כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה מלאה לתעשייה אווירית

זומנתם למיונים לתעשייה אווירית? מנסים להתקבל לאלתא חברת בת של תעשייה אווירית)? המיונים מתבצעים במכונים המובילים בארץ. חשוב שתעשו את המקסימום על מנת לשיג את משרת החלומות שלכם. מכון נועם מציע לכם ערכות הכנה מותאמות ומעודכנות שיעזרו לכם לבצע את המבחנים באופן המיטבי ולהצליח במיונים.


  "ההכנה במכון נועם היתה טובה מאוד ותרמה לי רבות. אציין לטובה את הדינמיקה הקבוצתית, ההכנה לראיון אישי והמבחנים הכמותיים. אוסיף כי המבחנים לתרגול באתר אשר מסודרים על פי נושאים היו מצוינים וברמה גבוהה. עשיתם עבודה מצוינת, אמליץ עליכם בחום!"
נבחן בקינן שפי לתפקיד טכני בתעשייה האווירית, פברואר 2016

הכנה למבחני תעשייה אווירית כוללת:

ההכנה נעשית בשני אופנים - תרגול אונליין ויום הכנה מלא אצלנו במכון.

יום הכנה במכון:

כולל הדרכות ממוקדות לכל השלבים הצפויים לכם ביום המיון המיוחל. ההכנה, האורכת יום מלא, מורידה את מפלס הלחץ ומקנה תחושת ביטחון. ההכנה כוללת בתוכה:

 • דינמיקה קבוצתית – סימולציה של מבחן קבוצתי הבוחן תכונות בינאישיות וניהוליות שונות בעזרת משימות המדמות מצבים בעבודה. הסימולציה נערכת בקבוצה של 6 עד 10 משתתפים וכוללת משימות הרלוונטיות למכון ותפקיד אליו אתם מתמיינים. לאחר ביצוע המשימות המנחה ייתן משוב לכל אחד מהמשתתפים באשר להתנהלותם בדינמיקה הקבוצתית, יסביר את המשמעות של המשימות וייתן המלצות לביצוע במבחן האמיתי.

 • ראיון אישי – ההכנה כוללת סימולציה של ראיון עבודה לתעשייה אווירית. הסימולציה נערכת על ידי מראיין מקצועי, ובסיומה אתם תקבלו משוב מהמראיין על התרשמותו וכן תקבלו המלצות לשימור ושיפור בראיון שתעברו במכון המיון.

 • מבחני אישיות – במסגרת ההכנה אתם תיכנסו לכיתת המבחנים שלנו ותבצעו את מבחני האישיות הרלוונטיים במלואם. ביצוע המבחנים אורך כ-3 שעות, ולאחר מכן מדריך מקצועי יעבור אתכם על המבחנים שביצעתם, יסביר את משמעותם וידריך אתכם על אופן הביצוע המומלץ.

 • מבחנים פסיכוטכניים – הדרכה עם מאבחנת שתדריך אתכם על ביצוע המבחנים הפסיכוטכניים לתעשייה האווירית: תציג בפניכם את סוגי המבחנים ותלמד אתכם לפתור את התרגילים באופן המהיר והמדויק ביותר. בנוסף להדרכה עם המאבחנת, אתם תקבלו גישה לערכת התרגול המקוונת הזמינה מכל מחשב וסמארטפון בכל שעות היממה שתאפשר לכם להתכונן ביסודיות למבחני החשיבה.

 • תרגיל דואר – אם אתם מתמיינים לתפקיד ניהולי בכיר, במהלך המיונים אתם תתבקשו לבצע תרגיל דואר. באפשרותכם לבצע תרגיל זה כחלק מההכנה במכון נועם, דבר המאפשר לכם להגיע למיונים כאשר אתם מכירים את המשימות, התנסיתם בהן ויודעים כיצד מומלץ לפתור אותן. 


  "ההכנה של מכון נועם תרמה לי המון!!!"
נבחן באדם מילא לתפקיד ניהולי בתעשייה האווירית, פברואר 2016


ערכת ההכנה אונליין:

ברכישת ערכת הכנה אונליין תקבלו ערכת תרגול אישית המכילה מבחנים מעשיים ומידע תיאורטי. הערכה כוללת:

 • מבחנים פסיכוטכנים – ערכת תרגול אינטרנטית המכילה מגוון רחב של מבחנים ושאלות בנושאי הבחינה הצפויה לכם במיונים לתעשיה האווירית ואלתא, וכן מבחן אישיות להתנסות בבית. הערכה זמינה עבוכרם 24/7 וניתן לתרגל בה מכל מחשב טאבלט וסמרטפון.

 • מידע תיאורטי – טיפים והסברים שנכתבו על ידי הצוות המקצועי שלנו בנושאים: דינמיקה קבוצתית, ראיון ומבחני האישיות. ↑ חזרה לראש העמוד


הליך המיון לתעשייה אווירית:


 • ראיון אישי – שיחה עם מנהל מקצועי אשר באה לבחון את התאמתכם לתפקיד אליו אתם מתמיינים: את תכונות האישיות שלכם הרלוונטיות לעבודה ואת ניסיונכם המקצועי.

 • מבדק התאמה – מספר סוגי מבחנים הנערכים באחד ממכוני המיון, כגון אדם מילא, קינן שפי ומכון ביפ. מבדק ההתאמה כולל דינמיקה קבוצתית, ראיון אישי, מבחני אישיות ומבחנים פסיכוטכניים. מיוני מנהלים לעתים כוללים גם תרגיל דואר.

 • התאמה ביטחונית – תפקידים רבים בתעשייה האווירית ובאלתא דורשים סיווג ביטחוני וזאת על מנת להגן על סודות המדינה, אישים ומתקנים מאובטחים. הבדיקה נערכת בהתאם להנחיות שרות הביטחון הכללי ועשויה לכלול מרכיבים שונים, כגון: מילוי שאלונים, תחקור ביטחוני, בדיקה רפואית, אבחון פסיכולוגי, בדיקות פוליגרף וכדומה. 

 • הצהרה רפואית – מילוי שאלון אודות היסטוריה רפואית של המועמד וחתימה על ויתור סודיות רפואית. 


למידע נוסף ותיאום הכנה מלאה – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

↑ חזרה לראש העמוד


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה לתעשייה אווירית

מבחני דוגמא בחינם
אדם מילא פסיכוטכני חינםקינן שפי פסיכוטכני חינם

ממליצים
"יום ההכנה למבחני האישיות היה מעולה!!! הן המבחנים והן המשוב היו מועילים ומדויקים. תודה רבה"
נבחן בקינן שפי לתפקיד ניהולי בתעשייה האווירית – פברואר 2016 


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id