כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה לקבלה ללימודים אקדמיים

במסגרת תהליך הקבלה ללימודים במוסדות אקדמיים שונים בארץ, נדרשים המועמדים לעבור מבחנים פסיכוטכניים, אליהם מומלץ להתכונן מראש.  להלן סוגי המבחנים אליהם אנו מציעים הכנה: מבחני תיל למכללות, הבחינה הפסיכומטריתמבחני עיצוב ואדריכלות, מבחן מימ"ד למכינותמבחן אדם מילאמבחן אמיר ואמירם, מבחני קבלה לתואר שני בפסיכולוגיהמבחני קבלה לרפואה, ו- מבחן יעל.

מה כוללות ערכות ההכנה אונליין של מכון נועם? 


  • מערכת אינטרנטית ידידותית ונוחה למשתמש.
  • תרגול אונליין – זמין 24 שעות 7 ימים בשבוע, ונגיש מכל דפדפן.
  • מאות שאלות, עשרות סוגי מבחנים פסיכוטכניים.
  • תוכלו לקבל הסברים מפורטים וטיפים עבור כל שאלה.
  • אפשרות לתרגול מבחנים תחת לחץ של זמן - המדמה את לחץ הזמנים במבחן.
  • ניתן לתרגל כל מבחן ללא הגבלת מספר הפעמים.
  • דוחות ציונים חכמים אשר יאפשרו לכם לראות את השיפור לאורך התרגול.

הכנה למבחני תיל למכללות


מכון נועם מציע תרגול מקצועי אונליין של מבחנים פסיכוטכניים המותאמים למכללות.
התרגול מתבצע במערכת אינטרנטית מתקדמת שזמינה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ומכל דפדפן. תרגול מוקדם של המבחנים הפסיכוטכניים עשוי לשפר משמעותית את הישגיכם לקראת המבחנים. המבחנים הפסיכוטכניים בוחנים יכולת חשיבה לוגית, יכולת חשיבה מתמטית, תפיסה מרחבית והבנה טכנית, כאשר הרכב המבחנים משתנה בין מוסדות הלימוד השונים. בנוסף למבחנים הפסיכוטכניים, ישנם מוסדות הנוהגים לבצע ראיון קבלה עם אנשי סגל ולעתים גם מבחני אמיר / אמירם למיון רמת האנגלית.


הכנה לבחינה הפסיכומטרית


הבחינה הפסיכומטרית משמשת כלי מיון לתואר ראשון במוסדות להשכלה גבוהה, ומהווה תנאי קבלה הכרחי לכלל האוניברסיטאות פרט לאוניברסיטה הפתוחה. המבחן מורכב משלושה חלקים: חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית.
מכון נועם מציע לכם מגוון ערכות הכנה אונליין לפסיכומטרי. ניתן לתרגל בלפטופ, טאבלט או סמארטפון. ערכות ההכנה כוללות 5 סימולציות מלאות. כל סימולציה מכילה מטלת כתיבה + 8 פרקים, פתרונות והסברים מפורטים ותרגול נוסף באנגלית ובכתיבה. בנוסף, ערכות ההכנה מציעות באופן ייחודי מעטפת של תמיכה מקוונת על ידי קבוצת פייסבוק וסיוע של פסיכולוג בנושא התמודדות עם חרדת בחינות. ניתן גם לרכוש ערכה הכוללת בדיקת חיבורים על ידי הצוות המקצועי של מכון נועם, בה תקבלו משוב מפורט לחיבור שכתבתם. 
למעוניינים אך ורק בתרגול של מטלת החיבור או פרק האנגלית בבחינה, אנו מציעים אפשרות לרכוש ערכות מיוחדות לנושאים אלו. הערכות יסייעו לכם להתכונן לבחינה הפסיכומטרית מכל מקום, 24 שעות ביממה, באופן המקיף והיעיל ביותר, ובכך לשפר את הסיכויים להתקבל לחוג בו אתם מעוניינים ללמוד.


הכנה למבחן מימ"ד


מימ"ד הוא מבחן ידע ממוחשב לקבלה למכינות קדם אקדמיות. הבחינה מורכבת משאלות אמריקאיות בנושאים: מתמטיקה, אנגלית ועברית.
ערכת ההכנה של מכון נועם מורכבת מ-3 סימולציות מלאות של בחינת מימ"ד - כל סימולציה מכילה 8 פרקים ממוחשבים לדימוי מיטבי של הבחינה. ניתן לתרגל את הסימולציות במצב מודרך המלווה בתשובות, טיפים והסברים מפורטים, או במצב מוגבל בזמן המדמה את מסגרת הזמנים במבחן מימ"ד. בנוסף, הערכה מכילה פרקים לתרגול נוסף באנגלית ולחיזוק אוצר המילים.


הכנה למבחני קבלה לעיצוב ואדריכלות


שלב המבחנים הפסיכוטכניים הינו שלב ממיין וחשוב בתהליך הקבלה של מועמדים לעיצוב ואדריכלות. חלק מהמועמדים לעיצוב ואדריכלות נפסלים כבר בשלב המבחנים הפסיכוטכניים ואף לא זוכים להציג את תיק העבודות שלהם. על כן, מומלץ לתרגל מראש על מנת לשפר את ההישגים לקראת יום המבחנים. מכון נועם מציע תרגול אונליין למבחנים פסיכוטכניים המותאמים למכללות כגון: שנקר, המכון הטכנולוגי חולון, ומכללת הדסה, המתבצע במערכת הזמינה למשתמש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המבחנים לאדריכלות ועיצוב בוחנים תפיסה מרחבית, חשיבה לוגית, יכולת חשיבה מתמטית והבנה טכנית. בנוסף למבחנים הפסיכוטכניים, יעברו המועמדים ראיון קבלה למוסד האקדמי ולעתים גם מבחני אמיר / אמירם למיון רמת האנגלית.
  "הערכה מאוד עזרה לי- סגנון השאלות תאם את השאלות במבחן. המשיכו כך!"
קבלה למכללות, מרץ 2014


↑ בחזרה לראש הדף

הכנה למבחני אדם מילא למכללות


מכון אדם מילא עורך מיונים ללימודים אקדמיים במספר מוסדות בארץ. לרשותכם ערכת הכנה ייעודית לקבלה ללימודים בג'ון ברייס או למבחני הקבלה לקורס מנהלי משרד הובלה. במידה ואתם מתמיינים למכללה או תחום לימודים אחרים – תוכלו לתרגל טרם הבחינה בערכת ההכנה הכללית שלנו למבחני אדם מילא לאקדמיה. ההכנה נעשית באמצעות ערכת תרגול אונליין הכוללת מגוון רחב של מבחנים פסיכוטכניים ושאלות לתרגול וכן טיפים לפתרון והסברים מפורטים.הכנה למבחני אמיר / אמירם


מבחן אמיר / אמירם מיועד לאנשים שרוצים ללמוד במכללה או לסטודנטים באוניברסיטאות שרוצים לשפר את רמת האנגלית שלהם (לאחר שכבר שניגשו לבחינה הפסיכומטרית) על מנת לקבל פטור באנגלית, ובכך לחסוך קורסים. מכון נועם הכין עבורכם ערכת הכנה לתרגול אונליין שתמקד ותכין אתכם בצורה היעילה ביותר ללימוד אנגלית למבחן אמיר/ם וכך תסייע לכם בשיפור התוצאות.


הכנה למבחני קבלה לתואר שני בפסיכולוגיה


במסגרת ההכנה לתואר שני בפסיכולוגיה, צוות הפסיכולוגים של מכון נועם מלווה את המועמד ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה בכל שלבי הקבלה. הכנה במכון נועם מגדילה משמעותית את הסיכוי להיות בין מעט המועמדים שמתקבלים לתואר הנכסף. ההכנה מותאמת לסוגי המגמות השונים, וכוללת סיוע בכתיבת קורות חיים ו/או תיקון קורות חיים, הכנה לדינמיקה קבוצתית ייעודית למסלול הקליני, והכנה לראיונות עומק.


הכנה למבחני קבלה ללימודי רפואה


חוגי הרפואה באוניברסיטאות הם בעלי תנאי קבלה גבוהים ביותר והמועמדים עוברים סינון קפדני. במסגרת מבחני הקבלה ללימודי הרפואה במוסדות השונים, יהיה עליכם, בין היתר, לענות על שאלון ביוגרפי ולעבור ראיונות אישיים. אנו מציעים הכנה אישית עם פסיכולוג מנוסה ומקצועי במכון נועם, שתוכל לסייע לכם לשפר את סיכויי הקבלה שלכם. ההכנה מותאמת למבחני מור, מר"ב ומרקם, למבחנים לקבלה לרפואה בבן-גוריון, וגם למבחנים לתכניות פיזיותרפיה וקלינאי תקשורת.
  "רב תודות לכם. עזרתם לי להבין בדיוק מה מבקשים ממני ואיך להתמודד עם המבחן. עברתי בהצלחה".
נבחנה למכללה והתקבלה


↑ בחזרה לראש הדף

הכנה למבחן יעל 


מבחן יעל הוא מבחן מיון בעברית, אשר מיועד למי שנבחן בבחינה הפסיכומטרית בשפה שאינה עברית. המבחן מורכב משאלות רב-ברירה וכתיבת חיבור. מכון נועם מציע לכם ערכת הכנה אונליין, אשר תסייע לכם להתכונן למבחן יעל באופן המקיף והיעיל ביותר, ובכך לשפר את הסיכויים לקבלת פטור מקורסי עברית בתואר הראשון.

למדו עוד על: הכנה למבחן יע"ל  עברתי את המבחן בהצלחה והתקבלתי בציון מאד גבוה. ההסברים בערכה האירו והזכירו נשכחות. ללא הערכה אונליין הסיכויים שלי להצליח היו נמוכים. תודה לכם".
נבחן למגמת הנדסה כימית והתקבל


↑ בחזרה לראש הדף


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה למבחן יעל 
כל ערכות ההכנה לרפואה - תל אביב
ערכות הכנה לאמיר/ם
הכנה לפרק האנגלית
הכנה למבחני מרב
הכנה למבחני אדריכלות ועיצוב
הכנה למבחן קרב
הכנה למבחני מו"ר ומרק"ם
הכנה לכתיבת חיבור
הכנה לרפואה בבן-גוריון
הכנה לראיון אונליין - בסקייפ
הכנה לראיון אישי
הכנה מלאה לרפואה בתל אביבתרגול לתיל + הדרכה אישית
הכנה למבחן GMAT
הכנה אונליין למבחן תיל מכללותסימולציות מלאות למימ"ד


מבחני דוגמא בחינם
מבחן אמירם לדוגמא חינם
מבחן מימ"ד לדוגמא
מבחן אמיר לדוגמא חינם
פסיכוטכני חינם לעיצוב
מבחן GMAT חינם
שאלות לדוגמא מור/מרקם
מבחן יעל לדוגמא חינם
פסיכוטכני חינם למכללות (תיל)


ממליצים
"הערכה מאוד עזרה לי- סגנון השאלות תאם את השאלות במבחן. המשיכו כך!"
קבלה למכללות, מרץ 2014 – מכללת לומדה 


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id