קורסי אנגלית באוניברסיטת בן גוריון לפי ציון מבחן אמי"ר או אמיר"ם

 

הרמה באנגלית ציון אמיר/ם

לא מתקבלים ללימודים

50-84

בסיסי

85-99

מתקדמים א'

100-119

מתקדמים ב'

120-133

פטור

134-150

נבחן שיקבל ציון 90 בבחינת אמי"ר או אמיר"ם ישובץ לקורס טרום בסיסי ב'. לאחר שיסיים אותו בהצלחה, יעבור לקורס בסיסי, וכן הלאה עד לסיום קורס מתקדמים ב' בהצלחה.

למעשה, מדובר בארבעה קורסי אנגלית שמחיר כל אחד מהם הוא יותר מ-1000 ש"ח, ואשר גוזלים זמן ומאמץ מעבר לשאר הלימודים לתואר. יש לזכור שקורסי האנגלית אינם נחשבים במניין נקודות הזכות לתואר והנוכחות בהם היא חובה. 


"תודה, מכון נועם! בזכותכם קיבלתי 140 במבחן אמיר"ם!"

 

הכנה לאמיר/אמירם, יוני 2020


מהו הציון הדרוש לפטור באנגלית באוניברסיטת בן גוריון?

 

על מנת לקבל פטור מכל קורסי האנגלית באוניברסיטת תל אביב, יש להשיג ציון 134 ומעלה בבחינת אמי"ר או אמיר"ם או בפרק האנגלית בבחינת הפסיכומטרי. 


איך משפרים את הסיכוי לקבל פטור באנגלית באוניברסיטת בן גוריון?

כמו לכל מבחן, גם למבחן אמי"ר/ם רצוי להתכונן מראש, אך במקרה זה חשוב לבחור בהכנה שמתאימה לרמת השליטה שלכם באנגלית ולציון שאליו אתם מכוונים. 

ערכת הכנה אונליין 

ערכת ההכנה אונליין שלנו כוללת מאות שאלות לתרגול, 16 סימולציות שידמו לכם את המבחן האמיתי, משחקי מילים להעשרת אוצר המילים והסברים מפורטים שיסייעו לכם לגבש שיטות פתרון יעילות ומהירות. הערכה מתאימה למעוניינים ללמוד בקצב שלהם, בזמן שלהם ובאופן עצמאי. כמו כן, הערכה מתאימה לתלמידים שרמת האנגלית שלהם בינונית ומעלה, ושמעוניינים להעשיר את אוצר המילים שלהם, לחזק את יסודות הדקדוק וללמוד להתמודד נכון עם מגבלת הזמן שבמבחן.

קורסי ההכנה 

    •  קורס ההכנה האישי - קורס מזורז המיועד לתלמידים שרמת האנגלית שלהם גבוהה או בינונית, והיקפו גמיש, תלוי ברמת התלמיד ונע בין 8-3 שעות. מטרת ההכנה אישית היא זיהוי החולשות שלכם וחיזוקן באמצעות כלים ואסטרטגיות חשיבה חדשות.
    • קורס ההכנה הקבוצתי - מיועד לתלמידים שרמת האנגלית שלהם נמוכה או לכאלה הזקוקים להכנה מקיפה לקראת המבחן. הקורסים הקבוצתיים מתקיימים בקבוצות למידה של עד 8 תלמידים ובהיקף של 30 שעות. מטרת ההכנה הקבוצתית היא הכרת המבחנים ויישום טכניקות לפתרון מהיר ויעיל.

 אוניברסיטת בן גוריון - מידע נוסף

אוניברסיטת בן גוריון בנגב היא מוסד לימודים אקדמי, אוניברסיטת מחקר רב-תחומית ברמה בינלאומית, המחויבת לאחריות חברתית וסביבתית ופועלת לקידום פיתוח הנגב, ישראל והעולם. מאז 1969 לומדים כ-20,000 סטודנטים בשלושת הקמפוסים במגוון תחומים, מרפואה וניהול ועד מדע וטכנולוגיה בתחום הננומטרי.

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.