כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא
(13) קראו עוד

רגע, רגע, לפני הכול -
למה בכלל להתכונן איתנו אם יש לצה"ל לומדה חינמית ליום המא"ה?

צה"ל הוציא לומדה חינמית לכל מי שרוצה להתכונן מראש למבחנים הפסיכוטכניים של יום המא"ה, אבל היא לא מכסה את כל נושאי המבחנים (ובדקנו את זה, תראו כאן) ואין בה את אותו היקף של תרגול כמו בערכה שלנו. ככה שאם תתכוננו, כמו כולם, רק עם הלומדה החינמית, יכול להיות שתגיעו להישגים יפים - אבל כנראה שלא הרבה מעל לממוצע של כולם. לעומת זאת, אם תתכוננו עם הערכה שלנו - אתם בוודאות תהיו מוכנים ליותר שאלות ונושאים, ובהתאם - ההישגים שלכם יהיו יותר גבוהים. ואם זה לא מספיק, אצלנו תמצאו גם הכנה לתחנות הדינמיקה הקבוצתית ביום המא"ה. בקיצור, איתנו אתם מכוסים 😎

בחרו את ההכנה שמתאימה לכם:

 לאלו שטובים בלמידה עצמאית: ערכת פסיכוטכני

ערכת האונליין שלנו מתאימה למלש"בים עם קצת משמעת עצמית ועם הרבה רצון להצליח במבחנים הפסיכוטכניים ביום המא"ה. בעזרת ערכת האונליין תוכלו להתכונן לתחנת המבחנים הפסיכוטכניים באופן עצמאי, בכל זמן ומכל מקום.

הערכה מחולקת למדדים הרלוונטיים לתחנת המבחנים הפסיכוטכניים, לדוגמה חשיבה מרחבית, ניהול וארגון, עיבוד מידע, הפעלה טכנית וכו'. תחת כל מדד תמצאו תרגול של כל המבחנים שמשפיעים על הציון באותו מדד. בין היתר, בערכה תמצאו תרגול של מבחן מפות, מבחן מלונות, בדיקת נתונים, חיפוש קבצים ועוד - כולם קצובים בזמן בהתאם להגבלת הזמן במבחן האמיתי.

בסיום כל תרגול תקבלו דו"ח תוצאות מקיף, עם הסברים לכל שאלה ושאלה. המעבר על הדו"ח הוא שלב קריטי בהכנה - בעזרתו תלמדו שיטות פתרון חדשות ומהירות יותר, וכך תשתפרו בהדרגה מתרגול לתרגול ועד ליום המא"ה.

 

לאלו שמחפשים ליווי צמוד: ערכת פסיכוטכני + הדרכה אישית

הכנה זו מתאימה למלש"בים שיודעים שהכוונה אישית יכולה לשפר את תהליך הלמידה שלהם. אז אם אתם מאלו שזקוקים לדחיפה כדי ללמוד וקצת לחץ חיצוני שיעזור לכם לשבת ולתרגל כמו שצריך - זו ההכנה בשבילכם.

בהכנה זו תקבלו את ערכת האונליין המקיפה שלנו, שכוללת פרקי תרגול של כל סוגי המבחנים שתעברו ביום המא"ה, וגם הנחיות וטיפים שידריכו אתכם איך לענות על השאלות בצורה המהירה ביותר. בסיום כל תרגול תקבלו ציון ודו"ח תוצאות מפורט, שיסביר לכם בדיוק איפה טעיתם ואיך אפשר להימנע מזה להבא.

לצד ערכת האונליין, תקבלו גם מפגש הדרכה אישי בן 90 דקות עם מדריכה פסיכוטכנית מצוות המכון. המדריכה תעבור איתכם על הנושאים שאתם יותר מתקשים בהם, תיתן לכם טיפים ודגשים שיעזרו לכם ביום המיונים, ותבנה עבורכם תוכנית למידה מותאמת אישית שתלווה אתכם עד למועד המבחן. מפגש ההדרכה יכול להתקיים בזום או במכון נועם, לבחירתכם.

 

 לאלו שרוצים להיות מוכנים להכול: ערכת פסיכוטכני + הכנה לתחנות הדינמיקה הקבוצתית

ביום המא"ה אתם צפויים להתמודד לא רק עם תחנות שיבחנו את היכולות הקוגניטיביות שלכם, אלא גם עם תחנות שיבחנו את היכולות האישיות, הבין-אישיות והביצועיות שלכם. זו ההזדמנות שלכם להביא לידי ביטוי את הכישורים הרכים שלכם, שבצבא שמים עליהם לא מעט משקל.

במסגרת הכנה זו גם תקבלו את ערכת האונליין שלנו, שתכין אתכם למבחנים הפסיכוטכניים מקצה לקצה, וגם תתנסו בסימולציות מלאות של כל תחנות הדינמיקה הקבוצתית ביום המא"ה: פיקוד והדרכה, עבודת צוות וטיפול באדם (משחקי תפקידים). ובמילים אחרות - אחרי ההכנה הזאת, יום המא"ה יהיה בכיס שלכם.

את הסימולציות ינהלו מדריכי המכון, ותשתתפו בהן לצד מלש"בים אחרים - בדיוק כמו ביום המא"ה עצמו, רק בלי כל הלחץ מסביב ובמטרה ללמוד ולהשתפר. מדובר בהכנה פרקטית בת שלוש שעות, שמתמקדת במיונים שאתם הולכים לעבור - סימולציה של כל תחנת דינמיקה קבוצתית, ולאחריה משוב אישי על הביצועים בסימולציה: מה עשיתם טוב, מה תוכלו לשפר, מה מחפשים לראות בתחנה אחת וממה להיזהר בתחנה אחרת. ההכנה נעשית בפורום של עד שישה משתתפים, כדי לשמור על יחס אישי במסגרת ההכנה. ההכנה מתאימה גם לבנים וגם לבנות, והיא מועברת בזום כדי לדמות בצורה הקרובה ביותר את יום המא"ה.

בהכנה זו תוכלו להוסיף גם מפגש הדרכה אישי במחיר מיוחד!


אז מה בעצם מחכה לכם בערכת ההכנה לפסיכוטכני ומה יש בה שאין בלומדה של צה"ל?

הכנה ליום המאה - טבלת השוואה


המלצות

5
כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא
אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.