כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(24) קראו עוד

הכנה שמותאמת למבחן תיל שלכם

מבחן תיל הוא מבחן קבלה רווח במכללות השונות, אך לא מדובר במבחן אחד בלבד. למעשה, כל מכללה בוחרת אילו נושאים לכלול במבחן שלה בהתאם לדרישות הקבלה למכללה ולמסלולי הלימוד השונים שהיא מציעה.

מכללת HIT כוללת במבחן תיל שאלות בנושאי לוגיקה, מבחנים כמותיים, מבחנים מרחביים, מבחני זריזות ודיוק ומבחנים טכניים. ערכת ההכנה שלנו הותאמה למבחן זה, והיא כוללת תרגול ממוקד בכל הנושאים הללו, כך שבעזרתה תוכלו להגיע מוכנים למה שמצפה לכם.

מבחן תיל  ערכת ההכנה 
מטריצות 
סדרות ובעיות מילוליות 
בעיות דרך והספק וגיאומטריה
לוגיקה
זריזות ודיוק: זיהוי ספרה וצמדי תווים
מבחנים טכניים: ידע כללי, גלגלי שיניים וגלגלות
חשיבה מרחבית: תיבות נוגעות

 


איך התרגול בערכה יסייע לכם להצליח במבחן תיל?

    • הוא יעזור לכם לרענן את החומר לקראת הבחינה - חלק ניכר מהחומר לבחינה מוכר לכם מלימודיכם בעבר, אך סביר שעבר זמן רב מאז תרגלתם אותו. הערכה שלנו מצוידת בהסברים מפורטים, שיטות פתרון ייחודיות וליווי מודרך שיסייעו לכם לרענן את הידע ולהחזיר את השליטה בחומר. 
    • הוא ירגיל אתכם לעבודה במגבלת זמן - מבחן תיל נערך במגבלת זמן. בשונה ממבחנים פסיכוטכניים אחרים, במבחן זה לא תוכלו לדעת כמה זמן יוקצב לכם לכל שאלה. כדי להכין אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן, וידאנו ששעון העצר בסימולציות יוסתר מכם כך שלא תוכלו לדעת כמה זמן נותר לכם. 
    • הוא יסייע לכם להגיע למבחן כשאתם רגועים ומכירים את כל נושאי הבחינה - ערכת ההכנה שלנו תואמת למבחן תיל, וכוללת אלפי שאלות מכל הנושאים הצפויים להופיע במבחן. היכרות מעמיקה עם נושאי הבחינה, סוגי השאלות ודרגות הקושי תסייע לכם להגיע לבחינה כשאתם מוכנים ובטוחים בעצמכם ובביצועים שלכם. 

קבלו את ערכת אמירנט במחיר מיוחד!

 מבחן אמירנט אינו תנאי קבלה ל-HIT, אבל זה לא אומר שלא כדאי לכם להיבחן בו. הציון שתשיגו במבחן יכול לחסוך לכם זמן וכסף שתיאלצו להשקיע בקורסי אנגלית מיותרים במהלך הלימודים לתואר.

בערכת ההכנה שלנו תוכלו ללמוד איך להתגבר על פערי שפה ולענות תשובות נכונות גם כשאינכם מבינים כל מילה. הערכה מציעה אוצר מילים ייעודי למבחן, תרגול רב בכל נושאי הבחינה ו-16 סימולציות מלאות, המדמות את המבחן האמיתי. 

הוסיפו את ערכת ההכנה לאמירנט במעמד הרכישה, וקבלו את הערכה ששווייה 489-289 ₪ במחיר מיוחד של 100 ₪ בלבד!

מה-1.5.24 מבחן אמירנט מחליף את מבחן אמיר"ם

תתרכזו רגע – שפרו את מיומנויות הקשב וריכוז

אם אתם כבר מתכוננים למבחן שיסלול את דרככם באקדמיה, אולי תרצו להתחיל ולאמן את אחד משרירי המוח שהכי יעזרו לכם ללמוד עכשיו, ובכלל – מיומנויות הקשב והריכוז שלכם.

הערכה שלנו מיועדת לכולם, והיא מכילה תרגולים קלילים של 10-5 דקות ביום, שיעזרו לכם לשפר מיומנויות זריזות ודיוק, מילוי הוראות והתמודדות עם הסחות דעת, שמהן רבים מאיתנו סובלים ביום יום.

הוספנו לערכה גם כמה תרגילי מיינדפולנס, שיעזרו לכם להוריד הילוך, לנשום, ולהגיע להכנה, למבחנים ובכלל, לתקופת האקדמיה הלחוצה – קצת יותר בשלווה.

נשמע טוב? סמנו  בתיבת הרכישה

מבחן תיל - שאלות נפוצות 

מהו מבחן תיל?

מבחן תיל הוא מבחן פסיכוטכני ממוחשב שנועד לבחון את התאמתכם למסלול הלימודים המבוקש. השאלות במבחן תיל הן שאלות רב-ברירתיות (אמריקאיות), והן לקוחות מתחומים שונים, כגון חשיבה כמותית, כושר מילולי וכושר טכני. טווח הציונים במבחן תיל נע בין 800-200.

כדי לתאם את מועד הבחינה יש ליצור קשר עם משרדי חברת תיל או להתקשר לטלפון: 03-5787444

 

מהו הציון הדרוש לקבלה למכללת HIT?

טווח הציונים במבחן תיל הוא 800-200. לקבלה למכללת HIT נדרש ציון תיל 550 ומעלה.

לא עברתי את הבחינה, מתי אוכל להיבחן שנית?

אפשר לגשת לבחינה שוב לאחר 3 חודשים, אך לא יותר מ-3 פעמים בתקופה של 13 חודשים. 

שימו לב, חשוב לוודא את אפשרות הבחינה מחדש עם המכללה המבוקשת משום שישנן מכללות המגבילות את ההיבחנות במבחן תיל לפעמיים בלבד.

האם כדאי לנחש את התשובות?

בהחלט. השאלות במבחן תיל הין שאלות רב-ברירה (שאלות אמריקאיות) המציגות 4 אפשרויות לרוב. אם אינכם יודעים מהי התשובה הנכונה, מומלץ לנחש ולבחור באחת האפשרויות המוצגות. באופן זה תוכלו להעלות את סיכויי ההצלחה בשאלה ב-25%.

שימו לב! המלצה זו תקפה רק במקרים שבהם לא נאמר במפורשות שקיים קנס על תשובות שגויות. 

האם מותר להשתמש במחשבון במבחן?

השימוש במחשבון אסור, אך מותר לעשות שימוש בדפי הטיוטה שיחולקו לכם. 

יש לי לקויות למידה ואני זכאי להקלות. מה עליי לעשות?

עליכם לעדכן את המכללה או את חברת תיל בדבר ההקלות שברשותכם טרם מועד המבחן. ההקלות הניתנות במבחן תיל הן אפשרות לבחינה עם מחשבון, מילונית (עבור מבחן באנגלית בלבד) ותוספת זמן של 25%.

על אודות מכללת HIT

מכללת HIT, המכון הטכנולוגי חולון, נוסד ב-1969. ב-1999 הפך למוסד אקדמי להשכלה גבוהה המציע לתלמידיו תוכניות לימוד מגוונות לתואר ראשון ושני בתחומים כגון, ניהול טכנולוגיה ועיצוב, הנדסה וטכנולוגיה. 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.