את/ה נמצא/ת כאן

גם אם כבר ננעלתם על לימודי רפואה, וגם אם אתם עדיין מתלבטים, בטח הגעתם לכאן כדי למצוא תשובות על התהליך שצריך לעבור כדי להיות רופאים.

מהעמוד הזה תוכלו לנווט למסלולי הלימודים השונים לרפואה, להבין מה נדרש מכם בכל אחד מהם ואיך אנחנו יכולים לעזור לכם להגיע מוכנים.

אנחנו כבר אומרים - אין לנו קיצורי דרך להציע לכם, אלא רק הכנה יסודית ומקיפה לאתגרים שמצפים לכם בכל מסלול. 

 אז לאן פונים עכשיו?

לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב, באוניברסיטה העברית ובטכניון 

תהליך הקבלה למסלול השש-שנתי בתל אביב, בעברית ובטכניון נפתח בבחינת הנתונים הקוגניטיביים שלכם, מה שנקרא "סכם ראשוני". אם ציון הסכם עונה לקריטריונים (שמשתנים מאוניברסיטה לאוניברסיטה), תזומנו למערכות מו"ר מרק"ם - מערכות מיון של מאל"ו (מרכז ארצי לבחינות ולהערכה), המורכבות משאלון אישי-ביוגרפי מעמיק וממרכז הערכה אינטנסיבי. 

← לפרטים נוספים על המסלול + צידה לדרך

לימודי רפואה באוניברסיטת בן-גוריון 

גם באוניברסיטת בן-גוריון הלימודים הם במסלול שש-שנתי, אך מערכת המיון של האוניברסיטה היא מערכת ייחודית. אם תעמדו בכל תנאי הקבלה של האוניברסיטה, תקבלו זימון לשלב הראשון של תהליך המיון - שאלון קורות חיים והמלצות. לאחר מכן מגיע השלב של המבחנים הממוחשבים, ואם תצלחו גם אותו, תגיעו לישורת האחרונה - שני ראיונות קבלה.

← לפרטים נוספים על המסלול + צידה לדרך

לימודי רפואה באריאל, בבר-אילן ובתל אביב

באוניברסיטאות אריאל, בר-אילן ותל אביב יש מסלול ארבע-שנתי המיועד לבוגרי תואר ראשון. כדי להתקבל אליו תצטרכו להציג גיליון ציונים מרשים מהתואר הראשון, לעבור מבחן ידע ולהצליח במערכת מר"ב - מערכת מיון של מאל"ו שכוללת מבחן חשיבה אנליטית, שאלון ביוגרפי, מרכז הערכה ושאלון שלֵו.

המסלול התלת-שנתי מיועד לסטודנטים שהשלימו שלוש שנות לימודי רפואה בחו"ל. המסלול קיים אך ורק בשלוחה של בר-אילן בצפת, ואם תרצו ללמוד שם תצטרכו לעמוד בכל תנאי הקבלה הקוגניטיביים, לעבור את מבחן הידע של התוכנית ולהותיר רושם מעולה בשלב האישיותי.

← לפרטים נוספים על המסלולים + צידה לדרך

לימודי רפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטה העברית

תנאי הסף באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטה העברית זהים למדי, אבל מסלול הקבלה של כל אחת מהאוניברסיטאות שונה: הדרך לקבלה לרפואת שיניים בתל אביב עוברת במבחן ידע, במבחן תפיסה מרחבית ולאחר מכן ביום ראיונות שכולל גם את שאלון שלֵו; באוניברסיטה העברית, לעומת זאת, תעצרו בתחנה של שאלונים אישיים, ואחריה תמשיכו לעבר ראיונות הקבלה.

← לפרטים נוספים על המסלול + צידה לדרך

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.