כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(27) קראו עוד

הכנה מותאמת לתיל שלכם

מבחן תיל הוא מבחן קבלה המשמש מוסדות אקדמיים רבים לבחינת המועמדים לקבלה, אך לא מדובר במבחן אחד בלבד. המוסדות האקדמיים השונים בוחנים את המועמדים לקבלה באופנים שונים, ומתאימים את דרישות המבחן, את השאלות בו, וכן את נושאי המבחן ודרגות הקושי לדרישות מסלולי הלימודים שהם מציעים. 

המרכז האקדמי לב בשיתוף מכללת מבחר מציע כיום מסלול לימוד ייחודי - תואר ראשון בסיעוד B.S.N המיועד לנשים. הקבלה למסלול לימוד זה מותנית בהצלחה במבחן תיל הכולל, בין השאר, מבחנים מרחביים, כמותיים, מילוליים ומבחני זריזות ודיוק. 

ערכת ההכנה שלנו מותאמת במיוחד למבחן תיל לקבלה ללימודי סיעוד של המרכז האקדמי לב בשיתוף מכללת מבחר, והיא פותחה באמצעות מחקר מקיף ומשובים של מועמדות שנבחנו בו בעבר. הערכה כוללת את כל הנושאים שעתידים להופיע במבחן, בכל דרגות הקושי הצפויות, ומאפשרת לכן לתרגל במגבלת זמן ולקבל הסברים מפורטים לכל שאלה ושיטות פתרון יעילות. כמו כן, הערכה מציעה גם סימולציות מלאות שירגילו אתכן לעבודה מהירה, וידמו ככל הניתן את תנאי המבחן האמיתי. 

מבחן תיל  ערכת ההכנה 
מטריצות 
סדרות 
בעיות מילוליות, דרך והספק, אחוזים, הסתברות וגיאומטריה
אנלוגיות
לוגיקה - סידור והבנת פסקה
זריזות ודיוק: זיהוי ספרה וצמדי תווים
מבחנים טכניים: ידע כללי גלגלי שיניים
חשיבה מרחבית: תיבות נוגעות 
אישיות

איך התרגול בערכה יסייע לכם להצליח בבחינה?

    • הוא יעזור לכן לשלוט בחומר לקראת הבחינה - חלק מהחומר לבחינה אתן אולי מכירות, נושאים אחרים יהיו חדשים. הערכה שלנו מצוידת בהסברים מפורטים, טיפים ושיטות פתרון ייחודיות שיסייעו לכן לרענן את הידע בנושאים המוכרים ולהשיג שליטה בחומרים החדשים כך שלבחינה תגיעו מוכנות להתמודד עם כל הנושאים. 
    • הוא ירגיל אתכן לעבודה במגבלת זמן - מבחן תיל נערך במגבלת זמן. בשונה ממבחנים פסיכוטכניים אחרים, במבחן זה לא תוכלו לדעת כמה זמן יוקצב לכן לכל שאלה. כדי להכין אתכן בצורה הטובה ביותר למבחן, וידאנו ששעון העצר בסימולציות יוסתר מכן כך שלא תוכלו לדעת כמה זמן נותר לכן. 
    • הוא יסייע לכן להגיע למבחן כשאתן רגועות ומכירות את כל נושאי הבחינה - ערכת ההכנה שלנו תואמת למבחן תיל, וכוללת אלפי שאלות מכל הנושאים הצפויים להופיע במבחן. היכרות מעמיקה עם נושאי הבחינה, סוגי השאלות ודרגות הקושי תסייע לכן להגיע לבחינה כשאתן מוכנות ובטוחות בעצמכן ובביצועים שלכן. 

ערכת אמירנט במחיר מיוחד

מועמדות המעוניינות להתקבל למסלול הלימוד במכללת מבחר יצטרכו להיבחן במבחן אמירנט על מנת לקבוע את רמתן באנגלית. באמצעות הכנה מקיפה תוכלו לקבל ציון גבוה במבחן ולחסוך לעצמכן קורסים מיותרים באנגלית, זמן, אנרגיה וכסף

סמנו את ערכת ההכנה לאמירנט בתיבת הרכישה בעמוד זה, וקבלו את הערכה, ששווייה 489-289 ₪,
במחיר מיוחד של 100 ₪ בלבד!

מה-1.5.24 מבחן אמירנט מחליף את מבחן אמיר"ם

ערכה לשיפור מיומנויות הקשב והריכוז

רגע לפני שאתם מתחילים להתכונן למבחן שיקבע איך ייראו השנים הקרובות שלכם באקדמיה, זה הזמן לשייף את השרירים שהולכים לעבוד אצלכם הכי קשה – הקשב והריכוז!

תרגול יומיומי של 10-5 דקות בערכה יהפוך בהדרגה את יכולות הקשב שלכם לעמידות לגירויים חיצוניים ולהסחות דעת, ויעזור לכם להיות יותר ממוקדים ולהשלים משימות יותר בקלות. והכול בצורה משחקית ומהנה, שלא תרגיש כמו שיעורי בית 😉

בנוסף, בערכה מחכים לכם גם תרגולי מיינדפולנס נחמדים ומרגיעים. אז שנצא לדרך?


שאלות נפוצות - מבחן תיל 

מהו מבחן תיל?

מבחן תיל הוא מבחן פסיכוטכני ממוחשב שנועד לבחון את התאמתכם למסלול הלימודים המבוקש. השאלות במבחן תיל הן שאלות רב-ברירתיות (אמריקאיות), והן לקוחות מתחומים שונים, כגון חשיבה כמותית, כושר מילולי וכושר טכני. טווח הציונים במבחן תיל נע בין 800-200.

כדי לתאם את מועד הבחינה יש ליצור קשר עם משרדי חברת תיל או להתקשר לטלפון: 03-5787444

 

לא עברתי את הבחינה, מתי אוכל להיבחן שנית?

אפשר לגשת לבחינה שוב לאחר 3 חודשים, אך לא יותר מ-3 פעמים בתקופה של 13 חודשים. 

שימו לב, חשוב לוודא את אפשרות הבחינה מחדש עם המכללה המבוקשת משום שישנן מכללות המגבילות את ההיבחנות במבחן תיל לפעמיים בלבד.

כמה זמן אורך מבחן תיל?

אורכו הממוצע של מבחן תיל הוא 3 שעות. עם זאת, חשוב לציין כי מספר השאלות הכולל שיופיע במבחן, וכן הזמן שיוקצב לכל פרק אינם ידועים לנבחנים טרם הבחינה. כמו כן, הזמנים עשויים להשתנות ממגמת לימוד אחת לאחרת. יציאה להפסקות קצרות לשירותים תתאפשר במעבר שבין פרקי הבחינה. 

האם כדאי לנחש את התשובות?

בהחלט. השאלות במבחן תיל הין שאלות רב-ברירה (שאלות אמריקאיות) המציגות 4 אפשרויות לרוב. אם אינכם יודעים מהי התשובה הנכונה, מומלץ לנחש ולבחור באחת האפשרויות המוצגות. באופן זה תוכלו להעלות את סיכויי ההצלחה בשאלה ב-25%.

שימו לב! המלצה זו תקפה רק במקרים שבהם לא נאמר במפורשות שקיים קנס על תשובות שגויות. 

האם מותר להשתמש במחשבון במבחן?

השימוש במחשבון אסור, אך מותר לעשות שימוש בדפי הטיוטה שיחולקו לכם. 

יש לי לקויות למידה ואני זכאי להקלות. מה עליי לעשות?

עליכם לעדכן את המכללה או את חברת תיל בדבר ההקלות שברשותכם טרם מועד המבחן. ההקלות הניתנות במבחן תיל הן אפשרות לבחינה עם מחשבון, מילונית (עבור מבחן באנגלית בלבד) ותוספת זמן של 25%.

על אודות מכללת מבחר

מכללת מבחר ממקוממת בבני ברק, מיועדת לציבור החרדי ומציעה מסלולי לימוד אקדמיים שונים לתואר ראשון ושני, כגון עבודה סוציאלית, הפרעות בתקשורת וטיפול באומנות. 

כמו כן, מציעה המכללה מסלול לימוד ייחודי בשיתוף עם המרכז האקדמי לב - תואר ראשון בסיעוד המיועד לנשים.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.