את/ה נמצא/ת כאן

גם אם כבר ננעלתם על לימודי רפואה, וגם אם אתם עדיין מתלבטים, בטח הגעתם לכאן כדי למצוא תשובות על התהליך שצריך לעבור כדי להיות רופאים.

מהעמוד הזה תוכלו לנווט למסלולי הלימודים השונים לרפואה, להבין מה נדרש מכם בכל אחד מהם ואיך אנחנו יכולים לעזור לכם להגיע מוכנים.

אנחנו כבר אומרים - אין לנו קיצורי דרך להציע לכם, אלא רק הכנה יסודית ומקיפה לאתגרים שמצפים לכם בכל מסלול. 

 אז לאן פונים עכשיו?

לימודי רפואה - המסלול השש-שנתי בתל אביב, בעברית ובטכניון 

תהליך הקבלה למסלול השש-שנתי באוניברסיטת תל אביב, בעברית ובטכניון נפתח בבחינת הנתונים הקוגניטיביים שלכם, מה שנקרא "סכם ראשוני". אם ציון הסכם עונה לקריטריונים (שמשתנים מאוניברסיטה לאוניברסיטה), תזומנו למערכות מו"ר מרק"ם - מערכות מיון של מאל"ו (מרכז ארצי לבחינות ולהערכה), המורכבות משאלון אישי-ביוגרפי מעמיק וממרכז הערכה אינטנסיבי. 

← לפרטים נוספים על המסלול + צידה לדרך

לימודי רפואה - המסלול השש-שנתי באוניברסיטת בן-גוריון 

גם באוניברסיטת בן-גוריון הלימודים הם במסלול שש-שנתי, אך מערכת המיון של האוניברסיטה היא מערכת ייחודית. אם תעמדו בכל תנאי הקבלה של האוניברסיטה, תקבלו זימון לשלב הראשון של תהליך המיון - שאלון קורות חיים והמלצות. לאחר מכן מגיע השלב של המבחנים הממוחשבים, ואם תצלחו גם אותו, תגיעו לישורת האחרונה - שני ראיונות קבלה.

← לפרטים נוספים על המסלול + צידה לדרך

לימודי רפואה - המסלול השש-שנתי באוניברסיטת בר-אילן

כדי להתקדם בתהליך הקבלה במסלול החדש של אוניברסיטת בר-אילן. תצטרכו לעמוד בדרישות הסף הגבוהות, ולאחר מכן לעבור שלב מיון אישיותי שכולל שאלון אישי, מבחני אישיות וריאיון. המועמדים עם הנתונים הטובים וההישגים הגבוהים ביותר במבחני האישיות יתקבלו ללימודים בפקולטה לרפואה בקמפוס צפת. 

← לפרטים נוספים על המסלול + צידה לדרך

לימודי רפואה - מסלול ארבע-שנתי ותלת-שנתי באריאל, בבר-אילן, בבן-גוריון ובתל אביב

באוניברסיטאות אריאל, בר-אילן, בן-גוריון ותל אביב יש מסלול ארבע-שנתי המיועד לבוגרי תואר ראשון. כדי להתקבל אליו תצטרכו להציג גיליון ציונים מרשים מהתואר הראשון, לעבור מבחן ידע ולהצליח במבחנים מתוך מערכת מר"ב - מערכת מיון של מאל"ו שכוללת שאלון ביוגרפי, מרכז הערכה ושאלון שאו"ל.

המסלול התלת-שנתי מיועד לסטודנטים שהשלימו שלוש שנות לימודי רפואה בחו"ל. המסלול קיים אך ורק בשלוחה של בר-אילן בצפת, ואם תרצו ללמוד שם תצטרכו לעמוד בכל תנאי הקבלה הקוגניטיביים, לעבור את מבחן הידע של התוכנית ולהותיר רושם מעולה בשלב האישיותי.

← לפרטים נוספים על המסלולים + צידה לדרך

לימודי רפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטה העברית

תנאי הסף באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטה העברית זהים למדי, אבל מסלול הקבלה של כל אחת מהאוניברסיטאות שונה: הדרך לקבלה לרפואת שיניים בתל אביב עוברת במבחן ידע, במבחן תפיסה מרחבית ולאחר מכן ביום ראיונות שכולל גם את שאלון שאו"ל; באוניברסיטה העברית, לעומת זאת, תעצרו בתחנה של שאלונים אישיים, ואחריה תמשיכו לעבר ראיונות הקבלה.

← לפרטים נוספים על המסלול + צידה לדרך

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.