כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למבחני מחוננים - תרגול אונליין, מידע חשוב וטיפים

הכירו את מערכת ההדרכה והמבחנים שלנו
ליצירת קשר: 03-53-77-361
info@machon-noam.co.il
מכון נועם כאן על מנת לעזור לילדכם להתכונן ולהגיע מוכנים למבחני הקבלה לתוכניות מחוננים ומצטיינים! ערכות ההכנה שלנו נכתבו ע"י אנשי מקצוע בחינוך ובפסיכולוגיה, וימקדו את ילדכם בצורה הטובה ביותר למבחן. התחילו לתרגל עכשיו ושפרו את סיכויי ההצלחה!
בנוסף, הכנו עבורכם מידע חשוב על המבחנים השונים, מכוני האבחון והתוכניות השונות למחוננים ומצטיינים. 

  "אתם פנטסטיים! זו כבר פעם שניה שאני משתמשת בערכה שלכם, ואני בטוחה שאעזר בכם עוד הרבה בהמשך." 

הכנה למבחן מחוננים,  נובמבר 2016
יתרונות ערכת ההכנה למחוננים של מכון נועם:

 • למכון נועם ותק של מעל 20 שנה בהכנה למבחנים פסיכוטכניים.
 • ערכת ההכנה למבחני המחוננים נכתבה ע"י אנשי מקצוע עם ניסיון רב בחינוך ופסיכולוגיה.  
  עריכה לשונית בשיתוף עם 
  ד"ר אביבה קרינסקי.
 • הורים ותלמידים שרכשו ערכת הכנה שלנו בשנת הלימודים הקודמת דיווחו על שביעות רצון רבה ואחוזי הצלחה גבוהים. מאות לקוחות מרוצים מעידים על כך שההכנה במכון נועם מסייעת לילדים לגשת למבחן כשהם רגועים ובטוחים ביכולותיהם.
 • הערכה מכילה כלים אינטראקטיביים לתרגול ומשוב, ומהווה כלי יעיל לפיתוח יכולות חשיבה של ילדים.
 • הערכה שאנחנו מציעים נמצאת אונליין, והגישה אליה נעשית באמצעות שם משתמש וסיסמא. 
 • כוללת מאות שאלות המותאמות לרמת המבחן ולסוג השאלות הרלוונטי, ומעודכנת באופן שוטף.
 • ניתן לתרגל כל מבחן מספר פעמים בלתי מוגבל, כאשר לכל מבחן שמבצעים יש ציון. באופן זה, כל תלמיד יכול לראות את ההתקדמות שלו מציון נמוך לציון גבוה בזכות השימוש בערכה. 
 • לאחר כל שאלה מופיע הסבר מלא של דרך הפתרון, כולל התייחסות לאסטרטגיות פתרון המתאימות לילדים – עבודה מתוך הקשר, פסילת מסיחים ועוד.
 • התרגול יכול להתבצע מכל דפדפן, מחשב, סמארטפון או טאבלט - 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

לשאלות ופרטים נוספים - לחצו כאן

הכנה למבחני מחוננים 2018-2019

שנת הלימודים 2018-2019 בפתח, ומכון נועם כאן כדי לעזור לילדכם להתכונן למבחני המחוננים. עם עזרתנו, ילדכם יגיע למבחן כאשר הוא מרגיש מוכן ובטוח בעצמו.
עזרו לילדכם להתחיל להתכונן עכשיו עם מנוי הפרימיום של מכון נועם! עם מנוי הפרימיום שלנו, תוכלו לגשת לעד שלוש ערכות הכנה לבתי ספר לבחירתכם ממאגר ערכות התרגול שלנו: מבחני מחוננים, מכון קרני, בר אילן, תוכניות העשרה לנוער ועוד. בעזרת המנוי תוכלו לגשת למבחני תרגול, סרטונים הסברתיים, דפי עזר, ודו"חות ציונים. הירשמו עכשיו על מנת לקבל גישה לערכות תרגול האונליין שלנו!


קיים גם מנוי פרימיום

רכשו מנוי עכשיו!


מהם מבחני איתור מחוננים?

בתי ספר ותוכניות מיוחדות למחוננים הופכים ליותר ויותר שכיחים ברחבי הארץ. התוכניות הן מאתגרות: הלמידה היא בקצב יותר מהיר, מכסה יותר חומר ומתעמקת יותר בתכנית הלימודים. על מנת להשתלב בתוכניות אלו, הילדים נדרשים לעבור מבחנים מיוחדים לאיתור מחוננים.
קיימים כמה סוגים שונים של מבחני קבלה לתוכניות ולמוסדות למחוננים. בנוסף, יש מספר רב של תוכניות מיוחדות למחוננים בכל הגילאים, שלהן מבחנים שונים וספציפיים להן. לפרטים נוספים על תוכניות אלו – לחצו כאן.
רמת מבחני איתור המחוננים גבוהה מין רמת הלימוד הרגילה בבתי הספר, לכן חשוב שילדך יגיע מוכן ליום המבחן. מכון נועם מציע ערכות הכנה מעודכנות ומותאמות למבחנים הנעשים במכון סאלד, במכון קרני ולמבחנים הנעשים לכניסה לתוכניות מיוחדות.


↑ בחזרה לראש העמוד

הכנה למבחני מכון סאלד

מכון סאלד הוקם בשת 1941 ע"י הנייריטה סאלד, מחנכת ופעילה ציונית. המכון עוסק בכתיבה והעברה של מבחנים שונים עבור משרד החינוך ועבור מוסדות נוספים. מכון סאלד אחראי על כתיבתם של מבחני הבגרות במקצועות העיוניים וכן על כתיבת והעברת מבחן איתור המחוננים מטעם משרד החינוך מידי שנה. המבחן נערך בבתי ספר בכל רחבי הארץ לכיתות ב'-ג'. תרגול מוקדם מוריד את הלחץ מהמבחן ומשפר את התוצאות. מכון נועם מציע תרגול אונליין המותאם למבחנים אלו, המתבצע במערכת הזמינה למשתמש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. מבחן שלב ב' יערך בחודשי ינואר עד אפריל 2019. הודעה על תאריך מדויק ניתנת רק כשבועיים לפני המבחן, ולכן מומלץ לא לחכות ולהתחיל להתכונן כבר מעכשיו!


הכנה למבחני מכון קרני

מכון קרני הינו הגוף העיקרי שבוחן תלמידים בכיתות ד'-י' לקבלה לבתי ספר, בתי ספר יחודיים, כיתת מופת, כיתת מדעים וכיתות מחוננים.
המכון עורך את מבחנים אלו בבתי הספר ברחבי הארץ, או לחילופין במכון עצמו הנמצא בכפר סבא.
המבחנים שעוברים התלמידים כוללים נושאים מילוליים, כמותיים, צורות, מבחנים טכניים ואנגלית. במרבית המקרים, ציוני התלמידים בבחינה זו, הינם אלו שקובעים את הקבלה לתוכנית / כיתה / בית הספר. כמו כן, לרוב אין מועדי ב' במבחני מכון קרני. לכן, מומלץ מאוד להגיע מוכנים לבחינת הקבלה, לאחר תרגול והיכרות עם החומר, על מנת למצות את מלוא היכולות ולהצליח.  


הכנה לתוכניות מיוחדות למחוננים ומצטיינים

קיים מגוון רב של תוכניות שונות המיועדות לילדים שאותרו כמחוננים על ידי מכון סאלד או מכון קרני. תוכניות אלו נותנות לילד לפתח את כישוריו ויכולותיו מחוץ למסגרת הבית ספרית. בחלק מין התוכניות הקבלה תלויה בציון מבחן איתור המחוננים הארצי, המתקיים מידי שנה בכל הארץ לשכבות ב' וג', ובחלק מהן קיימים מבחני קבלה שונים היחודיים לכל תוכנית. מומלץ להתכונן למבחני הקבלה על מנת להוריד את הלחץ לקראת המבחן ולשפר את סיכויי ההצלחה. ההכנות של מכון נועם עדכניות ומותאמות לכל תוכנית.בנוסף הכנו עבורכם כמה דפים שימושיים:

מהי מחוננות?
הורים למחוננים
אבחון חרדת בחינות
מחוננים לקויי למידה
תוכניות למחוננים ולמצטיינים


↑ בחזרה לראש העמוד


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id