כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(13) קראו עוד

ההכנה של מכון נועם כוללת:

    • הכנה לקראת ריאיון הקבלה (במשרדי מכון נועם או בעזרת תוכנת האונליין) - ההכנה תיערך בהנחיית מדריך מקצועי, ותכלול סימולציה של ריאיון שבסופה יינתן משוב מלא על התנהלותכן, וכן טיפים ודגשים חשובים.
    • מפגש הכנה אחד-על-אחד עם מאבחנת פסיכוטכנית - במהלך המפגש תלמדו שיטות יעילות ומוכחות לפתרון השאלות ותקבלו טיפים חשובים.
    • הכנה אונליין למבחני החשיבה - ההכנה מקיפה וכוללת תרגול רב של כל הפרקים שבמבחן כולל שאלות כמותיות, שאלות צורניות, שאלות מילוליות, תפיסה מרחבית והבנה טכנית.

תנאי סף ומבחני קבלה

תנאי מקדים להשתתפות במיונים לתוכנית הוא ציוני בגרות גבוהים במקצועות הריאליים (מתמטיקה, פיזיקה, מחשבים). בנות אשר יעמדו בתנאי סף זה יידרשו לעבור סדרה ארוכה של מיונים, הכוללת: 

1. מבחני חשיבה - בחינות פסיכוטכניות.
2. מבדקי חשיבה מתמטית וכן מבדקים בתחום מחשבים.
3. ריאיון קבלה.

במיונים האחרונים נבחרו כ-30 בנות לתוכנית הנחשקת.


מידע על התוכנית

כרמל 6000 היא תוכנית חדשנית ופורצת דרך, בחסות רשת אמי"ת. התוכנית מיועדת לבנות בעלות יכולות גבוהות במקצועות הריאליים, ומכשירה אותן בקורס תובעני שאורכו 6 שבועות, לפתח פתרונות טכנולוגיים ב-3 תחומים: תחום הרווחה, הבריאות והחינוך. התוכנית זוקפת לזכותה עשרות פרויקטים בשיתופי פעולה עם ארגונים, כגון: בית חולים שערי צדק, בית חולים אל"ין, חירשים, זיכרון מנחם, ארגון בת מלך לנשים מוכות. בנות השירות המתקבלות לתוכנית מתחייבות לשירות לאומי של שנתיים.


הכשרה ושירות בכרמל 6000 

בנות השירות יוכשרו בקורס אינטנסיבי שמשכו 6 שבועות. את הקורס יעבירו מומחי הייטק, והלימודים בו יחלו בשעה 7:30 בבוקר ויימשכו עד 22:00 בלילה. בוגרות הקורס ישרתו יחד בירושלים ויתגוררו בדירות בעיר.

בשנת השירות הראשונה יכתבו הבוגרות 3-2 אפליקציות. בשנתן השנייה ילמדו תכנות ברמה גבוהה יותר, בליווי ובשיתוף חברות הייטק, ולחלופין ישמשו ראשות צוות של בנות בשנתן הראשונה. לאורך השירות יפתחו בנות השירות פתרונות טכנולוגיים, אשר יביאו להצלת נשים מותקפות, יאפשרו לילדים אוטיסטים לתקשר עם סביבתם, יקלו על סבלם של פגועי ראש ועוד. בתום השירות הלאומי תיסלל דרכן של בוגרות התוכנית לעולם ההייטק.

**מאחר שמדובר בתוכנית חדשה ייתכנו שינויים במסלול ההכשרה ובעשייה במהלך השירות הלאומי.

רוצות להגדיל סיכוייכם להתקבל לתוכנית כרמל 6000? רכשו עוד היום את ההכנה של מכון נועם לקראת המיונים!

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.