כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(19) קראו עוד

שאלון אישי-ביוגרפי - בשביל מה זה טוב?

באמצעות השאלון האישי-ביוגרפי, מבקשים הבוחנים להכיר אתכם באמת - לא רק את הציונים וההישגים שלכם - ולהבין אם יש לכם את התכונות והיכולות הדרושות כדי להפוך לסטודנטים לרפואה, ובהמשך, גם לרופאים. הציון שתקבלו על מילוי השאלון הוא 30% מתוצאות מבחני מו"ר מרק"ם (את ה-70% הנותרים ירכיב הציון שתקבלו במרכז ההערכה, כולל שאלון שאו"ל (של"ו)). מכאן שהשאלון הוא אומנם לא החלק העיקרי, אבל ציון נמוך בו עלול לפגוע בציון המשוקלל שלכם ולהנמיך את סיכויי הקבלה שלכם. 

השאלון האישי-ביוגרפי שונה בתכלית מכל המבחנים שעברתם עד כה. אין כאן חומר לימוד שתוכלו לתרגל ולעבד מראש, ואי אפשר לדעת בדיוק באילו נושאים יעסקו השאלות. במקרה הזה, החומר למבחן ונושאי השאלות יעסקו בניסיון החיים האישי שלכם. כל מה שנוכל לומר בוודאות זה שהמבחן מורכב מ-15-10 שאלות אישיות (שמורכבות מתתי-שאלות), שיש הגבלת שורות בכל תשובה, ושיוקצבו לכם שעתיים וחצי כדי להשלים אותו.

אז איך בכל זאת מגיעים מוכנים לשאלון האישי-ביוגרפי?

ההדרכה האישית שלנו תעניק לכם כלים להתמודדות עם הקשיים וההפתעות שבשאלון, ותפחית משמעותית את הלחץ לקראתו. מדובר בהדרכה בת שעה, שאפשר לקיים, לבחירתכם, אצלנו במשרדי המכון או דרך הזום.

לפני מפגש ההדרכה תתבקשו למלא שאלון אישי-ביוגרפי שנבנה והותאם במיוחד לדרישות השאלון שתעברו במו"ר מרק"ם. לאחר שתמלאו אותו, נתאם עבורכם מועד פגישה עם פסיכולוג או פסיכולוגית מצוות המכון.

בפגישה עצמה יעברו איתכם הפסיכולוג או הפסיכולוגית על השאלון, יסבירו לכם איך המעריכים צפויים לפרש את תשובותיכם, יתעכבו איתכם על התשובות שדורשות שיפור וינחו אתכם כיצד לשפר אותן. כך תוכלו לגשת לשאלון כשאתם מכירים את סוגי השאלות, מוכנים להתעמק באירועי החיים הרלוונטיים, ויודעים להתנסח בצורה שתשקף אתכם ואת המוטיבציה שלכם.


חושבים גדול יותר - תוספות לשדרוג ההכנה שלכם:

קבוצת וואטסאפ למועמדים לרפואה

קבוצת הוואטסאפ שלנו נועדה ללוות אתכם במיונים ללימודי רפואה ולתת לכם מקום לשאול את כל השאלות שעולות לכם בדרך - על השאלון האישי-ביוגרפי, על מרכז ההערכה ועל שאלון שאו"ל.

את הקבוצה מנהלים מדריכים מצוות מכון נועם, בעלי ניסיון של שנים בהכנת מועמדים ללימודי רפואה. הם יענו על השאלות שלכם, ובין לבין גם ייתנו דוגמאות מהמיונים וישתפו בטיפים שלא תמצאו בשום מקום אחר 😊

תוכלו להעלות את השאלות לקבוצה לאורך כל השבוע. את התשובות תקבלו בימים ראשון ורביעי בין השעות 13:30 ועד 14:30.

נשמע טוב? סמנו  בתיבת המכירה, ולאחר הרכישה תקבלו לינק להצטרפות לקבוצה.

 

הכנה לשאלון קורות החיים של אוניברסיטת בן-גוריון

הדרכה אישית בת שעה המותאמת לשאלון הייחודי שנערך בבן-גוריון. ברכישת ערכת ההכנה לשאלון האישי-ביוגרפי, תוכלו לרכוש את ההכנה לשאלון של בן-גוריון בתוספת של 100 ש"ח בלבד (במקום 590 ש"ח). מומלץ במיוחד למי שרוצה להשאיר את כל האופציות פתוחות.

נשמע טוב? סמנו  בתיבת המכירה, ולאחר הרכישה ניצור איתכם קשר לתיאום מפגש ההדרכה.

 

הכנה למרכז ההערכה של מו"ר מרק"ם

הדרכה אישית בת שעה וחצי, שבה תעברו, בהנחיית צוות ההדרכה שלנו, תחנות מיון שמדמות בדיוק את מה שצפוי לכם ביום המיון (ראיונות, דיון במקרה וסימולציות), ותקבלו משוב מפורט על ביצועיכם. ההכנה תהפוך את הקונספט של מרכז ההערכה למוכּר יותר ומלחיץ פחות, ותאפשר לכם להגיע אליו בתחושת שליטה וביטחון.

נשמע טוב? סמנו  בתיבת המכירה, ולאחר הרכישה ניצור איתכם קשר לתיאום מפגש ההדרכה.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.