כל עבודה בהישג ידך
 

קורס צוערים למשרד הכלכלה - הכנה למיונים, דוגמאות ותרגול

קורס הצוערים למשרד הכלכלה, המכונה גם קורס נספחי הסחר והכלכלה, הינו קורס יוקרתי וחשוב בתחום מינהל סחר החוץ של ישראל.
מכון נועם מציע הכנה ממוקדת ומותאמת לשלבי המיון השונים, הכוללת את כל הנושאים הרלוונטיים למיונים, הסברים מפורטים ומערכת המדמה מבחן מלא.

מידע הנמצא בעמוד זה:
הכנה למבחני מיון לצוערי משרד הכלכלה
אודות קורס צוערים למשרד הכלכלה  "ההכנה במכון נועם הייתה מקיפה ואפקטיבית. ניתן לומר שהגעתי מוכן לכל אחד מהשלבים בבחינות האמת שהתקיימו באדם מילא. קיבלתי מהצוות המלצות מעולות. כבר בזמן הבחינות חשתי שיש לי יתרון משמעותי על המועמדים האחרים, קיבלתי ציון ממש טוב, גבוה ב-30% (!) מציון הרף שנקבע למכרז בו אני מתמודד ועברתי לשלב הסופי!"
נבחן לתפקיד ניהולי בכיר באדם מילא - מאי 2017

הכנה למבחני קבלה לקורס צוערים משרד הכלכלה

תהליך המיון מתקיים במכון אדם מילא ומופעל על ידי משרד הכלכלה ובשיתוף עם נציבות שירות המדינה. משכו כ- 5 חודשים, ובתום המיונים יזומנו המועמדים המובילים לקורס הצוערים.

 
הכנה לשלב א' - מבחנים פסיכוטכניים


 • תרגול מבחנים פסיכוטכניים לרשותכם עשרות מבחנים ממוחשבים, כולל הסברים וטיפים לכל שאלה ודוח תוצאות חכם. ניתן לבחור אם לעבור את המבחן במתכונת 'תרגול', ללא מגבלת זמן ועם חשיפה להסברים, או במתכונת 'מבחן על זמן' שתדמה את הבחינה הן מבחינת התכנים והן מבחינת חלוקת הזמנים.
 •  
 • מבחני אנגלית - על המועמדים לקורס צוערים להראות שליטה מוחלטת בשפה האנגלית. בהסתמך על כך ועל מיוני עבר, הערכה כוללת השלמת משפטים, ניסוח מחדש והבנת הנקרא, הדרכה על כתיבת חיבורים ונושאי חיבורים לתרגול.


 
הכנה לשלב ב' - מרכז הערכה


 • הכנה למבחני אישיות - ההכנה לחלק זה אורכת עד ארבע שעות, אשר במהלכן תתנסו במילוי מבחני האישיות בפועל בכיתת מבחנים. לאחר מכן תקבלו משוב אישי ומפורט ממדריך מקצועי. בין המבחנים: שאלון אישיות המכיל כ- 220 שאלות, תיאור תמונות TAT ומילוי שאלונים נוספים.

 • הכנה לדינמיקה קבוצתית - התרגיל נעשה בקבוצות של 6 - 10 משתתפים. בסימולציה תתמודדו עם משימות קבוצתיות מאתגרות הדומות בתכליתן למשימות באדם מילא. בסיומה של הדינמיקה תקבלו משוב אישי וקבוצתי על אופן ביצוע המטלות תוך שימת דגש על אופי התפקיד הספציפי שלכם.

 • הכנה לראיון עבודה - סימולציית ראיון אישי המותאמת לאופי הראיון המבוצע במיונים. אחריה תקבלו משוב מהמדריך המראיין על אופן התנהלותכם בראיון ונקודות לשיפור ולשימור. כך ניתן ללמוד כיצד להבליט חוזקות, להפחית את החשש מהראיון, לדבר לעניין ולהצליח.


קורס צוערים למשרד הכלכלה

קורס דגל זה מכשיר את צועריו למשרות בתור נספחים כלכליים של משרד הכלכלה. מטרתו היא לשלבם בתחום המסחר הישראלי בזירה הבינלאומית.
המיונים הקפדניים מבטיחים לנספחים העתידיים עשייה מגוונת ומאתגרת כגון קידום הסכמים בתחום המסחר עם מדינות שונות, הגדלת הייצוא לחו"ל, עידוד ותמיכה בחברות יצואניות, פיתוח התעשייה הישראלית מול תעשיות בינלאומיות, יזמות, השתלבות בשווקים חדשים ועוד.

קורס הצוערים נמשך 10 - 12 שבועות בסביבת ירושלים, הקורס מתבצע בתנאי פנימייה. במהלכו יילמדו נושאים מגוונים כמו: עידוד השקעות, שיווק, כלכלה, יצירת שיתופי פעולה, קידום קשרים עסקיים ויצוא. בנוסף, ירכשו הצוערים מיומנויות ניהול, מיומנויות אישיות ועבודת משותפת.

הבוגרים יתחילו תקופת הכשרה והתמחות של כ-3 שנים ויצטרפו לשורותיו של מנהל סחר חוץ בתפקידי מטה. לאחר מכן ישולבו גם בחו"ל ויוצבו במדינות סחר מרכזיות ובמדינות מתפתחות ברחבי העולם.

תנאי קבלה:
 • תואר ראשון (עדיפות לתואר בכלכלה, מנהל עסקים וכו').
 • אזרחות ישראלית
 • מעבר בדיקות רפואיות וביטחוניות
 • הפגנת שליטה מלאה בשפה העברית והאנגלית
 • מעבר שלבי המיון בהצלחה


למדו עוד על:
הכנה למבחנים הפסיכוטכניים
הכנה למבחנים האישיותיים
ערכת הכנה לצוערים משרד החוץ
ערכות הכנה לצוערים
מבחן נציבות לדוגמא


לתיאום הכנה ומידע נוסף – השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה לשלב ב - משרד הכלכלהערכות הכנה לצועריםהכנה לשלב א - צוערים משרד הכלכלה

מבחני דוגמא בחינם
מבחן נציבות לדוגמא חינם

ממליצים
"לצוות מכון נועם היקר ! זה הזמן לומר תודה רבה על הסיוע הממוקד והמעולה שנתתם לי במיונים לנציבות שירות המדינה. אין מילים בפי להודות לכם על ההכוונה המדוייקת להפליא לצרכי המבחנים."
נבחנה לתפקיד לנציבות שירות המדינה – אפריל 2017
"ההכנה עזרה מאוד, הורידה את המתח לפני המבחן ותחושת אי הוודאות הייתה נמוכה מאוד."
התמיין לתפקיד צוער בנציבות שירות המדינה  – מרץ 2015


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id