כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(12) קראו עוד

למי מתאימה ערכת תרגול הסימולציות?

ערכת הסימולציות מיועדת לנבחנים שעומדים רגע לפני סיום קורס הפסיכומטרי שלהם או לכאלה הניגשים למבחן בפעם השנייה או השלישית. אם אתם מרגישים שמיציתם את חומרי הלימוד שברשותכם ושאתם כבר שולטים בחומר אך זקוקים לריענון ולחומרי תרגול חדשים - ערכת הסימולציות שלנו מיועדת לכם. 

ערכת הסימולציות כוללת חמש סימולציות מלאות לתרגול אונליין. כל אחת מהסימולציות מדמה את מבחן הפסיכומטרי האמיתי מבחינת הרכבה (שמונה פרקי בחינה בהתאם למבנה המבחן האמיתי) ומבחינת הגבלת הזמן לכל פרק.

בסיום כל סימולציה יוצג בפניכם דו"ח תוצאות מפורט הכולל הסברים מפורטים לכל שאלה, כך שגם אם אתם לומדים לבד, וגם אם עבר זמן מאז שתרגלתם את חומרי המבחן, תוכלו להיעזר בטיפים ייחודיים, ללמוד ליישם שיטות פתרון חדשות ולשפר את סיכוייכם לקבל ציון גבוה יותר. 

סתיו, מפתחת מבחנים ומדריכת פסיכומטרי

זקוקים לסיוע נוסף בתרגול? 

אני מזמינה אתכם למפגש הדרכה אישי חד-פעמי או לסדרת שיעורים פרטיים, אצלנו במכון או בזום, לבחירתכם. במפגשים האישיים נוכל להתמקד בשיפור נקודות התורפה שלכם, בתחומים שבהם אתם זקוקים לחיזוק וביישום טכניקות פתרון המותאמות לצרכים האישיים שלכם והמיועדות לשיפור הביצועים שלכם. נוכל גם לתכנן את המשך הלמידה העצמאית בתוכנית, ולקבוע יעדים שיעזרו לכם למצות את הזמן שנותר עד למבחן בצורה הטובה ביותר.

    • מעוניינים במפגש חד פעמי? סמנו  בתיבת הרכישה ונחזור אליכם לתיאום מועד ההדרכה.
    • רוצים לקבל סדרת שיעורים פרטיים במכון או בזום + הכנה מלאה אונליין? לחצו כאן 

ברצוני להודות לכם על המקצועיות, האדיבות והמסירות שלכם ועל ההערות הבונות, המקצועיות והמעשירות. אתם נכס! מקווה שתמשיכו לסייע כך לתלמידים רבים בהמשך!"

 

עברה הכנה לפסיכומטרי, יולי 2020


 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.