כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(11) קראו עוד

ככה משפרים את הציון  

כל מי שלומד לפסיכומטרי, לרבות מי שהשתתף בקורסים, יודע שבסופו של דבר כדי לשפר את הציון צריך לתרגל - והרבה. מסיבה זו הערכה שלנו שמה דגש מיוחד על עניין התרגול. בערכה תוכלו למצוא פרקי תרגול רבים בכל נושאי המבחן (ראו פירוט בתיבת המכירה), והם יאפשרו לכם להתמודד עם מגוון רחב של שאלות, בכל רמות הקושי הצפויות במבחן. כמו כן, תוכלו למצוא בערכה 5 סימולציות מלאות, שבכל אחת מהן 8 פרקים.

אמצעי חשוב נוסף שנועד לסייע לשפר את הציון הוא אסטרטגיות הפתרון. אחד האתגרים הגדולים ביותר במבחן הפסיכומטרי הוא מגבלת הזמן, וכדי להתמודד איתה בהצלחה יהיה עליכם לסגל שיטות פתרון יעילות, שיחסכו לכם זמן. ההסברים המלאים והטיפים שכלולים בכל פרקי התרגול והסימולציות יסייעו לכם להבחין בין העיקר לטפל ולאמץ שיטות פתרון יעילות וחסכוניות בזמן. 

אחרון חביב הוא חומר ההדרכה הכלול בערכה - חוברת הכנה למטלת החיבור, וכן חומרים תיאורטיים חשובים לפרק האנגלית שבמבחן. 


איך מתרגלים בערכה?

תרגול במגבלת זמן - תרגול זה מספק את החוויה הקרובה ביותר למבחן האמיתי, והוא נועד להרגיל אתכם לעבוד בצורה יעילה גם כשהשעון מתקתק. התרגול מתקיים ברצף, ללא עצירה בין שאלה לשאלה, ובסופו תקבלו דו"ח תוצאות מפורט, הכולל פתרונות והסברים מלאים. 


זקוקים לעזרה? יש לכם כתובת

ערכת ההכנה אונליין אומנם מיועדת ללמידה עצמית, אך אנחנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך. אם במהלך התרגול עולה לכם שאלה או שהפתרון וההסברים שסיפקנו למבחן מסוים אינם ברורים לכם - אנחנו כאן בשבילכם: 

שלחו לנו הודעה באימייל, ונענה לכם בהקדם - sales@machon-noam.co.il.


"ברצוני להודות לכם על המקצועיות, האדיבות והמסירות שלכם לאורך החודשיים האחרונים, על ההערות הבונות, המקצועיות והמעשירות. ההכנה שלכם לפסיכומטרי עזרה לי לשפר את הציון שלי בצורה משמעותית ולהתקבל ללימודים"

 

עבר הכנה לפסיכומטרי, אפריל 2019

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.