדים. מכון נועם מציע לכם ערכות הכנה מותאמות ומקיפות שיתנו לכם יתרון במיונים ויעלו את סיכוייכם להתקבל למשרה המיוחלת בחברת החשמל.


 
 "החלק הפסיכוטכני בערכה היה טוב וקידם אותי הרבה. גם ההכוונה בנושא מבחני אישיות, ראיון אישי ודינמיקה קבוצתית תאמה את המיונים"

נבחן לחברת החשמל, יוני 2016


הכנה מלאה במכון נועם


 • ראיון אישי – ראיון אישי הינו מצב לא שגרתי שלא פשוט להתנהג בו בטבעיות ולהפגין את התכונות החיוביות שאופייניות לנו בחיי היום יום. תרגול הוא כלי חשוב שיעזור לכם להרגיש טבעיים ונינוחים ברגע האמת ולחשוף את החוזקות שלכם בפני המראיין. אחד מהמדריכים המקצועיים של מכון נועם יראיין אותכם ולאחר מכן יתן לכם משוב שיכלול המלצות להתנהלות בראיון בחברת החשמל. כחלק מהמיונים בחברת החשמל תתבקשו לעבור ראיון מצולם. 
  חדש! הכנה לראיון מצולם בוידיאו.

 • מבחני אישיות – כחלק מההכנה במכון נועם תבצעו מבחני אישיות שונים. חלק זה אורך בין 3 ל-4 שעות ומתקיים בכיתת מבחנים. לאחר מכן תקבלו משוב והכוונה ממדריך מקצועי.

 • דינמיקה קבוצתית – סימולציה של מבחן קבוצתי הכוללת ביצוע משימות שצפויות להופיע במיונים לחברת החשמל. מבחן זה מתבצע בקבוצה של 6 עד 10 מועמדים, כאשר לאחר הסימולציה כל אחד מהמשתתפים מקבל משוב אישי באשר להתנהלותו במשימות השונות.

 • הדרכה פסיכוטכנית – מאבחנת פסיכוטכנית תעביר לכם הדרכה באורך של שעה וחצי, במסגרתה תכירו את סוגי המבחנים עליהם אתם תיבחנו בחברת החשמל ואת האסטרטגיות לפתרון מבחנים אלה. הדרכה פסיכוטכנית מהווה בסיס מעולה לתרגול העצמאי שמתבצע בעזרת הערכה המקוונת.

 • מבחנים פסיכוטכניים – הערכה המקוונת מכילה מבחני חשיבה מסוגים שונים אשר עשויים להופיע במיונים בחברת החשמל. המבחנים מלווים בהסברים וטיפים לפתרון, ובסוף כל מבחן תקבלו ציון ותוכלו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם. 


כתבו לנו info@machon-noam.co.il | וניצור אתכם קשר בהקדם:


↑ חזרה לראש הדף

הכנה אונליין למבחני חברת החשמל


 • תרגול מבחנים פסיכוטכניים – ערכת ההכנה מכילה עשרות מבחנים שונים המותאמים בסוגם למבחנים של חברת החשמל. תוכלו לבצע כל מבחן כמות לא מוגבלת של פעמים, עם הגבלת זמן או בלי. תוכלו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם בעזרת הציונים שמתקבלים בסוף כל מבחן.
  חדש! הכנה אונליין לראיון עבודה מצולם. במסגרת המיונים לחברת חשמל, תתבקשו לעבור ראיון עבודה מצולם. מכון נועם יכין אתכם לראיון זה.

 • מבחן אישיות מעשי המכיל מעל 200 שאלות. בסיום מבחן זה תקבלו משוב אישי ממוחשב. בנוסף, הערכה מכילה הסבר תיאורטי על מבחן זה ועל מבחני אישיות נוספים המועברים במיונים לחברת החשמל.

 • דינמיקה קבוצתית – תוכלו למצוא בערכה הסבר תיאורטי על דינמיקה קבוצתית כולל פירוט המשימות מהן היא מורכבת, וכן המלצות להתנהלות במהלך משימות אלה. 

 • ראיון אישי – מידע אודות ראיון אישי כולל שאלות נפוצות שנשאלות במהלך הראיון והמלצות למרואיין. בנוסף, סרט באורך של 20 דקות בנושא ראיון עבודה. 
↑ חזרה לראש הדף

שלבי המיון לחברת החשמל:

 • ראיון מצולם – סימולציית ראיון עבודה אישי המצולמת בוידיאו. לאחר הראיון, החברה מחליטה איזה מועמד לקבל על פי הההתרשמות מהראיון המצולם. שלב זה הינו שלב מסנן, משמע רק המועמדים אשר עוברים את הראיון ניגשים לשלבים הבאים של המיונים. חדש! הכנה לראיון מצולם בוידיאו.

 • ראיון אישי – ראיון עומק אשר נערך במרכז הגיוס הארצי של חברת החשמל הממוקם בבני ברק. שלב זה בוחן את תכונות האישיות של המועמד והתאמתו לתפקיד מבחינה פסיכולוגית. 

 • ראיון מקצועי – שלב זה בוחן את רמת המקצועיות של המועמד והתאמתו לתפקיד מבחינה מקצועית. הראיון נערך על ידי מנהל מקצועי רלוונטי.

 • מבדק התאמה – יום אבחון בן 7 שעות הכולל מבחנים פסיכוטכניים, מבחני אישיות ודינמיקה קבוצתית. 

 • בדיקה בטחונית – המועמדים יתבקשו למלא שאלון אישי לצורך בדיקת התאמה בטחונית. 

 • בדיקה רפואית – כל מועמד חייב לעבור בדיקות רפואיות שיאשרו את התאמתו לעבודה, בהתאם לצורכי התפקיד.

אודות חברת החשמל:


חברת החשמל היא חברה ממשלתית ציבורית האחראית על ייצור והספקת החשמל לכלל מגזרי המשק במדינת ישראל. חברת החשמל מופיעה ברשימת החברות שהכי טוב לעבוד בהן משנת 2008, כאשר בארבע השנים האחרונות היא זכתה במקום ראשון ברשימה זו, בזכות היציבות התעסוקתית ותנאי השכר המעולים שהיא מעניקה לעובדיה. בנוסף למעל ל-12000 עובדים המועסקים בה כיום, ממשיכים להתפרסם מכרזים למשרות בחברת החשמל במגוון רחב של תפקידים. החברה דוגלת בשוויון הזדמנויות לכלל שכבות האוכלוסיה, לכן בהינתן כישורים דומים היא נותנת עדיפות למועמדים החשופים לאפליה (נשים, בעלי מוגבלויות, יוצאי אתיופיה ובני האוכלוסיה הערבית). במהלך המיונים עורכי הגיוס דואגים לנוחות ונגישות עבור כלל הנבחנים, לרבות בעלי מוגבלויות שונות.


↑ חזרה לראש הדף


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
חברת החשמל – הכנה אונליין

מבחני דוגמא בחינם
חברת החשמל – מבחן לדוגמא


ממליצים
"עברתי בהצלחה וקיבלתי את המשרה עליה התמודדתי. תודה רבה וענקית. עזרתם לי המון."
נבחן באלביט לתפקיד ניהולי, יולי 2013
עברתי אתמול בהצלחה את שלב הדינמיקה הקבוצתית שהיתה 1:1 כפי שהכנתם אותי. ... אני מאד מודה לכם ואמליץ עליכם בפני כל חבר/מכר שלי שיחפש עבודה.
נבחן בקינן שפי לתפקיד ניהולי ממשלתי, יוני 2012


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id