מש"קית מטה - אחריות, והרבה

תפקידה של מש״קית המטה הוא תפקיד משרדי עם אחריות רבה, שבוצע בעבר על ידי קצינים. לכל מש"קית מטה תחום אחריות ספציפי שהיא מתמחה ועוסקת בו - לרוב מדובר בתחומים מנהלתיים כמו משאבי אנוש, לוגיסטיקה וכו'.

העבודה של מש"קית מטה דורשת הרבה סדר וארגון, גם בסביבה המשרדית, אבל גם בראש. הן מהוות מקור מידע משמעותי לממונים עליהם, מאפשרות מענה מקצועי בתחומן ומבצעות בקרה על יישום ההחלטות שנלקחו בתחום האחריות שלהן. מרבית עבודתן נעשית מול מפקדים בכירים, שנמצאים בעמדות מפתח חשובות.

מבחינת תנאי שירות, התפקיד הוא במתכונת של יומיות (בסיס פתוח), משעות הבוקר עד שעות אחה"צ (משתנה לפי צורכי השיבוץ, המפקדים ותקופת העומס). השירות מתקיים בבסיסי המטה של צה"ל, שזה אומר בעיקר בקריה או בתל השומר.

מש"קיות מטה עובדות לא מעט עם תוכנות Office. גם אם אין לך ניסיון בהן, תהיי בטוחה שעד סוף השירות כבר תהיי מומחית - והניסיון הזה יהיה יתרון מעולה בשבילך גם באזרחות.


תנאי קבלה 


ככל שתהיי יותר מוכנה - כך תהיה לך יותר בחירה


טירונות והכשרה - בדרך לקריה

מש"קיות מטה עוברות טירונות ברמת רובאי 02, שנמשכת כשבועיים. לאחר מכן הן ממשיכות לקורס הכשרה, שאורך כמה שבועות (משתנה בהתאם לתחום האחריות שתקבלו). בסיום הקורס המש"קיות משובצות באחד מבסיסי המטה, ושם הן עוברות חפיפה ממוקדת לתפקיד ולתחום האחריות שלהן. חשוב לציין שהתפקיד דורש, לאורך כל השירות, יכולת למידה עצמאית ותושייה רבה.

מי שמתאימה ומעוניינת באפשרויות פיתוח, תוכל לצאת לתפקידי הדרכה, פיקוד וקצונה.

יש עוד תפקיד שמעניין אותך? חפשי אותו כאן

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.