כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(16) קראו עוד

איך מתכוננים למבחני המיון בעזרת ערכת ההכנה?

 • מכירים את כל נושאי המבחן - כשמדובר במבחן, הפתעות הן דבר שאנחנו רוצים להימנע ממנו ככל האפשר. בערכה שלנו תוכלו לערוך היכרות מוקדמת עם כל הנושאים הצפויים להופיע במבחן המיון, וכן למצוא חומר תיאורטי שיסייע לכם להתכונן לדינמיקה הקבוצתית.   
 • מתרגלים בליווי הסברים מפורטים - חשוב מאוד להכיר את הנושאים הצפויים במבחן, אולם כדי להגיע לשליטה טובה בהם אתם זקוקים לתרגול. ערכת ההכנה כוללת תרגול רב, ובעזרת דו"ח התוצאות וההסברים המופיעים בסוף כל תרגול, תוכלו להבין איפה טעיתם ומה אתם צריכים לעשות בפעם הבאה שתיתקלו בשאלה דומה.  
 • לומדים לעבוד במגבלת זמן - מגבלת הזמן היא אחד האתגרים הגדולים ביותר במבחני המיון. המפתח להתמודדות איתה הוא תרגול, ובדיוק בשל כך כל המבחנים הכלולים בערכה ניתנים לתרגול במגבלת זמן. כלי נוסף שיוכל לעזור לכם הוא אסטרטגיות פתרון מותאמות. לא אחת, יש כמה דרכים להגיע לפתרון, אולם במבחן שבו מגבלת הזמן משחקת תפקיד מרכזי, חשוב לבחור באסטרטגיה האפקטיבית והמהירה ביותר. משום כך, ההסברים בערכה מתמקדים באסטרטגיות הפתרון היעילות ביותר, שיסייעו לכם להתמודד עם מגבלת הזמן בקלות.

מגיעים מוכנים גם לריאיון האישי באנגלית

כאמור, תהליך המיון לתוכנית MEET כולל ריאיון אישי באנגלית. סיטואציית הריאיון היא סיטואציה שאינה נוחה לאף מועמד, מנוסה ככל שיהיה, על אחת כמה וכמה אם הוא מתקיים באנגלית. כדי שתוכלו להגיע לריאיון כשאתם מוכנים, רגועים ומסוגלים להביא את עצמכם לידי ביטוי בצורה מיטבית, רצוי שתתכוננו למה שצפוי לכם בו. 

ההכנה האישית שלנו לריאיון באנגלית תפגיש אתכם עם מדריכים מנוסים, שיערכו איתכם סימולציה מלאה של ריאיון באנגלית באמצעות הזום. בתום הסימולציה תקבלו מהמדריכים משוב מפורט שיכלול התייחסות לאופן שבו התנהלתם בריאיון, לתשובות שנתתם וגם לשפת הגוף שלכם. בחלק האחרון של ההדרכה יצייד אתכם המדריך בטיפים חשובים ובעצות לשיפור ולשימור, על בסיס החוזקות והחולשות שלכם.    

*סמנו V בתיבת הרכישה ונציג מטעמנו יצור אתכם קשר לתיאום מועד ההדרכה


מהם שלבי המיון לתוכנית?

 1. מילוי טופסי קבלה (באנגלית) ושליחתם באתר תוכנית MEET
 2. מבחן מיון מקוון המתמקד בבחינת החשיבה הלוגית. המבחן יתקיים בשפת האם של הנבחן
 3. דינמיקה קבוצתית שתתקיים בשפת האם של הנבחן
 4. ריאיון אישי באנגלית

מי יכול להגיש מועמדות לתוכנית MEET?

  • תלמידי כיתות ט' המתגוררים באזורים הבאים: בית שמש, בית לחם, אזור ירושלים, מבשרת ציון, רמאללה ואזור נצרת
  • בעלי זיקה לתחומי העסקים, מדעי המחשב והטכנולוגיה
  • דוברי אנגלית 
  • בני נוער חרוצים וחדורי מוטיבציה שאוהבים לעבוד בצוות ושמחים לפגוש בני נוער אחרים מרקעים שונים

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.