רמות המיון לקורסי אנגלית באוניברסיטה העברית לפי ציון מבחן אמי"ר או אמיר"ם

הרמה באנגלית ציון אמיר/ם

טרום בסיסי א'*

50-69

או

טרום בסיסי ב'*

70-84

בסיסי*

85-99

מתקדמים א'

100-119

מתקדמים ב'**

120-133

פטור

134-150

*הבקשה תידון רק לאחר הגעה לרמת מתקדמים א'

**סף קבלה מינמלי לחוגים: אנגלית, בלשנות, מדעי התרופה, מדעים ביו-רפואיים, רוקחות, רפואה ורפואת שיניים

 

נבחן שיקבל ציון 70 בבחינת אמי"ר או אמיר"ם ישובץ לקורס טרום בסיסי ב'. לאחר שיסיים אותו בהצלחה, יעבור לקורס בסיסי, וכן הלאה עד לסיום קורס מתקדמים ב' בהצלחה. מדובר, למעשה, בארבעה קורסי אנגלית, שמחיר כל אחד מהם הוא מעל 1000 ש"ח, ואשר גוזלים זמן ומאמץ מעבר לשאר הלימודים לתואר. יש לזכור שקורסי האנגלית אינם נחשבים במניין נקודות הזכות לתואר והנוכחות בהם היא חובה. 


"קיבלתי 139 ואת הפטור המיוחל מאנגלית! תודות לערכת ההכנה שלכם, עם השקעה מינימלית של זמן ותוך כדי שירות קרבי הצלחתי להתכונן בצורה ממוקדת למבחן ולהצליח בו מעל למצופה! תודה רבה רבה רבה על ערכה איכותית במיוחד".

 

הכנה לאמיר/אמירם, פברואר 2018

פטור מאנגלית באוניברסיטה העברית

על מנת לקבל פטור מכל קורסי האנגלית באוניברסיטה העברית, יש להשיג ציון 134 ומעלה בבחינת אמי"ר או אמיר"ם או בחלק האנגלית בבחינת הפסיכומטרי.


איך משפרים את הסיכוי לקבל פטור באנגלית?

כמו לכל מבחן, גם למבחן אמי"ר/ם רצוי להתכונן מראש, אך במקרה זה חשוב לבחור בהכנה שמתאימה לרמת השליטה שלכם באנגלית ולציון שאליו אתם מכוונים. 

ערכת הכנה אונליין 

ערכת ההכנה אונליין שלנו כוללת מאות שאלות לתרגול, 16 סימולציות שידמו לכם את המבחן האמיתי, משחקי מילים להעשרת אוצר המילים והסברים מפורטים שיסייעו לכם לגבש שיטות פתרון יעילות ומהירות. הערכה מתאימה למעוניינים ללמוד בקצב שלהם, בזמן שלהם ובאופן עצמאי. כמו כן, הערכה מתאימה לתלמידים שרמת האנגלית שלהם בינונית ומעלה, ושמעוניינים להעשיר את אוצר המילים שלהם, לחזק את יסודות הדקדוק וללמוד להתמודד נכון עם מגבלת הזמן שבמבחן.

קורסי ההכנה 

    •  קורס ההכנה האישי - קורס מזורז המיועד לתלמידים שרמת האנגלית שלהם גבוהה או בינונית, והיקפו גמיש, תלוי ברמת התלמיד ונע בין 8-3 שעות. מטרת ההכנה אישית היא זיהוי החולשות שלכם וחיזוקן באמצעות כלים ואסטרטגיות חשיבה חדשות.
    • קורס ההכנה הקבוצתי - מיועד לתלמידים שרמת האנגלית שלהם נמוכה או לכאלה הזקוקים להכנה מקיפה לקראת המבחן. הקורסים הקבוצתיים מתקיימים בקבוצות למידה של עד 8 תלמידים ובהיקף של 30 שעות. מטרת ההכנה הקבוצתית היא הכרת המבחנים ויישום טכניקות לפתרון מהיר ויעיל.

 


 


האוניברסיטה העברית - מידע נוסף

האוניברסיטה העברית בירושלים היא האוניברסיטה הוותיקה בארץ ונחשבת לאוניברסיטת המחקר המובילה. מאז 1925, המוניטין המצוין שלה בקהילה המדעית הבינלאומית נובע מהמצוינות שחרתה על דגלה בלימוד ומחקר של מגוון תחומים – ממדעי הטבע, החיים והרפואה ועד מדעי הרוח, החברה והמשפטים.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.