כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(6) קראו עוד

מה כוללת ההכנה?

 • מבחנים ייחודים ליום המא"ה: ניתוח גרפים וטבלאות, חיבור צורות תלת מימד ועוד.
 • זריזות ודיוק: מבחנים הכוללים מיון תווים, שמות ומספרים תחת לחץ זמן, ממש כמו ביום הבחינה.
 • מידע נוסף, סדר יום וטיפים: מידע מפורט עם כל מה שאתם צריכים לדעת על יום המא"ה! כולל חומר תיאורטי להכנה למבחנים הפסיכוטכניים שלא תוכלו לתרגל בערכה שלנו, להרצאה, למשימות הקבוצתיות ולמשימות האישיות מול המאבחנים

 • תרגול מתוזמן המדמה את יום המבחנים. 
 • תרגול מודרך המלווה הסברים וטיפים לפתרון.
 • ניתן לתרגל כל מבחן ללא הגבלה.
 • השימוש בערכה זמין 24/7 מכל מחשב, סמארטפון וטאבלט.

 

ההכנה ליום המא"ה כוללת:

  • הכנה למבחנים הפסיכוטכניים – כולל הכנה למבחני חשיבה מרחבית, למבחני זריזות ודיוק ולמבחני הסקה כמותית. ניתן לתרגל בערכה האינטרנטית בשני אופנים. הראשון, מצב מתוזמן המדמה את תנאי הבחינה, מוגבל בזמן וללא גישה לפתרונות במהלך פתרון השאלות. השני, מצב מודרך עם הסברים מפורטים וטיפים לפתרון, ללא מגבלת זמן.
  • הסבר תיאורטי על שאר המבחנים ביום המא"ה נוסף על ההכנה למבחנים הפסיכוטכניים, המאפשרת פתרון שאלות ומבחנים, ערכת ההכנה שלנו כוללת גם פרק תיאורטי המספק מידע על המבחנים שלא תוכלו לתרגל בערכההמידע התאורטי יאפשר לכם להגיע מוכנים במידה מה לתחנות המעשיות כמו תחנת הדינמיקה הקבוצתית, תחנת ההרצאה ותחנת משחקי התפקידים. בנוסף, תוכלו לקבל תיאור מפורט של כמה מבחנים ממוחשבים נוספים שיתקיימו ביום המיונים (למשל, מבחן קשב וריכוז), שאינם חלק מהתרגול המופיע בערכה. 

 

תוספת אפשרית לערכה - הדרכת מאבחנת במכון נועם – נוסף על ערכת ההכנה באינטרנט, תוכלו להגיע להדרכה אישית עם מאבחנת פסיכוטכנית מצוות מכון נועם. במהלך ההדרכה תתודרכו כיצד להציג את עצמכם, כיצד להתמודד עם סימולציות זוגיות, כיצד ניתן להתכונן ולהעביר פרזנטציה, תעברו על סדר היום ותקבלו טיפים ודגשים בנוגע למבחנים הפסיכוטכניים. 


"ההכנה הייתה קצת יותר קשה, אבל בזכותה הצלחתי לענות על כל השאלות."

 

עברה הכנה במכון נועם ליום המאה, ינואר 2018


למה כדאי להגיע להדרכה אישית לקראת יום המא"ה?

במהלך יום המאה תעברו מספר תחנות שמטרתן לבחון את מידת התאמתכם לסביבות עבודה שונות כדי להבטיח שיבוץ מיטבי.

בערכת התרגול אונליין תוכלו להתכונן למבחנים הפסיכוטכניים. זוהי רק תחנה אחת מתוך חמש הצפויות לכם במהלך היום, ומומלץ להגיע להדרכה אישית על מנת להתכונן גם לתחנות הנוספות ביום המא"ה.

מה כוללת ההדרכה ליום המא"ה?

הכנה לתחנת ההרצאות

במהלך יום המא"ה תתבקשו להעביר שתי הרצאות, אחת בנושא לבחירתכם והשנייה בנושא שתקבלו מהבוחנים. מעמד זה עשוי להיות מלחיץ בעיקר עבור מועמדים שלא רגילים לעמוד מול קהל. במהלך ההכנה תתנסו בהעברת פרזנטציה, המדריכה תתן לכם נקודות לשימור ולשיפור וכן טיפים לקראת המיונים.

הכנה למשימת משחקי תפקידים

בתחנה זו תוצמדו לבוחן ותקבלו כרטיסיה המתארת סיטואציה מסויימת אותה תצטרכו לנהל מול הבוחן. במהלך ההכנה במכון תתרגלו מספר משחקי תפקידים, תיחשפו לסוגי סיטואציות שאתם עשויים להתקל בהם ביום המא"ה ותקבלו טיפים להתמודדות עם המשימה בהצלחה.

הכנה למבחנים פסיכוטכניים

במהלך ההכנה תתרגלו בערכת ההכנה אונליין שלכם יחד עם מדריכה פסיכוטכנית, תוך דגש על נושאים בהם אתם מתקשים יותר. תלמדו שיטות למענה מהיר על סוגי שאלות שונים ותוכלו להתייעץ עם המדריכה בכל שאלה שיש לכם לקראת המבחנים.

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.