כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(14) קראו עוד

איך משפרים את הציון בעזרת הערכה?

    • בודקים את הדופק, וממפים את נקודות התורפה - השלב הראשון בתהליך הלימוד בערכה הוא התנסות בסימולציה מלאה (אחת מתוך החמש שבערכת ההכנה). גם אם אתם בשלב שבו החומר כבר מוכר לכם היטב, וכל מה שדרוש לכם כרגע הוא להסיר מעט חלודה, ההתנסות בסימולציה תעזור לכם להבין מהם התחומים שבהם אתם זקוקים לחיזוק ובאילו נושאים כדאי שתתמקדו בתרגולים הבאים.
    • פותרים תרגילים בהגבלת זמן, ומאמצים אסטרטגיות פתרון - פרקי התרגול שבערכה כוללים את כל נושאי המבחן. כדי שתוכלו להתרגל לשיטת העבודה של המבחן הפסיכומטרי, התרגול בערכה מתקיים ברצף, ללא הפסקה בין השאלות. בסיום כל פרק תרגול, יופיע מולכם דו"ח תוצאות והסברים מלאים לכל שאלה, שיעזרו לכם לאמץ שיטות פתרון יעילות וחסכוניות בזמן. דו"ח התוצאות יעזור לכם להבין איפה טעיתם ומהם הקשיים שאתם חווים, ויסייע לכם ליישם את מה שלמדתם בתרגולים הבאים באופן ממוקד ומהיר.
    • מתרגלים סימולציות במלואן, וממשיכים לשפר את הביצועים - באמצעות הסימולציות תוכלו להתנסות בחוויה הקרובה ביותר למבחן האמיתי - התמודדות עם התנאים הצפויים במבחן, בדגש על האינטנסיביות הכרוכה במענה על מספר רב של שאלות בהגבלת זמן. לאחר כל סימולציה, תוכלו לאתר את הקשיים שבהם נתקלתם באופן ממוקד באמצעות דו"ח התוצאות וללטש את הביצועים שלכם בהתאם. 

סתיו, מפתחת מבחנים ומדריכת פסיכומטרי

זקוקים לסיוע נוסף בתרגול? 

אני מזמינה אתכם למפגש הדרכה אישי חד-פעמי או לסדרת שיעורים פרטיים, אצלנו במכון או בזום, לבחירתכם. במפגשים האישיים נוכל להתמקד בשיפור נקודות התורפה שלכם, בתחומים שבהם אתם זקוקים לחיזוק וביישום טכניקות פתרון המותאמות לצרכים האישיים שלכם והמיועדות לשיפור הביצועים שלכם. נוכל גם לתכנן את המשך הלמידה העצמאית בתוכנית, ולקבוע יעדים שיעזרו לכם למצות את הזמן שנותר עד למבחן בצורה הטובה ביותר.

    • מעוניינים במפגש חד פעמי? סמנו ✓ בתיבת הרכישה ונחזור אליכם לתיאום מועד ההדרכה.
    • רוצים לקבל סדרת שיעורים פרטיים במכון או בזום + הכנה מלאה אונליין? לחצו כאן 

"ברצוני להודות לכם על המקצועיות, האדיבות והמסירות שלכם לאורך החודשיים האחרונים, על ההערות הבונות, המקצועיות והמעשירות. ההכנה שלכם לפסיכומטרי עזרה לי לשפר את הציון שלי בצורה משמעותית ולהתקבל ללימודים"

 

עבר הכנה לפסיכומטרי, יולי 2020

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.