החל מיולי 2023 אין אפשרות להירשם עוד למבחן אמי"ר. תוכלו לקבל מידע נוסף על מבחן אמיר"ם כאן.

להלן המבחנים אליהם אנו מציעים הכנה:

ריאיון קבלה ללימודים מבחני אדם מילא למכללות
מבחני קבלה לרפואה בחינות המרכז הארצי
מבחני קבלה לסיעוד תיל מכללות
קבלה לתואר שני בפסיכולוגיה מבחני קבלה לעיצוב ואדריכלות

מה כוללות ערכות ההכנה אונליין של מכון נועם?

  • מערכת אינטרנטית ידידותית ונוחה למשתמש.
  • תרגול אונליין – זמין 24 שעות 7 ימים בשבוע, ונגיש מכל דפדפן.
  • מאות שאלות, עשרות סוגי מבחנים פסיכוטכניים.
  • תוכלו לקבל הסברים מפורטים וטיפים עבור כל שאלה.
  • אפשרות לתרגול מבחנים תחת לחץ של זמן - המדמה את לחץ הזמנים במבחן.
  • דו"חות ציונים חכמים אשר יאפשרו לכם לראות את השיפור לאורך התרגול.

ריאיון קבלה ללימודים

חלק מתנאי הקבלה כיום למכללות רבות כוללים מעבר של ריאיון אישי.  ישנם מסלולים הכוללים ראיון אחד-על-אחד וישנם מסלולים בהם יתבקשו המועמדים לעבור ריאיון קבוצתי בנוסף לריאיון האישי. הריאיון מתקיים בדרך כלל עם ראש החוג או עם איש סגל בכיר. ראיונות נפוצים במיוחד בתהליכי הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות וללימודים באחד מתחומי הפרא-רפואה.

בשל חשיבותו של הריאיון, אנו ממליצים להתכונן אליו מראש. מועמדים שביצעו הכנה מעידים כי הם הגיעו למעמד רגועים ובטוחים יותר וכך הצליחו להותיר רושם חיובי.

← למדו עוד על ראיון קבלה ללימודים


הכנה למבחני קבלה ללימודי רפואה

חוגי הרפואה באוניברסיטאות הם בעלי תנאי קבלה גבוהים ביותר והמועמדים עוברים סינון קפדני. במסגרת מבחני הקבלה ללימודי הרפואה במוסדות השונים, יהיה עליכם, בין היתר, לענות על שאלון ביוגרפי ולעבור ראיונות אישיים. אנו מציעים הכנה אישית עם פסיכולוג מנוסה ומקצועי במכון נועם, שתוכל לסייע לכם לשפר את סיכויי הקבלה שלכם. ההכנה מותאמת למבחני מר"ב, מבחני מו"ר ומרק"ם, למבחני הקבלה לרפואה בבן-גוריון, וגם למבחנים לתכניות פיזיותרפיה וקלינאי תקשורת.

← למדו עוד על הכנה למבחני הקבלה לרפואה


הכנה למבחני קבלה לעיצוב ואדריכלות

שלב המבחנים הפסיכוטכניים הוא שלב ממיין וחשוב בתהליך הקבלה של מועמדים לעיצוב ואדריכלות. חלק מהמועמדים לעיצוב ואדריכלות נפסלים כבר בשלב המבחנים הפסיכוטכניים, עוד לפני שהספיקו להציג את תיק העבודות שלהם. על כן, מומלץ לתרגל מראש על מנת לשפר את ההישגים לקראת יום המבחנים. מכון נועם מציע תרגול אונליין למבחנים פסיכוטכניים המותאמים למכללות כגון: שנקר, המכון הטכנולוגי חולון, ומכללת הדסה, המתבצע במערכת הזמינה למשתמש 24/7. המבחנים לאדריכלות ועיצוב בוחנים תפיסה מרחבית, חשיבה לוגית, יכולת חשיבה מתמטית והבנה טכנית. בנוסף למבחנים הפסיכוטכניים, יעברו המועמדים ריאיון קבלה למוסד האקדמי ולעתים גם מבחן אמיר"ם למיון רמת האנגלית.

← למדו עוד על מבחני קבלה לעיצוב ואדריכלות


הכנה למבחני קבלה לתואר שני בפסיכולוגיה

במסגרת ההכנה לתואר שני בפסיכולוגיה, צוות הפסיכולוגים של מכון נועם מלווה את המועמד ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה בכל שלבי הקבלה. הכנה במכון נועם מגדילה משמעותית את הסיכוי להתקבל לתואר הנכסף. ההכנה מותאמת לסוגי המגמות השונים, וכוללת סיוע בכתיבת קורות חיים ו/או תיקון קורות חיים, הכנה לדינמיקה קבוצתית ייעודית למסלול הקליני, והכנה לראיונות עומק.

← למדו עוד על הכנה למבחנים לתואר שני בפסיכולוגיה


הכנה למבחני אדם מילא למכללות

מכון אדם מילא עורך מיונים ללימודים אקדמיים במספר מוסדות בארץ. לרשותכם ערכת הכנה ייעודית לקבלה ללימודים בג'ון ברייס או למבחני הקבלה לקורס מנהלי משרד הובלה. אם אתם מתמיינים למכללה או תחום לימודים אחרים – תוכלו לתרגל טרם הבחינה בערכת ההכנה הכללית שלנו למבחני אדם מילא לאקדמיה. ההכנה נעשית באמצעות ערכת תרגול אונליין הכוללת מגוון רחב של מבחנים פסיכוטכניים ושאלות לתרגול, טיפים לפתרון והסברים מפורטים.

← להכנה לג'ון ברייס

← לערכות תרגול אונליין לאדם מילא מכללותבחינות המרכז הארצי

המרכז הארצי לבחינות והערכה הוא מוסד ציבורי האמון על פיתוח והעברת מגוון בחינות קבלה ללימודים. ציוני בחינות אלו מהווים חלק משמעותי בקבלה ללימודים ולעיתים אף מוגדרים כסף קבלה לאקדמיה.

בחינות המרכז הארצי כוללות: מבחן פסיכומטרי, מבחן אמיר"ם לקביעת רמת האנגלית, מבחן יע"ל לקביעת רמת העברית עבור עולים חדשים, מבחן מימ"ד לקבלה למכינות קדם אקדמיות, מבחני קבלה לפקולטות לרפואה - מו"ר, מרק"ם ומר"ב ועוד.

← למדו עוד על בחינות המרכז הארצי


הכנה למבחני תיל למכללות

מכון נועם מציע תרגול מקצועי אונליין של מבחנים פסיכוטכניים המותאמים למכללות. התרגול מתבצע במערכת אינטרנטית מתקדמת שזמינה למשתמש 24/7, מכל דפדפן. תרגול מוקדם של המבחנים הפסיכוטכניים עשוי לשפר משמעותית את הישגיכם לקראת המבחנים. המבחנים הפסיכוטכניים בוחנים יכולת חשיבה לוגית, יכולת חשיבה מתמטית, תפיסה מרחבית והבנה טכנית, כאשר הרכב המבחנים משתנה בין מוסדות הלימוד השונים. בנוסף למבחנים הפסיכוטכניים, ישנם מוסדות הנוהגים לבצע ריאיון קבלה עם אנשי סגל ולעתים גם מבחני אמיר או אמירם למיון רמת האנגלית.

← למדו עוד על מבחני קבלה למכללות

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.